Reklama

Clearblue DIG - kdy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 12:35
Clearblue DIG - kdy

Ahoj, holky. Nejprve chci říct, že beru antikoncepci. Poslední styk byl 9.6. Krvácení proběhlo, ale úplně jiné, než normalne- jen jsem vlastně spinkáš a to jen 4 dny asi. Doma mám Clearblue digital a chci se právě zeptat, kdy testovat. Nějaký vnitřní pocit mi říká, že bych testovat měla. I když si nejsem vědoma žádné chyby v užívání. Poslední prášek dobírání 23.7. a pak klasický 7denni pauza. Mohu si test udělat již zítra? ????

Reklama

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 29414 příspěvků 17.07.18 12:41

tak to už určitě můžeš..jakože po ( oplodnujícím ) styku už proběhla i NEnormální ms? tak to už dávno můžeš..digi bere 7dní po ovulaci..tzn cca 7-10 dní po styku..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 13:04

@smurfka ano, styk byl 9.6 a ""MS"" 28.6.

smurfka
Nadpozemská drbna 29414 příspěvků 17.07.18 13:05

Tak to už dávno můžeš. to už je více než měsíc a jistě to něco ukáže ( a výsledku bych věřila ) ted už to nemusí být ani ranní moč..protože jestli tam hcg je, tak už to ukáže i odpoledne..takže můžeš klidně hned

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 13:49

@smurfka tak super, děkuji moc. Nebyla jsem si jistá, zda mohu… :) A chápu to dobře, že i normální test by mi něco už ukázal?

smurfka
Nadpozemská drbna 29414 příspěvků 17.07.18 13:52

po takto dlouhé době ( od případného oplozujícího styku ) už i normální papírkový test by ukázal..( tam ale je dost kteří hází duchy, po této době by duch - znamenal negativní, teď už by se za pozitivní brala jen dálnice )..protože duch by byl po takové době opravdu už falešnák. když si to vezmeš tak už by si byla tak cca 7tt to už ti ukáže opravdu každý test dálnici - případně nic..( pokud by to byl na papírkovém duch - tak je to falešné a negativní )

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 17:59

@smurfka jste moc hodná, děkuji :)

Amanda08
Povídálka 38 příspěvků 3 inzeráty 17.07.18 21:31

Tak co jak jsi dopadla?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 13:32

@Amanda08 testla jsem se ráno a mínus, takže negativní.. Každopádně mám nafoukly podbřišek a už opravdu nevím, z ceho by to mohlo být. Ale tomu testu věřím, po takové době by snad už něco ten digitální ukázal :) :)

Amanda08
Povídálka 38 příspěvků 3 inzeráty 18.07.18 14:41

Tak skočit na gyndu ????????

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Vztahová pomstička Nely Slovákové: Koupila jsem si nové auto a už mi ho nevezmeš!

Podnikatelka a blogerka si pořídila nový vůz, který pro naprostou většinu... číst dále >

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama