Clostík Říjen

Fotoalbum tématu (27) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 16:54
Clostík Říjen

Ahojky holcicky je tu nekdo kdo zacina rijen s clostikem? Ja jsem dnes 2DC a zacinam 1-0-1. Ze bychom nemuseli byt na to cekani sami. Verim ze se nam vsem nakonec povede a ty nase vysneny miminka si k nam najdou cestu, a budeme mit nadherny vanocni darecky :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
Reakce:
Lucinka2209
Povídálka 36 příspěvků 01.10.18 20:55

@Safrik také bych měla začít brát,ale bohužel ho nemůžu sehnat :( ty jsi ho normálně sehnala v lékárně?

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 23:00

Nene, v lekarne maji vypadek.. Nechapu to, je to pry nejak casto.

Jupitka
Povídálka 34 příspěvků 10.10.18 21:55

Ahojda, já teda mám tento měsíc už třetí cyklus s clostíkem ne první, teta mi ho musela poslat z Moravy, ale teďkon tady psaly holky, že by už v lékárnách měl být. Já ho beru od 3.do7.DC, teďkon my to vyšlo na 3.10. a momentalně čekám každým dnem ovu, brala jsem to s duphastonem hlavně na zkracení cyklu, což se naposledy povedlo, ale nastal problém nízké sliznice, tak jsem teď pila kontryhel jak divá a uvidíme zitra jdu na kontrolu k novému doktorovi.

Držim pěsti, ať se zadaří s clostíkem hned na poprvé ????

Markétka244
Stálice 51 příspěvků 11.10.18 11:44

Ahoj holky. Ted od nedele 14.10. mam brát Clostik 5 dni, jednu tabletku denne. Kdy se máme nejvíce snažit? Sex mame skoro každý den, ale nedaří se. Tak snad Clostik zabere.

Lucinka2209
Povídálka 36 příspěvků 11.10.18 12:01

@Markétka244 dochází u tebe k ovulaci?
Pokud ne,měla by si 12 den cyklu jít na ultrazvuk na kontrolu, pokud zjistí že clostik zabral ,píchnou ti injekci na uvolnění vajíčka a pak od 24 hod do 36 hod přijde ovulace a pak se nejvíce snažit, klidně i den před ultrazvukem,spermie si počkají :)

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 12:01

Ja cekam kazdym dnem ovulaci po clostiku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 21:05

Ahoj holky, jdu se k vám přidat ???? taky budeme začínat teďka s Clostilem, čekám jen na menstruaci. My se snažíme s přítelem už 13 měsíců, ale nejdřív jsem mela problémy po vysazení antikoncepce, měla jsem hrozně dlouhé cykly, pak jsem brala 3 měsíce proveru na srovnání cyklu, ta nezabrala. Pak jsem byla čtvrt roku bez menstruace, to způsobovala cysta na vaječníku, které jsem se zbavila díky Norethisteronu, a teď konečně můžeme začít s Clostilem, tak snad to vyjde, všem držím palečky na brzké // :) :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 21:08

Holky s měly jste nějaké vedlejší účinky po něm? Já teda většinou snášela ty hormony dobře, ale i tak se zeptám. Já budu brát od 3-7 DC, 1-0-1 tak brala jste to některá taky tak? :)

Lucinka2209
Povídálka 36 příspěvků 11.10.18 21:25

Já jsem brala 3- 7 DC ,ale jen jeden ráno a uvidíme.
Já jsem to snášela celkem v pohodě až na noční návaly :D připadala jsem si jak po přechodu :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 21:32

Jo návaly já měla s tou cystou, šílený, takže jsem asi připravená :D, doufám, že už to bude jenom lepší a že to nejhorší už mám za sebou :D

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 12.10.18 05:52
@Anonymní píše:
Holky s měly jste nějaké vedlejší účinky po něm? Já teda většinou snášela ty hormony dobře, ale i tak se zeptám. Já budu brát od 3-7 DC, 1-0-1 tak brala jste to některá taky tak? :)

Me po nem bylo po par hodinach chvilku spatne..

LeBre
Stálice 92 příspěvků 30.10.18 07:09

Ahoj holky, clostik jsem zacala uzivat 2.10., 5.-9.DC
Ovulace dosla celkem ukazkove asi 16.-17.DC. Chodila jsem na UTZ, sliznice v pohode a foliky prasky kolem 26mm. Dneska jsem uz ale 33DC, rano test negativni a menstruace nikde.. normalne mam cyklus 30-33 dni, skoro jak hodinky, ale vzhledem k ovu myslim, ze mela dojit uz pred tremi dny. Stalo se vam, ze bylo po clostiku nejake zpozdeni? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 08:27

@LeBre Ahoj, já teda zatím nevím, dneska beru poslední prášek první cyklus s Clostilem, takže zkušenost zatím nemám, ale ještě bych počkala :). Test ti to zatím nemusí ukázat, ještě počkej tak dva dny a zkus test znovu :)

LeBre
Stálice 92 příspěvků 30.10.18 08:50

A jak dlouho se uz snazis o mimi? :) nezbyde mi nic jineho nez cekat, i kdyz je to teda hruza.. uz jsem jednou tehotna byla, ale minule zari to nedopadlo ve tretim mesici a od te doby nic… tak nevim, kde je problem.. :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >