Čekání na // 2018

Fotoalbum tématu (111) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Levixka
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 29.09.18 20:48
Čekání na // 2018

Ahojky holky.. Tohle je aktuální téma pro všechny holky, co čekají na // a na lovkyně duchů :) Ja (ne) čekám MS za 13dni a momentálně se snažím zatím jen třetí měsíc, takže žádná tragédie :) Brala sem hormony, ale po neúspěšnym výsledkům jsem vyhodila všechny hormony, ovu i těhu testy, ale nejsem ten typ, které by vadilo, když někdo přidá test už pár dní před ms, chápu, že někdo to tak má :) Tak klidně šup s tím sem :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 102 Další »
Reakce:

Mishka85
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 29.09.18 22:04

Já na něj čekám už delší dobu, věřila jsem, že 2018 už klapne… zatím nic. Bohužel jsem rok po mimodeloznim těhotenství, mám jen jeden vejcovod a vypadá to, že aktivní je víc měsíců zrovna ten vaječník co nemá vejcovod :/ mám týden do ms, třetí den mám začít brát femaru a snad už to klapne na té straně, kde má!

Silvienka87
Ukecaná baba ;) 1070 příspěvků 29.09.18 22:33

:mavam: já taky stále čekám, ted v říjnu to bude „už“ pul roku. Dnes jsem to dostala, tak to zamrzí :roll: ms mivas po 24 dnech a ovulaci jsem ted testovala poprvé a byla 14 DC, takže nevim, jestli se daří vajíčku uhnizdit :think: mate to některá taky tak?

Pajapapaja1996
Povídálka 20 příspěvků 30.09.18 00:51

Ahoj holky. Pridávám se k vám. Snažíme se s manželem o další mimi teprve měsíc . Teď nam už 2 dny zpoždění a pořád mě bolí v podbřišku. Ještě chvíli počkám jestli to nedostanu a udělám test. Tak držte palce

Kecalka 244 příspěvků 30.09.18 10:00

my se snažíme pět měsíců, upřímně, mi to přijde nekonečný… :oops: ale snad se podaří aspoň do Vánoc ;)

Levixka
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 30.09.18 10:18

@Mishka85 Ahojky, moc mě mrzí to mimoděložní :( Já měla „jen“ zamlklou graviditu a už to mě stačilo a co teprve toto.. určite se zadaří, držím moc palce!
@Silvienka87 Ahojky, já mám taky krátkou lutealní fázy, někdy 11dní a někdy jen 8dní. Někdy to bývá nedostatkem hormonu progesteronu v druhé fázi cyklu, ale nemusí to být. Já to tak měla a měla jsem na to hormony - ale já mám potvrzenou poruchu funkce žlutého tělíska, takže tak. Ale hodně sem četla, že na tu luteální fázi ( fáze od ovu do ms ) se dá upravit za pomocí Drmku anebo Gynexu :) Držím moc palce :)
@Pajapapaja1996 Ahojky, to zní nadějně! Držím palce a budu ráda, když se pak pochlubíš :)
@Online Ahojky, no já si původně řikala, že by bylo super to stihnout to říjná, aby byl pěkný dárek budoucí babi a dědoj k Vánocům :D No človek míní, život mění :D Ale ještě šance je, já jsem 18DC a ms má být za 12dní, ta se uvídí, v jaké fázi jsi ty? :)

Kecalka 244 příspěvků 30.09.18 10:44

@Levixka To by byl pro ně určitě krásný dáreček, ale tak třeba to teď vyjde a budete mít pro ně novoroční překvapení ;) u nás, kdyby to vyšlo teď, tak bych měla krásný narozeninový překvapení pro manžela :) já mám za dva dny dostat mrchu, ale pořád se modlím, aby nepřišla :lol:

Levixka
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 30.09.18 11:27

@Online No když ne, tak ne no :) Jak sem psala, snažíme se teprve třetí měsíc :) Já Prodelala v loni v dubnu ZT, pak jsme si dali pauzu a začali znovu až teď, ale nějak netlačíme :) Prostě bud je nám dáno nebo ne :) Tak to by bylo taky úžasné! Tak to moc moc držím palce :) Nezkoušela si už testík? :)

Kecalka 244 příspěvků 30.09.18 12:01

@Levixka moc děkuju, taky moc držím palce ať to u Vás vyjde co nejdříve! :) test jsem zkoušela ráno a niic, další zkusím až v úterý, pokud to dřív nedostanu :D

Levixka
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 30.09.18 12:09

@Online Chápu :) tak pfuj pfuj :)

Bronzka
Povídálka 24 příspěvků 30.09.18 17:22

Ahoj holky,píšu sem poprvé .Transfer jsem měla 21.9.jedno šestibuněčné embryjko.Ms mám dostat ve středu a test si mám udělat v pátek.Jsem už pěkně na nervy. :? Co čekání je nekonečné.

Levixka
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 30.09.18 18:26

@Bronzka Ahojky a budeš az v pátek, nebo zkusíš dřív, vzhledem k tomu, když víš kdy bylo zavedeno? :oops: Jinak MOC držím palce, aby to vyšlo!

Bronzka
Povídálka 24 příspěvků 30.09.18 18:44

No asi to nevydržím a testnu se ve středu.no uvidím jestli přijde Ms. ;)

tulinka84
Závislačka 3405 příspěvků 30.09.18 18:47

Ahoj holky :lol: taky se pridávám a MS neočekávám 8.10 :lol: snažíme se druhy měsíc , Tak snad to vyjde :palec:

Bronzka
Povídálka 24 příspěvků 30.09.18 18:51
@tulinka84 píše:
Ahoj holky :lol: taky se pridávám a MS neočekávám 8.10 :lol: snažíme se druhy měsíc , Tak snad to vyjde :palec:

Já také doufám,že ms nepřijde,ale jsem nejspíš pesimista už mi to čekání asi leze na mozek.Hlavně když chlap je pořád někde v pr… 8)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 102 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >