Citrobacter u miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kikii
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 30.10.18 15:38
Citrobacter u miminka

Ahoj holky, jsem už zoufalá. Malá(zítra 5 měsíců)mě před 14 dny začala průjmovat a občas i zvracet. Byli jsme tedy s ní na stěrech, vyšel z toho citrobacter. Dr.mi řekla, že se s tím nic nedělá, že odejde sám, ale malá má nechutenství, nadměrnou plynatost a stolici už díky dietê řídkou nemá, ale i tak kaká často. Bereme jen Bio Gaia kapky a máme dietu, nic více. Malá teď i stagnuje na váze. Poradíte některá Vaši zkušenost s touto potvorou? Moc děkuji.

Reakce:
veri77
Kecalka 120 příspěvků 30.10.18 16:01

@Kikii Ahoj, jsem zdravotník, musím tě uklidnit. Citrobacter je součástí střeva každého zdravého člověka. Není to původce průjmu.

Kikii
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 30.10.18 16:57

@veri77 ahooj, dekuji za reakci. Me rikala doktorka, ze je to podmineny patogen, ze plynatost a zmenu konzistence stolice u miminka zpusobit muze, u dospelych pry nic nedela..

Kikii
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 30.10.18 21:39

Nikdo nemá zkušenost? :,(

Kikii
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 01.11.18 08:34

Nikdo nemá zkušenost?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >