Reklama

Clostík Říjen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Safrik
Kecalka 183 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 16:54
Clostík Říjen

Ahojky holcicky je tu nekdo kdo zacina rijen s clostikem? Ja jsem dnes 2DC a zacinam 1-0-1. Ze bychom nemuseli byt na to cekani sami. Verim ze se nam vsem nakonec povede a ty nase vysneny miminka si k nam najdou cestu, a budeme mit nadherny vanocni darecky :srdce:

Reklama

Reakce:

Lucinka2209
Povídálka 25 příspěvků 01.10.18 20:55

@Safrik také bych měla začít brát,ale bohužel ho nemůžu sehnat :( ty jsi ho normálně sehnala v lékárně?

Safrik
Kecalka 183 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 23:00

Nene, v lekarne maji vypadek.. Nechapu to, je to pry nejak casto.

Jupitka
Povídálka 26 příspěvků 10.10.18 21:55

Ahojda, já teda mám tento měsíc už třetí cyklus s clostíkem ne první, teta mi ho musela poslat z Moravy, ale teďkon tady psaly holky, že by už v lékárnách měl být. Já ho beru od 3.do7.DC, teďkon my to vyšlo na 3.10. a momentalně čekám každým dnem ovu, brala jsem to s duphastonem hlavně na zkracení cyklu, což se naposledy povedlo, ale nastal problém nízké sliznice, tak jsem teď pila kontryhel jak divá a uvidíme zitra jdu na kontrolu k novému doktorovi.

Držim pěsti, ať se zadaří s clostíkem hned na poprvé ????

Markétka244
Nováček 5 příspěvků 11.10.18 11:44

Ahoj holky. Ted od nedele 14.10. mam brát Clostik 5 dni, jednu tabletku denne. Kdy se máme nejvíce snažit? Sex mame skoro každý den, ale nedaří se. Tak snad Clostik zabere.

Lucinka2209
Povídálka 25 příspěvků 11.10.18 12:01

@Markétka244 dochází u tebe k ovulaci?
Pokud ne,měla by si 12 den cyklu jít na ultrazvuk na kontrolu, pokud zjistí že clostik zabral ,píchnou ti injekci na uvolnění vajíčka a pak od 24 hod do 36 hod přijde ovulace a pak se nejvíce snažit, klidně i den před ultrazvukem,spermie si počkají :)

Safrik
Kecalka 183 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 12:01

Ja cekam kazdym dnem ovulaci po clostiku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 21:05

Ahoj holky, jdu se k vám přidat ???? taky budeme začínat teďka s Clostilem, čekám jen na menstruaci. My se snažíme s přítelem už 13 měsíců, ale nejdřív jsem mela problémy po vysazení antikoncepce, měla jsem hrozně dlouhé cykly, pak jsem brala 3 měsíce proveru na srovnání cyklu, ta nezabrala. Pak jsem byla čtvrt roku bez menstruace, to způsobovala cysta na vaječníku, které jsem se zbavila díky Norethisteronu, a teď konečně můžeme začít s Clostilem, tak snad to vyjde, všem držím palečky na brzké // :) :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 21:08

Holky s měly jste nějaké vedlejší účinky po něm? Já teda většinou snášela ty hormony dobře, ale i tak se zeptám. Já budu brát od 3-7 DC, 1-0-1 tak brala jste to některá taky tak? :)

Lucinka2209
Povídálka 25 příspěvků 11.10.18 21:25

Já jsem brala 3- 7 DC ,ale jen jeden ráno a uvidíme.
Já jsem to snášela celkem v pohodě až na noční návaly :D připadala jsem si jak po přechodu :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 21:32

Jo návaly já měla s tou cystou, šílený, takže jsem asi připravená :D, doufám, že už to bude jenom lepší a že to nejhorší už mám za sebou :D

Safrik
Kecalka 183 příspěvků 1 inzerát 12.10.18 05:52
@Anonymní píše:
Holky s měly jste nějaké vedlejší účinky po něm? Já teda většinou snášela ty hormony dobře, ale i tak se zeptám. Já budu brát od 3-7 DC, 1-0-1 tak brala jste to některá taky tak? :)

Me po nem bylo po par hodinach chvilku spatne..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >