Clostík a ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eraguška
Kelišová 5724 příspěvků 24.03.10 14:10
Clostík a ovulace

Ahoj všem,

prosím o radu, mám cykly cca 28 dní, ovulace samovolně mezi 11 - 13 DC, přesto na zkoušku nasazen clostík tento cyklus, nepřiměřená reakce, folikuli na obou vaječnících po dvou dominantních o velikosti cca 26mm a na pravo z jednoho už i cysta. Léky jsem dobrala ve čtvrtek a dodneška ovu nebyla, velikost folikulů potvrzena včera na UTZ. Mám i nadále sledovat BT, zda dojde k ovu. Stalo se některé z vás, že by vám clostík ovu vlastně zarazil? Nebo jak dlouho po dobrání vlastně ovu nastává, jsem už zoufalá, snažíme se dlouho a vše máme OK, přesto se stále nedaří, ale nikdy jsem neměla anovulační cyklus a teď ovu nikde, jen bolesti břicha.

Všem děkuju za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sunflower83
Nováček 5 příspěvků 24.03.10 14:14

Ahoj,

já ted měla clostík druhým měsícem, vždy 5.-9.cyklu. Ovu v obou měsících nastoupila cca. 12-13.den cyklu, kdy jsem dostala injekci na uvolnění vajíčka, po které jsme měli 36 hodin na :hug: Po prvním užití clostíku jsem měla obrovské bolesti v podbřišku.

Taky se snažíme už dlouho a zatím bez výsledků. Teda ted poslední pokusy ještě nevíme.
Držím pěsti

eraguška
Kelišová 5724 příspěvků 24.03.10 14:19

To je právě to, injekci na uvolnění mi nedal, že ovu dojde sama, včera mi říkal, že byměla být každým dnem, já mám ale strach, aby se to nezvrtlo do anovulačního cyklu, jestli to je teda s clostíkem možné, to nevím.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 24.03.10 14:19

myslím si, že ti měl doktor píchnout taky tu injekci- puregon nebo jak se to jmenuje. zajistí to aby obal vajíčka prasknul. Dělá se to pokud jsou prý vajíčka velký a pořád rostou tak se tím ten růst ukončí, pokjud neprasknou a rostou dál vzniknou z nich cysty

eraguška
Kelišová 5724 příspěvků 24.03.10 14:26

Já se ho na to ptala a on říkal, že mi to nedá, že prej je to zbytečný vzhledem k tomu, že ovuluju i bez léků, že jen tím clostíkem podpořil větší výrobu.

Sunflower83
Nováček 5 příspěvků 24.03.10 14:33

no já měla předtím taky veklé folikly, ale i tak mi injekci dala…hlavně taky abychom věděli, kdy to přesněji nastane.

eraguška
Kelišová 5724 příspěvků 27.03.10 14:41

Tak vám jdu jen nahlásit, že ovu proběhla ve středu a teď budu čekat, zda to bude mít šťastnej konec, tohle období do MS je nehorší co může být, jak to udělat, aby to uteklo a člověk na to nemyslel? Podle mě to nejde, kdyby aspoň existovali testy, které to ukáží třeba již za týden po ovu, to by aspoň manža nemusel na další vyšetření.

Denča82
Kecalka 270 příspěvků 28.03.10 22:12

Eraguško - to je super, že ovu nakonec proběhla… ale nechápu, proč tě cpou hormony, když ovuluješ normálně i bez nich… Já mám téměř všechny cykly anovulační, dostala jsem taky clostík, ale ten nezabral pokaždé… takže i s clostíkem může být cyklus anovulační, dokonce i po injekci Pregnylu ovu žádná u mě… a žádný dr. neví proč… :nevim: :nevim:
Tak přeji, ať to „nekonečné“ čekání dopadne tím nejlepším způsobem… :kytka:

eraguška
Kelišová 5724 příspěvků 28.03.10 22:18

Denčo, děkuji, kéž by to dopadlo dobře, ale snažíme se už 18 měsíců a nezadařilo se, proto i nasazen clostík, na oblbnutí těla, tak snad se povede. A jak dlouho se snažíte vy?

Denča82
Kecalka 270 příspěvků 29.03.10 08:36

my se snažíme 3 roky, zatím se na nic nepřišlo, vše v naprostém pořádku, ještě sice čekáme na výsledky genetiky a imunologie,tak uvidíme.. Ale proč u mě nedochází k ovu mi zatím nikdo neřekl.. :nevim: :zed: Před nějakou dobou jsem si taky psala hodně s holkama v diskuzi clostilbegyt, ale pak všechny někam utekly, tak tam jen každý den nahlížím a čtu vás.. :oops: Vždycky mám radost, když někomu clostík zafunguje a hlásí „dálnici“ :lol: Snažíte se o druhé??? My jo..

eraguška
Kelišová 5724 příspěvků 30.03.10 14:24

Ahoj,

my se také snažíme o druhé, chtěli bychom holčičku a manža dvojčátka, tak uvidíme co udělal clostík. Chci se tě zeptat, měla jsi po clostíku a ovulaci cca od 2. dne po ovu hustý bílí výtok?Dnes ho mám 4. den v kuse, je ho hodně a dost mě to otravuje, ale nic nedělá jen je. Jsem 6. DPO, to si myslím je moc brzo na nějaké eventuální příznaky. Jak jsi na tom byla ty?

Denča82
Kecalka 270 příspěvků 30.03.10 17:16

Ahoj, u mě po clostíku vůbec k ovu nedošlo, přesto tento výtok mám taky, je to síla, chodím 2× i 3× denně do sprchy, taky mě napadlo, že by to mohlo být clostíkem, protože jinak takový hustý a bílý nebývá…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.12 18:13

ahojky holky muzu se vas zeptat jestli ten clostik je na predpis nebo ho sezenu v lekarne?dekuji za odpovedi :mavam:

hanka1120
Kelišová 6266 příspěvků 16.02.12 18:26

je jen na predpis,protoze by u nej meli byt kazdy mesic gynekologicke vysetreni jak folikuli rostou a zda vubec reagujes.

LenčaX
Kelišová 6260 příspěvků 16.02.12 19:43
eraguška píše:
Ahoj,my se také snažíme o druhé, chtěli bychom holčičku a manža dvojčátka, tak uvidíme co udělal clostík. Chci se tě zeptat, měla jsi po clostíku a ovulaci cca od 2. dne po ovu hustý bílí výtok?Dnes ho mám 4. den v kuse, je ho hodně a dost mě to otravuje, ale nic nedělá jen je. Jsem 6. DPO, to si myslím je moc brzo na nějaké eventuální příznaky. Jak jsi na tom byla ty?

Eri, drzim ti pesti, at se zadari. DEj tu potom vedet… :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >