Špatný pohyb v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amilie
Kecalka 143 příspěvků 20.03.10 06:20
špatný pohyb v těhotenství

:-( Přejí dobre ráno všem,potřebovala bych radu a v diskusi jsem to nikde nenašla chtěla bych se zeptat jsem v 5tt a chci se zeptat ubliží miminku špatný pohyb nebo když mate špatný sen a prudce se třeba převalite na druhou stranu prostě v noci jsem udělal 2 špatne pohyby asi se mě něco stalo a hned potom špatnem pohybu jsem ucitila takovou kratkou tupou bolest v podbříšku tak mam strach jestlý se něco nestalo miminku jsem asi přiliš uzkostna ale dlouho jsem s manželem čekali na miminko tak mam strach a chci aby bylo vše v pořadku děkují za odpovědí přejí pěkný den AMILIE :-(

Reakce:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 20.03.10 06:27

ahoj amilie, jsem ráda, že ti to vyšlo :wink:
ale prosím tě neplaš, s takovou se brzy zblázníš :wink: bolesti a píchání v podpříšku k těhotenství holt patří… musíš začít prckovi vevnitř věřit :pankac: a nezapomeň, že téměř nic nemůžeš ovlivnit, leda by ti dr. nařídil nějaký speciální režim
drž se :mavam:

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 20.03.10 07:10

Klid, zdravého mrňouska tímhle fakt neohrozíš. Kdyby měl vadit i takovýhle pohyb, tak už lidstvo asi vymřelo :lol: Píchání a jiné bolístky k těhu prostě patří.
Já neotěhotněla lusknutím prstu, snažení trvalo 2 roky, ale i tak jsem se pak snažila nepřehánět to se sebepozorováním, tím ničemu moc neprospěješ a jen se nervuješ. Snažila jsem se vnímat svůj instinkt, takže někdy jsem v klidu doběhla bus a někdy jsem se porstě necítila na jakýkoliv pohyb, tak jsem se šetřila. Dělala jsem v těhu téměř všechno jako před ním, samozřejmě jsem dbala rad doktora.

amilie
Kecalka 143 příspěvků 20.03.10 08:34
odpověd

Moc děkují za odpověd ja vím že asi zbytečně plaším a stresují ale měla jsem v noci špatny sen a tak jsem udělal trochu prutčí pohyb no a nasledně mě to zabolelo byla to takova tupa bolest chvilkova ja vim asi přehaním ale dostala jsem strach abych miminku neubližila pak už jsem stoho neusla ale děkují za odpověd moc mi pomohla děkují :potlesk:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34276 příspěvků 20.03.10 09:08

Hele to seš ty, co měla tu diskusi o IUI :-)))) tak gratulka. Zda se ze sis pro test nakonec dosla.
No ale musim rict, ze tvoje komenty byly ponekud zvlastni nedivim se, ze si spousta lidi mysli, ze si z nas strilis. Doufam, ze ne.

sara1000
Kelišová 5565 příspěvků 1 inzerát 20.03.10 09:22

Hlavne bud v klidu,to je to nejdulezitejsi,co muzes pro mimiska udelat.Ja mam v podstate od zacatku tehotenstvi nejake pichani,krece a kolikrat jsem treba nemohla ani chodit pres bolest.Hold se ti v tele vse natahuje a to sakra boli. Ja jsem ted ve 33tydnu a reknu ti,ze obcas uz bych si prala,aby mala byla uz mezi nami :-).
Hodne stesticka,at se vam vse podari :kytka:

Petan
Kecalka 204 příspěvků 20.03.10 09:34

AHoj, vážně neplaš:-)) (v dobrém) jinak: pokud tě zajímá cokoli ohledně těhotenství, doporučuji stránky www.porodnice.cz a skvělou porodnu Dr. Kouckého - mimochodem našeho kamaráda, který se specializuje i na riziková těhotenství a téhle poradně (ze které vlastně kromě práce nic nemá) se maximálně věnuje, až to nechápu:-) takže mrkni tam, doporučuji všem.

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 20.03.10 23:35

Myslela jsem, že vtipkuješ, ale z reakcí soudím, že asi ne :roll:
Až budeš čekat druhé mimi a to starší ti bude hopsat po břiše, tak si vzpomeň, proč mě tvůj dotaz tak zaskočil. ;)
Jinak přeji klidné těhotenství bez stresu :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >