Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Ahoj děvčata,
koupili jsme malýmu bazének na terasu cca 8 konví na napuštění, jenže za 3-4 dny bordel, hnus, vypuštění a opětovné napuštění
jenže voda není zadarmo. Sice jezdíme na koupaliště ale když jsou takový vedra, člověk se potřebuje osvěžit. Pozemek máme akorát tak na posezení s grilem a víc placu na bazén není. A tak jsme zakoupili bazén nafukovací 2m x 1,5m a nad kolena vody. Je fajn, že jsme ještě po 4 dnech nečistily - pouze spadlý hmyz ale co dáváte do bazénu aby byla voda čistá, když bazén nemá filtraci??? Napadlo mě savo do bazénu - nemám zkušenosti.
moc díky za rady. Větší bazén si koupit nemůžemer, máme ho na terase v 1. patře a váhově by to terasa asi neunesla ![]()
Tak pořiďte vysavač do bazénu
nemám s nim tedy zkušenosti. My jsme dávaly savo letos, nebo nějakou tu chemii do bazénu, jsou i dětské
Máme teda filtraci, ale i tak v těch vedrech občas nalijeme Savo - návod na flašce. Tuším 80 ml na 3 kubíky průběžně a 240 ml jako jednorázovka.
Myslím že vysavač by to nevyřešil, voda se musí čištit a nebo měnit (dopouštět) a i se dávat nějaká ta chemie a nebo si udělat slanou vodu. U takto malého bych to ale asi vyměnila, když se v tom koupou děcka tak bych moc chemie nedávala
No měnit vodu po 5 dnech
napouštím ho hadicí 45minut. Bych se nedoplatila ![]()
@Alčák1
zkus někde mrknout na tu sůl ale k tomu je myslím taky potřeba filtrace, ale není potřeba chemie ![]()
@Alčák1 píše:
No měnit vodu po 5 dnechnapouštím ho hadicí 45minut. Bych se nedoplatila
Tak koupit filtraci ![]()
@LucajdaS píše:
Napadla mě modrá sklalice, ale nevím, jestli je to ok
taky nevím, ale za komáru sme se v tom čvachtali na koupalištích všichni ![]()
Pdole mě by na pár týdnů měli stačit ty bazénové tablety,
kartušová filtrace co má většina bazénu stejně bere spíše hrubé nečistoty ![]()
Alčák1 píše:
Ahoj děvčata,
koupili jsme malýmu bazének na terasu cca 8 konví na napuštění, jenže za 3-4 dny bordel, hnus, vypuštění a opětovné napuštěníjenže voda není zadarmo. Sice jezdíme na koupaliště ale když jsou takový vedra, člověk se potřebuje osvěžit. Pozemek máme akorát tak na posezení s grilem a víc placu na bazén není. A tak jsme zakoupili bazén nafukovací 2m x 1,5m a nad kolena vody. Je fajn, že jsme ještě po 4 dnech nečistily - pouze spadlý hmyz ale co dáváte do bazénu aby byla voda čistá, když bazén nemá filtraci??? Napadlo mě savo do bazénu - nemám zkušenosti.
moc díky za rady. Větší bazén si koupit nemůžemer, máme ho na terase v 1. patře a váhově by to terasa asi neunesla
Dejte savo, návod máš na flašce a v těchhla vedrch dej radši víc, jedeme na savo už přes 10 let, pamatuju ještě sava, která desinfikovala opravdu chlorem a nikdy nebyl problém ani u dětí.
@Alčák1 máme ten samý, denně ho vypouštím. Mám dceru 23m. a nic bych jí tam nelila. Já ho teda napouštím jen do půlky a ještě hadicí a je to celkem rychle. Jinak my tu vodu máme po jednom dni dost jetou…
S tim Savem bacha
my mame zelezitou vodu a po napusteni vody a pridani Sava dle navodu nam voda pres noc zhnedla…ale je fakt ze to byla voda ze studny…
Na strane dva i s Alcakovym nickem… ![]()
Příspěvek upraven 27.07.13 v 18:07
@LucajdaS tohle nějaký chytrák poradil tchanovi a ja se ze skalice, dostavala po hodinovem cachtani 5 měsíců i ted mi každou chvili nabehne mykoza to raději tu sul