Pronájem bytu Praha

186
27.7.13 10:08

Pronájem bytu Praha

Ahoj holky..Měla bych prosbičku sháním byt k pronájmu minimálně 2+kk za co nejlepší cenu, Jsem sama se dvěma prcky 3 a 6 měsíců. Majitel kde teď bydlím prodal barák a tím mi způsobil nemilou situaci. Pokud někdo něco pronajímáte dejte mi prosím vědět nemohu si dovolit dávat realitce kauci a ze špatné zkušenosti se realiťákům vyhýbám. Předem děkuju :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21860
27.7.13 10:14

Proč se nepodíváš na sreality…? http://www.sreality.cz/search?…

I kdyby to bylo přes RK, nic nebrání tomu tam jít na prohlídku a pak se domluvit s majiteli přímo (pokud nemaj podepsanou exkluzivitu)… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
27.7.13 10:26
@Seizdra píše:
Proč se nepodíváš na sreality…? http://www.sreality.cz/search?…I kdyby to bylo přes RK, nic nebrání tomu tam jít na prohlídku a pak se domluvit s majiteli přímo (pokud nemaj podepsanou exkluzivitu)… :nevim:

Protože je to všude samá realitka a jak píši v článku těm se já ze zkušenosti vyhýbám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
27.7.13 10:28

O ničem bohužel nevím..ale mrkni na bezreality.cz @Seizdra tohle mi teda nepřijde moc fér, využít realitku, a pak se vyvlíkat z placení a obcházet ji :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
27.7.13 10:32
@slavuska1 píše:
O ničem bohužel nevím..ale mrkni na bezreality.cz @Seizdra tohle mi teda nepřijde moc fér, využít realitku, a pak se vyvlíkat z placení a obcházet ji :nevim:

Na bez realitky koukám pravidelně sice mám na vystěhování čas ale začínám být až moc omezená.. S realitkou mám špatné zkušenosti a taky nechci nikoho oklamat a obrat o „jeho“ peníze… na bezrealitky chtějí šílené kauce a málo kdo veme ženskou na MD strachy že nebude platit jako by jsme my maminy neměli nárok na normální bydleníčko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
27.7.13 10:39

@maminka02 bohužel no, matky s dětma jsou dost nedůvěryhodný, kor s malýma, a na rodičáku. ale držím palce, ať najdeš :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
27.7.13 10:42
@slavuska1 píše:
@maminka02 bohužel no, matky s dětma jsou dost nedůvěryhodný, kor s malýma, a na rodičáku. ale držím palce, ať najdeš :kytka:

Děkuji snad se podaří naštěstí to nespěchá to by mi asi hráblo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
27.7.13 10:43

My jsme sehnali podnájem v Praze od přímé majitelky bez kauce - ale nebyla to otázka dne ani týdne, hledali jsme dva měsíce každý den - a to pouze na Sreality a Bezrealitky, přišlo mi, že jinde to ani nemá cenu. Strašně mě zklamalo bezrealitky, napsali jsme na desítku inzerátů, a NIKDO nás ani nepozval na prohlídku, a to byly tak hezké byty! :cert:

Obcházet realitku je nesmysl, dost často to mají zařízeno tak, že se s majitelem ani nepotkáte, a jdete rovnou bydlet. Ano, dá se je najít na výpisu katastru, a pokusit se je kontaktovat, ale oni sami často nechcou mít problémy.

A mimochodem, majitelé toho bytu se vyptávali i na manželovu práci (já jsem na rodičáku), když se dozvěděli, že pracuje ve velké stabilní firmě, byli, řekněme o dost klidnější. ;) Vůbec nejsi v lehké situaci, proto moc držím palečky. :hug: :kytka: Ono jsou častým „problémem“ už jen samotné děti. :roll: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
27.7.13 10:46
@Clarkia píše:
My jsme sehnali podnájem v Praze od přímé majitelky bez kauce - ale nebyla to otázka dne ani týdne, hledali jsme dva měsíce každý den - a to pouze na Sreality a Bezrealitky, přišlo mi, že jinde to ani nemá cenu. Strašně mě zklamalo bezrealitky, napsali jsme na desítku inzerátů, a NIKDO nás ani nepozval na prohlídku, a to byly tak hezké byty! :cert:

Obcházet realitku je nesmysl, dost často to mají zařízeno tak, že se s majitelem ani nepotkáte, a jdete rovnou bydlet. Ano, dá se je najít na výpisu katastru, a pokusit se je kontaktovat, ale oni sami často nechcou mít problémy.

A mimochodem, majitelé toho bytu se vyptávali i na manželovu práci (já jsem na rodičáku), když se dozvěděli, že pracuje ve velké stabilní firmě, byli, řekněme o dost klidnější. ;) Vůbec nejsi v lehké situaci, proto moc držím palečky. :hug: :kytka: Ono jsou častým „problémem“ už jen samotné děti. :roll: :cert:

Ano to jsem si všimla na co koukám na Bazoši pomalu každý druhý inzerát bez dětí! nechápu to. Ano těžké to bude a doufám že se to podaří nerada bych šla do nějakého azylu :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.13 11:03

Taky tet hledame dokonce jsme i omezeni lokalitou kvuli praci a skolce a chcem taky 2+1 nebo kk kvuli cene a je to nadlidsky vykon taky hledame bez rk a spechame na to takze jsem zvedava jak to cele dopadme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
27.7.13 11:07
@brouček123 píše:
Taky tet hledame dokonce jsme i omezeni lokalitou kvuli praci a skolce a chcem taky 2+1 nebo kk kvuli cene a je to nadlidsky vykon taky hledame bez rk a spechame na to takze jsem zvedava jak to cele dopadme

Tak to držím palce není to žádná sranda a ty ceny za 2+1 či 2+kk jsou někdy až směšné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
27.7.13 11:31

Šílený ceny, koukám taky na byty. Kamarádka se chce taky stěhovat do 2+1,ted má 3+1,ale jelikož je bez chlapa, tak je to zbytečné. Za 3+1 ted platí 14000 :roll:.A chce něco tak za 10000kč. Je taky sama s dítětem. Je to fakt šílený, ty ceny jsou totálně mimo :zed:.Když vím, že nás byt stojí se vším cca 7000kč a je nás tu 5 ve 3+1,tak je to fakt děs, kolik na tom rejžujou. A jsme v Praze…Taky jsem kdysi bydlela v pronájmu a úplně mě to štvalo každý měsíc platit frajerovi hypotéku :cert: :cert:.To jsme platili za 2+1 13500 :roll: :roll:,on měl náklady tak 5000kč a barák na hypotéku, kterou jsme mu platili my :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
27.7.13 11:50
@kamikaa píše: Šílený ceny, koukám taky na byty. Kamarádka se chce taky stěhovat do 2+1,ted má 3+1,ale jelikož je bez chlapa, tak je to zbytečné. Za 3+1 ted platí 14000 :roll:.A chce něco tak za 10000kč. Je taky sama s dítětem. Je to fakt šílený, ty ceny jsou totálně mimo :zed:.Když vím, že nás byt stojí se vším cca 7000kč a je nás tu 5 ve 3+1,tak je to fakt děs, kolik na tom rejžujou. A jsme v Praze…Taky jsem kdysi bydlela v pronájmu a úplně mě to štvalo každý měsíc platit frajerovi hypotéku :cert: :cert:.To jsme platili za 2+1 13500 :roll: :roll:,on měl náklady tak 5000kč a barák na hypotéku, kterou jsme mu platili my :lol:.

No to je jejich gusto vzít si hypo a vydělávat na někom kdo nemá možnost jít do vlastního obírat a každý rok si zvyšovat nájemné :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
27.7.13 11:57

@maminka02 přesně.A ty když tam budeš bydlet dlouho, tak jim ten byt(barák)vlastně ještě zaplatíš. Super :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepř. G12
27.7.13 12:04
@kamikaa píše:
@maminka02 přesně.A ty když tam budeš bydlet dlouho, tak jim ten byt(barák)vlastně ještě zaplatíš. Super :poblion:

ale to tak prostě je…a může to udělat každý. není na tom nic trestného. Jinak známá se bude v září stěhovat z baráku, má pronajaté jedno patro. zeptám se.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama