Jak udržet sperma v sobě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 12:33
Jak udržet sperma v sobě.

Ahoj lidičky,

Mám menší a trochu divný dotaz. S přítelem se snažíme o mimčo. Jenže když se do mě udělá, většina Teda spíš skoro vše vytece. Je možnost, když to podchytim včas, je třeba zase „nahazet“ zpátky? Je i tak šance, že otěhotnim?

Díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

IvePr
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 01.10.18 12:35

K oplodneni staci jedna spermie. Pokud jste oba zdravotne v poradku, dostane se tam kam ma :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 12:37

@IvePr tak snad máš pravdu :D

Božislava
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 01.10.18 12:38

Když tak udělej stojku, aby nic nevyteklo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 12:38

@IvePr a kdyby se udělal na mě a já si je tam pak nahazela, je taky možnost?

histep
Závislačka 3657 příspěvků 01.10.18 12:38

Maximálně si tak po akci můžeš podložit zadek nebo dát nohy nahoru, ale není třeba dělat ani to.

histep
Závislačka 3657 příspěvků 01.10.18 12:40
@Anonymní píše:

Sice netuším, co myslíš pod „naházela“ (ach bože, moje představivost :P ) ale největší šance na otěhotnění je přímé dodání na místo.

renap
Ukecaná baba ;) 2100 příspěvků 01.10.18 12:41
@Anonymní píše:

8o Jak naházela? Proboha,ty fakt myslíš,že k otěhotnění je třeba dělat takové švíky? Jako že všechny,které otěhotněly,i nechtě­ně prováděly něco takovýho? Ta správná spermie si cestu najde,i kdyby sis hned po akci udělala výplach,neboj.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 01.10.18 12:41
@Anonymní píše:

Co to je za kravinu? Proc si je tam budes „hazet“, kdyz je tam muze pohodlne dopravit on? Ze ty sijes nejakou kulisarnu…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 12:42

@histep mám blbý nápady, to vím. Kolikrát nestihne se udělat do mě, myslím jako je posbírat z břicha a ruco si je tam dát.vis Jan. Blbý, já vím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 12:43

@Azeretereza ne, fakt plánujeme mimčo. Jen děláme v posteli jinaci věci a pak se stává, že to nestihne :( a je nám to pak líto, škoda každé spermie

histep
Závislačka 3657 příspěvků 01.10.18 12:45
@Anonymní píše:
@histep mám blbý nápady, to vím. Kolikrát nestihne se udělat do mě, myslím jako je posbírat z břicha a ruco si je tam dát.vis Jan. Blbý, já vím.

Nestihne udělat se do tebe? To snad bývá naopak, že nestihne přerušit, kdybyste přerušovali, ne? Jinak si to asi neumím představit :think:
Nebo je máš na břiše cíleně pravidelně a ty si je cíleně chceš zavádět dovnitř ???

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 01.10.18 12:46

V době ovulace prostě buď (aspoň v závěru) dole, po akci si podlož na chvíli zadek. Nejlepší je, když se ti podaří ještě dosáhnout orgasmu v době, kdy máš sperma v sobě, tím se krásně natáhne tam kam má dovnitř.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 12:48

@histep přítel je v sexu jiný a nedá se to změnit, je to divné ale prostě je to tak. Je to soukromá věc. Popř napíšu do zprávy o co jde. Ale ano, prostě většinou to mám na břiše, nemůže to uhlídat, proto se ptám, zda je šance i při zavádění dovnitř

histep
Závislačka 3657 příspěvků 01.10.18 12:50
@Anonymní píše:
@histep přítel je v sexu jiný a nedá se to změnit, je to divné ale prostě je to tak. Je to soukromá věc. Popř napíšu do zprávy o co jde. Ale ano, prostě většinou to mám na břiše, nemůže to uhlídat, proto se ptám, zda je šance i při zavádění dovnitř

Napiš SZ, něco ti poradím.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >