Clostík Říjen

Napsat příspěvek
96
4.12.18 20:04

@dixisa mas pravdu, musim proste byt v klidu, stresem si stejne nepomuzu.. i kdyz po tom potratu vim, jak jednoduse se posledne vsechno sebehlo :,( jj, normalne chodim, pracuju u pc, v teple kancelare, takze zadna namaha.. a jakto, ze tak chrapes? :mrgreen: jsi nastydla? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10385
4.12.18 20:33

@LeBre No právě odpočívej a bude dobře :hug:.Super vidíš,já dělám u linky a doufám,tě je všechno v pořádku 8o a snažím se být v klidu :think:.Nejsem nastydlá spíš unavená moc :D.Kdy budeš dělat testík? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
4.12.18 21:04

@dixisa ale snad netahas nic tezkeho? Uplne nejlepsi je tovypustit no, ale to se vzdycky lehko rika :P vubec nevim, mam vzdycky strach :mrgreen: ale tak ve ctvrtek bych mohla ;) ty taky ctvrtek, vid :lol: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10385
4.12.18 21:39

@LeBre No tahám,ale snažím se s módou docela 8o.Jasne no lehko říká,ale hůř dělá :mrgreen:.Super tak čekám foto ve čtvrtek :palec:.Jsem zvědavá na nás 8o :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.18 05:17

Holky. Prosim o radu, pry tu nektera z vas brala clostylbegyt a do toho mela zanet mocaku a byly nasazeny antbiotika? Vylucuje se to nejak nebo je to mozne? Me je napsala obvodni na mocak (takove, ktere se daji brat v tehu) ale uplne jsem se zapomnela zeptat, zda li se to nejak vylucuje s branim clostiku. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
6.12.18 07:11

@Michaela.9196 ahoj, ano, ja je mela.. byl to biseptol, ale nebrala jsem to soubezne, clostil jsem mela 5-9. den a atb jsem dostala 17DC, dva dny po injekci Ovitrelle.. na gynde jsem se ptaka a rikal, ze tyhle atb jsou ok.. ted mam pozitivni test, tyden po ocekavane ms, tak snad tomu atb fakt nevadila ;) ty to mas soubezne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
6.12.18 07:12

@dixisa ahojky, tak jsem zvedava na vysledek, od rana na tebe myslim :srdce: :hug: u nas asi takhle :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
6.12.18 08:25

@LeBre já už ani nedoufala. Ale musím uznat, že jak jsi dala před pár dny svůj první test, tak mi to dalo takovou naději. Hrozně moc ti to přeji. To už je po takové době opravdu malý zázrak :srdce: a už cítíš nějaké příznaky? Čárky máš naprosto úžasný!
jééé @dixisa těším se na tvůj testík. Myslím na tebe, ať to tam je! :hug:

Jinak holky já testovala včera(12dpo), jestli sílí. MS zítra nebo pozítří. Tak snad fakt nepřijde. Břicho mě docela dost bolí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.18 08:29

@LeBre gratuluji. :-) prave ze ano. Antibiotika beru 4ty den a vcera jsem si clostylbegyt poprve vzala. Ted uz to doberu, kdyz jsem zacala. Tak rikam si, ze ty antibiotika se mohou i v tehu, tak snad to nejak extremne vadit nebude. :nevim: prinejhorsim se dalsi mesic nepovede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
6.12.18 09:40

@kopliko dekuji, taky ty drzim moc palecky, at je vsechno v poradku :srdce: ja uplne hrozive nafoukle bricho, chvilema me picha na stridacku pravy i levy vajecnik a sedim bud skoro porad na zachode nebo pak zas nejdu dva dny, no nechapu :mrgreen: ty mas teda 12dpo carku ukazkovou, takhle silnou jsem asi nemela.. ta moje dnesni je 21dpo.. tak snad bude vsechno v poradku.. jdu na kontrolu pristi patek..
jak je tobe? Zatim dobry?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
6.12.18 10:13

@LeBre děkuji. Pořád jsem z toho taková vyjukaná a překvapená. Jo to mám taky pěkně nafouklé břicho, úplně vyvalený a dole pocit mokra, tak courám pořád na záchod, jestli náhodou nepřišla ms. A vaječníky se taky ozvou na střídačku, ale nejvíc mě bolí teda děloha. To mám pocit, jak kdyby mě tam pořád něco hryzalo.
Jééé tak to se těším, co budeš vyprávět příští pátek. Přeji, ať je vše v pořádku. A třeba už bude :srdce: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10385
6.12.18 10:19

@LeBre Já jsem teprve 10 DPO pokus dobře počítám,udělala jsem si dva testy :nevim:.Možná na jednom vidím bílého dušíka,ale jde to vidět jen okem na světle,takže to asi nevyfotim :nevim:.Vaječníky mě bolí každý den a dlouhá mě v podbřišku :nevim:.Asi je na test moc brzo ještě :nevim:. @kopliko Máš super :srdce: :palec: paráda :hug:.Já asi zopakuji test v sobotu holky :palec: :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10385
6.12.18 10:37

Ještě vám sem hodím teda testíky :lol:.První fotky jsou od mamatestu,druhé od značky sluníčko,ale jsou oba stejně fialové :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
6.12.18 10:58

@dixisa Nejsem si jistá, jestli něco vidím nebo si tak přeji něco vidět :think: ale na tom, kde to barvivo jěště jakoby „putuje“ možná něco je? ty máš mamatest? Ten jsem měla i já a po zaschnutí dušík zmizel, tak jsem si připadala jak blázen a vyfotit teda vůůůbec nešel! 10dpo je vážně brzo. V jiných diskuzích by nás za to brzké testování asi holky ukamenovaly :lol: Ale já taky cítila vaječníky a dloubání v podbřišku(o dost víc a trochu jinak než jiné cykly), tak třebaaa :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10385
6.12.18 11:04

@kopliko Ja taky si myslím,že vidím něco na obou i možná :nevim:.Mě nikdy dušík nezmizel z testu :nevim: :lol:.Brzo sei ani nezdá,protože jsem 11 dnů od injekce,takže testovat jsem mohla,ale zopakuji test v sobotu ještě :) :palec:.Já bolest vaječníku a dloubání nikdy neměla :nevim: :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama