Gynex a užívání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
richgirl
Povídálka 38 příspěvků 28.09.18 08:07
Gynex a uzivani

Ahojte holky..koupila jsem si gynex..na obalu sice pisou jak davkovat ale nepisou kdy davkovat..jestli pred, po menses…koupila jsem si to na upravu cyklu a taky jelikoz se s pritelem snazime o mimco..dekuji za rady :*

Reakce:
jaaaninda
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 28.09.18 08:23

@richgirl může se začít brát kdykoliv během cyklu, bere se 3 týdny a týden pauza. Někdo ho začíná brát 1DC, že jim to pak vychází, že tu pauzu mají mezi ovulací a ms, ale to by fungovalo jen při pravidelném cyklu, který jestli nemáš, tak to nehroť a začni brát klidně hned, případnému těhotenství gynex neublíží.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 15:50

Já začala brát gynex 1 DC, s tím že jsem měla předtím cyklus 32 dní. Po prvním měsíci brani se mi srovnal cyklus na 28 dní,takže i teď beru opět od 1DC. Já bych osobně bych ho brala od 1DC,preci jen to jsou bylinky a není doporučeno je užívat v těhotenství.

marieanne15
Povídálka 26 příspěvků 03.10.18 16:09

Já brala taky od 1DC, můj cyklus je ale cca 25-26 dní, takže teď třetí měsíc to už nevychází…takže bych řekla, že je to úplně jedno kdy začneš…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >