Clexane - píchnout před kontrolou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
klenott
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 07.03.19 20:46
Clexane - pichnout pred kontrolou?

Holky, je mezi vami nejaka zdravotni sestricka? jsem ve 13tt a picham si clexane. Zitra jdu na hematologii na kontrolni odbery a ted me napadlo, jestli si mam pred nimi normalne pichnout?? Nebo se to nema? Aby to nejak nezfalsovalo vysledky.. :think:

Reakce:
simelka
Kecalka 207 příspěvků 07.03.19 21:06

Ahoj, já teda nejsem zdravotní sestra, ale clexane jsem si taky aplikovala. Vždy před kontrolou jsem chodila cca 2 dny předem na odběry. Ráno jsem si normálně pichla injekci a odběr musel být 4 hodiny po aplikaci. Tak třeba to bude u Tebe podobné

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 51871 příspěvků 07.03.19 21:19
@klenott píše:
Holky, je mezi vami nejaka zdravotni sestricka? jsem ve 13tt a picham si clexane. Zitra jdu na hematologii na kontrolni odbery a ted me napadlo, jestli si mam pred nimi normalne pichnout?? Nebo se to nema? Aby to nejak nezfalsovalo vysledky.. :think:

A co brnknout tam? Obvykle se chodí určitý čas po injekci, aby se zaměřila účinnost. Ale záleží na pracovišti.

klenott
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 07.03.19 21:25

@Lama Lama to je marny, tam se clovek malokdy dovola. A kdyz uz, tak se klidne 30 minut ceka nez se to spoji.. Uvazuju, ze si vezmu tu injekci s sebou a zeptam se jich.. Kdyztak mi ji pichnou.. :nevim:

Janai88
Povídálka 18 příspěvků 07.03.19 21:36

Ahoj,ráno si injekci píchni,do 4hodin se musí vzít odběr krve…

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 51871 příspěvků 07.03.19 21:36
@klenott píše:
@Lama Lama to je marny, tam se clovek malokdy dovola. A kdyz uz, tak se klidne 30 minut ceka nez se to spoji.. Uvazuju, ze si vezmu tu injekci s sebou a zeptam se jich.. Kdyztak mi ji pichnou.. :nevim:

A zadaný na odběry už máš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 22:21

Ahoj ja mam laidenckou mutaci a pichala jsem si clexane od 9tt a vzdy kdyz jsem sla na kontrolu mi rekli, ze nejpozdeji do 7h rano musi byt aplikovanaa v 10h odber. Kdyz jsem poprve neaplikovala do 7h servali me kvuli tomu, ze v krvy neuvidi hladinu tim padem je kontrola zbytecna. Hlidali jak je krev naredena jestli neni moc nebo malo proto potrebujou aby byla odebrana krev nejpozdeji do 3-4h aplikovan clexane.

Váš příspěvek
Reklama