Cítím ze sebe ocet

Anonymní
23.6.13 07:08

cítím ze sebe ocet

Ahoj, chápete prosím proč anonymně…včera jsem a možná už předevčírem, jak jsem byla zpocená, tak jsem ze sebe cítila ocet…můj manžel to taky někdy tak má…nevíte, co to je? myjeme se oba pořádně…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.6.13 07:11

Nech si co nejdříve udělat test na cukrovku! Máš ještě další potíže???

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.13 07:13

Myslíš, že to je cukrovka??? o dalších problémech nevím, aspoň myslím…co by dál mohlo být?

• Citovat
  • Nahlásit
16783
23.6.13 07:27

Na cukrovku říkají že je cítit aceton ale tak lepší bude vyšetření u dr :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
23.6.13 07:50

Může to být cukrovka, nebo kvasinková (či bakteriální) infekce. Zkusila bych doktora

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19493
23.6.13 08:47

Ja tohle citila u syna, hlavne z pusinky..kdyz mel prujem nebo mu nebylo dobre, jak mu klesl krevni cukr. Nacpala jsem ho susenkou, poradne napit a uz to bylo ok :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8071
23.6.13 08:58

Anebo jsi prostě hodně vyhládlá, nedržíš nějakou drastickou dietu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3838
23.6.13 09:33
@koralina11 píše:
Na cukrovku říkají že je cítit aceton ale tak lepší bude vyšetření u dr :hug:

souhlasím, já si myslím, že spíš málo piješ, mají se pít nesalzené nápoje, voda a pivo :pankac:, žádné kafe ani čaj. V horkých dnech se má tak vypít cca 5 l vody dospělák a děti dokonce 3 l vody.

Zkus si udělat šalvějový čaj te také pomáhá, je hnusnej, ale pomáhá proti pocení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.13 10:59

Děkuji za rady, snad to bude dobrý

• Citovat
  • Nahlásit
19493
23.6.13 11:50
@katyca píše:
souhlasím, já si myslím, že spíš málo piješ, mají se pít nesalzené nápoje, voda a pivo :pankac:, žádné kafe ani čaj. V horkých dnech se má tak vypít cca 5 l vody dospělák a děti dokonce 3 l vody.Zkus si udělat šalvějový čaj te také pomáhá, je hnusnej, ale pomáhá proti pocení.

jezis, to je nejak moc ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3838
24.6.13 09:03

@careynka
No ono se to zdá hodně, ale behem dne vypotíš tak 2 l potu a někde v tropech tak je to okolo 8 l potu. Tělo se potem chladí. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.13 19:54

Cítím ze sebe milence

Ahoj holky… tak teď něco pro nevěrnice. Prosím ty ostatní, kteří takové věci neschvalují, i přesto, že neznají okolnosti, ať rovnou přeskočí do jiných diskuzí ;) - děkuji.
Mám milence a cítím ho ze sebe… S manželem moc nespíme a teď máme vážně špatné období, ale i tak se bojím, že kdyby přišlo na věc doma, poznal by to. Momentálně mám menstruaci, ale stejně ho cítím. A to se do mě nikdy neudělal - pardon za ten výraz, nevím jak jinak bych to napsala :oops:… Máte nějaký tip, nebo radu, co s tím? Takové komentáře jako třeba přestat spát s někým jiným nepotřebuji, díky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
13646
8.12.13 20:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky… tak teď něco pro nevěrnice. Prosím ty ostatní, kteří takové věci neschvalují, i přesto, že neznají okolnosti, ať rovnou přeskočí do jiných diskuzí ;) - děkuji.
Mám milence a cítím ho ze sebe… S manželem moc nespíme a teď máme vážně špatné období, ale i tak se bojím, že kdyby přišlo na věc doma, poznal by to. Momentálně mám menstruaci, ale stejně ho cítím. A to se do mě nikdy neudělal - pardon za ten výraz, nevím jak jinak bych to napsala :oops:… Máte nějaký tip, nebo radu, co s tím? Takové komentáře jako třeba přestat spát s někým jiným nepotřebuji, díky :kytka:

Jak ho ze sebe cítíš? Kde?

Zkus ocet, eliminuje zápach :-D

Promiň, musela jsem si rýpnout, s ohledem na tvůj problém, napsaný v tomhle názvu diskuze:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26750
8.12.13 20:05

A co cítíš? Jako jeho vůni, parfém nebo nechápu… :think:
@panenka87 krásná fotka… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nicolink
8.12.13 20:07
@Anonymní píše:
Mám milence a cítím ho ze sebe… S manželem moc nespíme a teď máme vážně špatné období, ale i tak se bojím, že kdyby přišlo na věc doma, poznal by to. Momentálně mám menstruaci, ale stejně ho cítím. A to se do mě nikdy neudělal - pardon za ten výraz, nevím jak jinak bych to napsala :oops:… Máte nějaký tip, nebo radu, co s tím? Takové komentáře jako třeba přestat spát s někým jiným nepotřebuji, díky :kytka:

máš to v hlavě :roll: možná udělat si v ní pořádek? :nevim: a jo manžel by to poznal protože bys byla nervozní a sama by ses prozradila…on by ho z tebe necítil… někdo hold neumí zahrát, že se nic neděje a podle tvého příspěvku tipuju, že k takovým lidem patříš :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat