Reklama

Gynexovy děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 13:22
Gynexovy děti

Ahojte devcata…dlouho se snazime s manzelem o dite, na vsech strankach ctu kolik zen po gynexu otehotnelo. pomohli tyhle kapky i vam? nebo jsou to vyhozene penize? prece kdyby tak fungovali tak je pouzivaji vseci a nemusi se chodit na umele oplodneni ne? diky za odpovedi.

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 28.09.18 13:28

Nevim jestli funguji,ale na umele oplodneni se chodi i protoze je treba problem na strane partnera a tomu gynex asi nepomuze :think: ja mela kapky Mastodynon,ale stejne to zkoncilo IVFkem prave protoze jsme meli problem oba bylo to 50/50 ja PCO ,pritel morfologicky spatne spermie. A na to je gynex kratkej.

Margery
Echt Kelišová 8509 příspěvků 28.09.18 13:29

Rozhodně mají něco do sebe :palec:

histep
Závislačka 3278 příspěvků 28.09.18 14:03
@Anonymní píše:
Ahojte devcata…dlouho se snazime s manzelem o dite, na vsech strankach ctu kolik zen po gynexu otehotnelo. pomohli tyhle kapky i vam? nebo jsou to vyhozene penize? prece kdyby tak fungovali tak je pouzivaji vseci a nemusi se chodit na umele oplodneni ne? diky za odpovedi.

Tak ono zalezi co mate za problem. Pokud mas nepruchozi vejcovody nebo partner zadny spermie, tak vam krom IVF nepomuze ani svecena voda. Pokud by slo jen o drobnou hormonalni nerovnovahu, tak by gynex mohl pomoci.

Eule
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 28.09.18 15:17

Mám nepravidelný cyklus, více než rok po vysazení HA, cykly dlouhé, vše se hodně mění, jednou je utz ukázkový a za pár týdnů není žádná sliznice… Tento cyklus budu pít kontryhel. čaj a kapat gynex, primárně za účelem srovnání cyklu, tak uvidíme, zda ms dorazí dříve než po 40 dnech…

P4ja
Kelišová 5783 příspěvků 28.09.18 15:28

Já bych spíš než Gynexu věřila víc hormonální józe a nebo cvičení podle Mojžíšové. Ale chápu ten gynex je bez práce.

Lockey
Nováček 5 příspěvků 19.10.18 19:04

Ja brala dlouhodobe HA, ze mi i pomalu mizela MS, vysadila jsem prasky a cyklus opozdenej, sliznice podle Dr nizka, s otehotnenim bude nejspis problem… V lekarne mi nabidla pani Gynex a jeste jsem si koupila kontryhelovy caj a hle… Dalsi mesic jsem uz byla celkem zaskocena tehule a ted mame krasnou zdravou 8 m holcicku :)

tininas
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 19.10.18 19:33
@Anonymní píše:

Ahoj.

Mám Gonalovo dítě. :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >