Citili jste co čekáte?

382
30.5.20 16:16

Citili jste co čekáte?

Ahoj maminky, a budoucí maminky. Jsem teď ve 27 tt. Pohlaví dítěte jsme si nenechali říct. Každopádně slýchám od známých co již děti mají, že poznali (citili) co čekají. Zda holčičku nebo kluka. Na internet jsem se dočetla, že až 70% těhotných pozná co čeká. Takže můj dotaz zní, kdo z vás cítil co čeká a po porodu se to potvrdilo? Já jsem teda ta 30% která prostě ví, že tam je miminko :D :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32921
30.5.20 16:21

Ne, vubec. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
401
30.5.20 16:21

Já ne manžel pohlaví všech 3 děti odhadl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1993
30.5.20 16:30

Hned po pozitivním testu jsme oba s mužem věděli, že je to holka a je to holk :mrgreen:
Ale zároveň jsme si oba moc přáli kluka, takže se hodně potírala ta velká touha s tím vnitřním pocitem… ale když se na utz ukázala holka, vůbec nás to nepřekvapilo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
30.5.20 16:31

Já u syna ano, teď jsem si jistá že čekáme holčičku tak uvidím :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
30.5.20 16:31

Ano. A když na prvním screenu řekl Dr na 90% holka sice jsem nakoupila pár růžových věcí, ale vnitřní pocit byl jiný..prostě jsem viděla modře. Kdysi se mě tu holky ve skupince ptali, co u sebe,,vidím,, :lol: jsem byla taková,,věštkyně,, :lol:. To jsem myslím ani neměla pozitivní test ještě..a já že modré trojky :lol: no totální blbost..a? Otěhotněla jsem 3.3., hcg 33 byli první a..no jasný..na druhém utz už jasný pinďa :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
30.5.20 16:33

Vedela jsem ze cekam holcicku. Pred ultrazvukem jsem nakoupila ruzove saticky. A holcicku mi potvrdili

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17785
30.5.20 16:38

To nepozna nidko. Ono pri pravdepodobnosti 50:50 zase neni tak tezke se trefit a ti lidi, kteri se nahodou trefili, tak pak tvrdi, ze to proste poznaji. Vzdycky!

Moje tchyne je vehlasna tim, ze kazdemu vzdy spravne predpovedela, co ceka. Pry se NIKDY nemyli. Kdyz jsem cekala dceru, tak mi rikala, ze to na beton bude kluk. Bo ona se nikdy nemyli. No, je to holka. Kdyz jsem pak byla tehotna podruhe, odmitala se uz vyjadrit.

Ja sama byla u druhatka presvedcena, ze to bude holcicka. No a neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1175
30.5.20 16:41

U první jsem to nepoznala. U druhé jsem to věděla od začátku a u třetího prcka opět nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19336
30.5.20 16:43

Nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2063
30.5.20 16:56

Věděla jsem, že tam mám miminko. Ale chlap od samého začátku říkal, že to bude holčička. Jinou možnost nepřipouštěl ( jasné, říkaly jsme si hlavně ať je zdravé). Pořád mluvil budeme mít princeznu atd. No a bum bude to holčička :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3571
30.5.20 16:59

Ano, 100%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
30.5.20 17:19

Taky jsem hned věděla, že to bude kluk 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
30.5.20 17:24

Ja u vsech 3. U prvniho jsme CHTĚLI kluka, byl to kluk. U druhého jsme CHTĚLI holku a byla to holka a u třetího jsme CHTĚLI kluka a je to kluk. Bracha rikal, ze neni možný, abych si 3× rekla co chci a 3× mi to vyslo :lol: a necitila jsem teda vubec nic, jen ze jsem tehotna. Prvni 2 těhotenství jsem problila, takze ani z toho neslo nic poznat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
30.5.20 17:25

Já ještě na porodním sále všem tvrdila, že to bude kluk. Dokonce i kolegyně mě
věštily kluka podle tvaru břicha a tak. No a pak vylezla holka, ale kam se na ni kluci hrabou, jakej je to živel :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat