Clear blue visual plus, zkušenosti s negativem

1182
1.7.13 18:44

Clear blue visual plus skušenosti s negativem

Zdravím skoušela jsem udělat test (na doporučení lékárnice) Clearblue visual který dělá buď plus nebo mínus :roll:
Přesvědčila mě i když jsem chtěla obyčejný.
Teď nevím zda test dělá „plus“ vždy ale při graviditě silnější nebo jak to mám brát. přikládám foto pište prosím skušenosti popřípadě dávejte fotky díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14090
1.7.13 18:53

Podle toho testu bych brala to, že jsem těhotná na začátku… asi jako když ti na mamatestu výjde jen duch ;)

Já měla ten samý je pravda že ta svislá čárka byla silnější, ale taky jsem byla už 6tt ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
1.7.13 18:53

Vypadá to jako dušík, ale čárka je nějaká tenká - jestli nebude vadný.. :nevim:
měla si koupit clear bleu ale s ukázkou přímo číslenou v jakém si týdnu..ten je lepší

Příspěvek upraven 01.07.13 v 18:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14090
1.7.13 18:54

A jinak k tomu máš samozřejmě návod ne? tam je to dobře popsané co jak kde znamená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11626
1.7.13 18:57

*

Příspěvek upraven 01.07.13 v 20:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
1.7.13 18:59
@Veveruska87 píše:
@A.Suky Nevím jestli ti to pomůže ale mě ten test vyšel takhle a dneska jsem 30tt ;).Já bych řekla že ty to máš ještě líp vidět :palec:

ano ale ty máš tu čárku silnější když se tak dívám..tak jak má při správném fungování být..tady nejde o to jestli je světejší nebo tmavší, jde o to že je bud tenká nebo tlustá..měla by být tlustá..a zakl. má tenkou..nevím no..stejně budeš čurat znova tak si kup obyč..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mončičáček09
1.7.13 19:32
@A.Suky píše:
Zdravím skoušela jsem udělat test (na doporučení lékárnice) Clearblue visual který dělá buď plus nebo mínus :roll:
Přesvědčila mě i když jsem chtěla obyčejný.
Teď nevím zda test dělá „plus“ vždy ale při graviditě silnější nebo jak to mám brát. přikládám foto pište prosím skušenosti popřípadě dávejte fotky díky :kytka:

Já si myslím že vadný nebude :palec: zítra skus ještě testnout a uvidíš navíc tohle je myslím 20 tkovej ne? nebo dokonce 25

• Citovat
  • Nahlásit
9269
1.7.13 19:55

@A.Suky Pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14111
1.7.13 20:04

@Veveruska87 a seš si jistá, že si se jen nepžejedla? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
1.7.13 22:59

:D holky já si ho koupila pro jistotu :D koupím si ještě jinej :D raději

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
1.7.13 23:06

Skusím mama test nikdy nezklamal a pak dám vedět držte mi palec :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
2.7.13 07:37
@A.Suky píše:
Skusím mama test nikdy nezklamal a pak dám vedět držte mi palec :kytka:

mama testy mají ted zhoršenou kvalitu..nekupovala bych ho..od nového roku si na někaždý ztěžuje..kup nějaký noname…já kupovala life light a byla jsem vždycky spokojená..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
2.7.13 07:46

Tak ja mela takovou carku na tomto testu dva roky zpatky a tehu jsem byla ale bylo to v zacatku a jine testy jsem mela jeste negativni, takze po sve zkusenosti bych tomu verila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4258
2.7.13 11:03

Muj pozitivni tento test vypadal takto
tenky jako ty a trochu vedle jeste duch…ja bych ten tvuj brala jako pozitivni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
2.7.13 22:06

Mama test mi dneska vyšel negativní…ale opravdu ta kvalita je nějaká podivná 8o :think: tak teď vůbec nevím. Podle toho fota to máme skoro stejné…Počkám na MS a pokud nic tak zajdu k dr… Ještě si ráno udělám jeden mama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat