Clomexhal a cysty

5
14.6.04 08:46

Clomexhal a cysty

Prosím máte někdo zkušenost s tvořením cyst po léčbě Clomexhalem? Můžete mi říct, kdy se vám tvořily, jak se to projevovalo a co jste s tím dělaly? Mám bolesti od ovulace Pregnylu už 11dní a nevím co je příčinou a zda to vyřeší MS. Díky za rady a odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3321
14.6.04 16:30

Clomhexal

Ahoj Borunko,
já jsem tento cyklus užívala 3-8DC Clostilbegyt(stejné jako Clomhexal),pak jsem baly 16DC na UTZ a folikul vyrostl na 21mm.Tak mi Dr.píchnul Pregnyl a do 48h.měla proběhnout ovulace.
Od té doby mě desti bolelo břicho,byla jsem unavená a nebylo mi moc dobře…Dneska jsem 28DC.Včera jsem objevila na slipovce řlutohnšdou skvrnku tak jsem si říkala že se rozjíždí MS.
Do teďka ještě nicale dělala jsem si před chvílí test a NIC.
Takže jdu ve středu(pokud to nedostanu)nebo pak po MS na UTZ zda není cysta a folikul zmizel.
Napiš jak jsi na tom ty!
Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
15.6.04 09:48

Právě jsem došla od dr. Mám přestimulovaný vaječník, cystu a vodu po prasklé cystě. Silně reaguji na léky. Brala jsem Clom. 3 měsíce a kdybys viděla ten vaječník… Věřím že budešmít větší uspěchy, určitě dej vědět jak jsi dopadla. Já už ho brát nebudu ovuluji i bez něj, tak to musím směrovat někam jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.04 11:11

Ahoj holky,
já dnes začala užívat 2 balení Clostybegytu. Beru 2 tablety denně a mám taky strach z cyst. Břicho jsem měla taky pěkně nafouklý po Pregnylu a ke všemu mě hrozně bolely bradavky, myslela jsem si, že jsem těhotná, bohužel jsem dostala v neděli MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.6.04 16:59

Ahoj holky,
tak koukám, že v tom nejsem sama. Clomhexal jsem brala jen jeden měsíc. Docela mě po něm bolelo břicho, ale vidina těhotenství to značně potlačovala, takže jsem si to příliš nepřipouštěla. Mentruace se ale bohužel dostavila přesně načas. Byla ale slabá, tak jsem si říkala, že třeba možná.....Asi to znáte, prostě jsem si vsugerovala, že těhotná učitě jsem. Po 14t dnech jsem ale začala znovu krvácet. Tentokrát dost silně! Můj doktor mě chtěl hned vidět (obava z mimoděložního těhotenství). Dnes už ale vím, že to byla „jenom“ nějaká velká cysta, která praskla. Máte s tím někdo ještě zkušenosti? Myslíte, že to je po těch hormonech?
Už si s tím nevím rady. Tak moc už bych chtěla v bříšku cítit nějakého toho cvrčka :)
Pavča

• Nahlásit
  • Citovat
3321
15.6.04 17:08

Clomhexal

Ahojky holky,

včera jsem se ptala Dr.jak je to s těma cystama…říkal že se to může stát ale v 99.procentech samy zmizí.
Proto mi Dr.na:,–(il tu nejnižší dávku Clostilbegytu-beru 1 prášek 3-8dc.
Jsem 29dc a zítra jdu na UTZ,ale taky mám pocit že tam bude cysta…no uvidíme!!
Zatím ahojky Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama