citlive podbrusko

17
8.6.05 12:41

citlive podbrusko

Ahojte

predvcerom sme zistili radostnu vec - // :D , ale stale mam mierne citlive podbrusko, da sa to prirovnat bolestiam pri MS… je to normalne, alebo sa mam niecoho obavat? Dnes som bola u gynekologa, on ma len rychlo prezrel a povedal, ze som mohla otehotniet koncom aprila a ze budem chodit na ultrazvuky. Potom som sa mala ist obliect a medzitym mi sestricka doniesla kontakt na ultrazvuk, vysvetlila co mam robit a uz som sa nestihla opytat doktora na nejake veci. Mal tam vela ludi a ordinacne hodiny len od 9-10-tej :(

dakujem za skore odpovede Borka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

922
8.6.05 12:52

Borko,
blahopřeji k těhu!
Ty bolesti Tě nemusí znepokojovat. Já je měla taky a spoustu těhulek taky. Dle Dr. je to rozpínáním a zvětšováním dělohy. Dají se, jak píšeš, přirovnat k MS bolestem. Mě v bříšku píchne občas ještě teď, ve 12 tt.
Jestli chceš, můžeš se přidat do deníčků Očekávání zimních miminek…
Zdraví Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
966
8.6.05 12:53

nic se neboj, citlivý podbřišek, tlak v prsou, únava, to ke // patří. K doktorovi utíkej jen kdyby bolest byla ostrá nebo si začala krvácet.
Hodně štěstí a pohodové těhotenství

Makýš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
8.6.05 12:54

Ahojky Borko!

Neboj, citlivé bříško je normální. Pokud jsi měla spíš bolesti, asi by bylo lepší na:,–(it nějaké „udržovací“ hormony, které pomáhají mimískovi pořádně se uchytit a zabydlet :wink: ! Např. Utrogestan a pod. Ale to ti jistě Dr. doporučí, pokud by bylo potřeba.
Hlavně se nenervuj a buď v pohodě.

Ahojky Pajda 9tt+3

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
8.6.05 13:11

citlive podbrusko

dakujem za odpovede, som rada, ze za taku kratku dobu ich je tolko :) a velmi sa tesim, ze sa nam to podarilo a ani sme sa nemuseli tolko snazit, coho som sa obavala :)
sestricka mi povedala, ze sa moze stat, ze ten ultrazvuk bude az o dva tyzdne a ze si z toho nemusim nic robit, ak to male chceme (co je samozrejme) a ak nemam ziadne bolesti, tak som nechapala, ake bolesti mysli, spytala by som sa, keby to tam dnes tak neponahlalo kvoli velkej navstevnosti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
8.6.05 13:24

Borko,
neboj se. Je to úplně normální.
Taky jsem je měla… po čase ty bolesti přejdou v poslíčkové předporodní :lol:
Ale spíš to brzy přejde. To jen já byla exot a pobolívalo mě podbřiško prakticky po celé těhu.....
A teď se to chystá do závěrečného finiše :lol:
Tak hodně štěstíčka !!!
NiKi 39+1 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
8.6.05 13:36

Nikino,
nejsi exot, švagrová mi povídala, že jí bříško bolelo také celu těhu.
Hodně zdaru do finiše.
Dana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
8.6.05 15:29

Dano dík :lol: :lol:
Tak vidíš Borko, je to normál… :wink:
NiKina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.6.05 15:40

:) diky uz som kludnejsia…
prave som bola na obede a ta paradajkova polievka mi velmi chutila… inak minuly mesiac som sa prejedala, vsetko by som zjedla a teraz nemam na nic chut, ale ta polievka mi :,-(la, mnam :)

• Nahlásit
  • Citovat
17
8.6.05 15:48

prepac, nebola som nahlasena :)
a drzim palce, uz to mas za dvermi
paaa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...