Pozitivní tt, negativní krev, nález v děloze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marcela712014
Nováček 9 příspěvků 15.07.18 10:35
Pozitivní tt, negativní krev, nález v děloze

Zdravím. Potřebovala bych radu zkušenějších :) Poslední MS jsem měla 24.5., další měsíc (2 dny před plánovanou MS) jsem měla pozitivní TT, doktor na UZ viděl nízkou sliznici, vzal krev- ta byla negativní. Pak jsem začala v době předpokládané MS lehce špinit, to trvalo 3 dny a konec (pokaždé mám MS stejnou - 3 dny silná MS, pak 4 dny slabší). Nedalo mi to, zkusila jsem opět TT a byla tam druhá čárka, ale slabší než předtím. Mám stále příznaky - už 3 týdny jsem stále nafouklá, břicho nejde ani zatáhnout, tahají mě vaječníky, je mi na zvracení, mám často hlad ale absolutní nechuť k jídlu, časté nucení na záchod, průjem, bolest beder, stálé vyčerpání. Nedalo mi to a byla jsem předevčírem znovu u gynekologa (to bych dle MS byla teoreticky 7 tt) a ten mi řekl, že těhotenství to není, ale že mám nález v děloze a že musí udělat hysteroskopii pod narkozou a odebrat vzorek. Ptala jsem se, co by to mohlo být a jediná odpověď byla, že mi nic nebude říkat, že mě nechce zbytečně děsit. Máte někdo prosím podobnou zkušenost? :nevim:

Reakce:

Marcela712014
Nováček 9 příspěvků 18.07.18 09:07
Nějaký nápad?

Nenapadá prosím alespoň někoho,co by to mohlo byt? Myslíte, ze by doktor nepoznal,kdyby se jednalo o těhotenství? Uz se asi chytam poslední naděje :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >