CKP 3. stupeň

1987
13.5.21 22:27

CKP 3. stupeň

Ahoj,
Rada bych se zeptala na Vaše zkušenosti 🙏🏻 Moji maličké (3,5mes) bylo diagnostikováno CKP 3 nyní mám velké obavy z DMO. Máme začít cvicit vojtovku a také docházet týdne na fyzio. Jsem vystrasena k smrti. Také máme jít na neurologii malá měla při porodu lehkou asfixii 3× prodychnuta, poté UZ mozečku fyziologický. Rada bych znala zkušenosti ostatních jak si vedli vaše děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.5.21 08:33

A to podezření na DMO sis vygůglila sama nebo ho vyslovil některý z doktorů? Jestli doktoři, tak cvič, poslouchej je a věř. Jestli sama, přestaň gůglit. Já si diagnózu CKP 3. stupně odnesla v dceřinných dvou měsících, mně navenek jen přišlo, že dítě nedrží rovně, na zádech se kroutí a z bříška stále přepadává na jednu stranu, jinak mi přišla v pohodě. Po přečtení pár odkazů z gůglu jsem radši zaklapla počítač a cvičila. Po měsíci jsem viděla zřetelné zlepšení, v 15 m začala chodit, ve dvou letech byla bez plen a velmi slušně mluvila, úplně normální dítě. Držím palce!

• Citovat
  • Nahlásit
1987
14.5.21 09:23
@Anonymní píše:
A to podezření na DMO sis vygůglila sama nebo ho vyslovil některý z doktorů? Jestli doktoři, tak cvič, poslouchej je a věř. Jestli sama, přestaň gůglit. Já si diagnózu CKP 3. stupně odnesla v dceřinných dvou měsících, mně navenek jen přišlo, že dítě nedrží rovně, na zádech se kroutí a z bříška stále přepadává na jednu stranu, jinak mi přišla v pohodě. Po přečtení pár odkazů z gůglu jsem radši zaklapla počítač a cvičila. Po měsíci jsem viděla zřetelné zlepšení, v 15 m začala chodit, ve dvou letech byla bez plen a velmi slušně mluvila, úplně normální dítě. Držím palce!

Děkuji moc, za skusenisr 🙏🏻 🙏🏻dr říkala, ze pokud by se necvicilo, mohla by se rozvinout. Cviceni zahajujeme od příští středy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat