Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Zdravím. Potřebovala bych radu zkušenějších
Poslední MS jsem měla 24.5., další měsíc (2 dny před plánovanou MS) jsem měla pozitivní TT, doktor na UZ viděl nízkou sliznici, vzal krev- ta byla negativní. Pak jsem začala v době předpokládané MS lehce špinit, to trvalo 3 dny a konec (pokaždé mám MS stejnou - 3 dny silná MS, pak 4 dny slabší). Nedalo mi to, zkusila jsem opět TT a byla tam druhá čárka, ale slabší než předtím. Mám stále příznaky - už 3 týdny jsem stále nafouklá, břicho nejde ani zatáhnout, tahají mě vaječníky, je mi na zvracení, mám často hlad ale absolutní nechuť k jídlu, časté nucení na záchod, průjem, bolest beder, stálé vyčerpání. Nedalo mi to a byla jsem předevčírem znovu u gynekologa (to bych dle MS byla teoreticky 7 tt) a ten mi řekl, že těhotenství to není, ale že mám nález v děloze a že musí udělat hysteroskopii pod narkozou a odebrat vzorek. Ptala jsem se, co by to mohlo být a jediná odpověď byla, že mi nic nebude říkat, že mě nechce zbytečně děsit. Máte někdo prosím podobnou zkušenost? ![]()
Nenapadá prosím alespoň někoho,co by to mohlo byt? Myslíte, ze by doktor nepoznal,kdyby se jednalo o těhotenství? Uz se asi chytam poslední naděje ![]()