Reklama

Gynex a užívání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

richgirl
Povídálka 15 příspěvků 28.09.18 08:07
Gynex a uzivani

Ahojte holky..koupila jsem si gynex..na obalu sice pisou jak davkovat ale nepisou kdy davkovat..jestli pred, po menses…koupila jsem si to na upravu cyklu a taky jelikoz se s pritelem snazime o mimco..dekuji za rady :*

Reklama

Reakce:

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 28.09.18 08:23

@richgirl může se začít brát kdykoliv během cyklu, bere se 3 týdny a týden pauza. Někdo ho začíná brát 1DC, že jim to pak vychází, že tu pauzu mají mezi ovulací a ms, ale to by fungovalo jen při pravidelném cyklu, který jestli nemáš, tak to nehroť a začni brát klidně hned, případnému těhotenství gynex neublíží.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 15:50

Já začala brát gynex 1 DC, s tím že jsem měla předtím cyklus 32 dní. Po prvním měsíci brani se mi srovnal cyklus na 28 dní,takže i teď beru opět od 1DC. Já bych osobně bych ho brala od 1DC,preci jen to jsou bylinky a není doporučeno je užívat v těhotenství.

marieanne15
Povídálka 22 příspěvků 03.10.18 16:09

Já brala taky od 1DC, můj cyklus je ale cca 25-26 dní, takže teď třetí měsíc to už nevychází…takže bych řekla, že je to úplně jedno kdy začneš…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >