Reklama

Kdy nasadit utrogestan ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 22:34
Kdy nasadit utrogestan ?

Dobrý večer, na gynde mi byl nasazen utrogestan, mám prý brat od 16DC, ale ovulaci mám nejspíš později, teď testují. Mám brat dle dr? Nebo nasadit až po ovulaci? Prosím o zkušenosti.. děkuji moc!!! ;)

Reklama

Reakce:

Keshi
Ukecaná baba ;) 2330 příspěvků 28.09.18 23:15
@Anonymní píše:
Dobrý večer, na gynde mi byl nasazen utrogestan, mám prý brat od 16DC, ale ovulaci mám nejspíš později, teď testují. Mám brat dle dr? Nebo nasadit až po ovulaci? Prosím o zkušenosti.. děkuji moc!!! ;)

Dej na lékaře. Jistě ví, co dělá. Držím palce. ;)

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 28.09.18 23:15
@Anonymní píše:
Dobrý večer, na gynde mi byl nasazen utrogestan, mám prý brat od 16DC, ale ovulaci mám nejspíš později, teď testují. Mám brat dle dr? Nebo nasadit až po ovulaci? Prosím o zkušenosti.. děkuji moc!!! ;)

Ber ho podle doktora. Myslíš, že někdo tady tě zná líp než ošetřující lékař?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 23:27
@Russet píše:
Ber ho podle doktora. Myslíš, že někdo tady tě zná líp než ošetřující lékař?

Ošetřující lékař mi nasadit utrogestan po 1 měsíci sledování … :nevim: nevím jestli to je Ok .. a tady jsem četla ze utrogestan zastavuje ovulaci ..

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 28.09.18 23:32
@Anonymní píše:
Ošetřující lékař mi nasadit utrogestan po 1 měsíci sledování … :nevim: nevím jestli to je Ok .. a tady jsem četla ze utrogestan zastavuje ovulaci ..

Já ho brala jen na doporučení lékařky při začátku těhotenství a na netu jsem nic nehledala. Otázky směřuj na gynekologa.

markyska82
Závislačka 2588 příspěvků 40 inzerátů 28.09.18 23:55

Pokud máš ovulaci později,tak je blbý Utrogestan nasadit,ten ti jí totiž zablokuje. Dle čeho soudíš,že jí máš déle než 16DC ? Měříš BT, chodíš na folikulometrii ? Má měla běžně ovulaci až 20-23 DC,takže jsem ho nikdy nenasadila,dokud BT nestoupla. Poraď se s doktorem. Ať ti udělá folikulometrii,aby věděl,kdy u tebe k ovulaci dochází a podle toho stanovil,kdy Utrogestan nasadit. Proč ho máš užívat?Máš nějaké potíže s nedostatečností žlutého tělíska?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 00:04
@markyska82 píše:
Pokud máš ovulaci později,tak je blbý Utrogestan nasadit,ten ti jí totiž zablokuje. Dle čeho soudíš,že jí máš déle než 16DC ? Měříš BT, chodíš na folikulometrii ? Má měla běžně ovulaci až 20-23 DC,takže jsem ho nikdy nenasadila,dokud BT nestoupla. Poraď se s doktorem. Ať ti udělá folikulometrii,aby věděl,kdy u tebe k ovulaci dochází a podle toho stanovil,kdy Utrogestan nasadit. Proč ho máš užívat?Máš nějaké potíže s nedostatečností žlutého tělíska?

Minuly cyklus jsem měla dle ovulometie ovulaci dva dny před plánovanou ms . Tak mi teď řekla ze to nasadime , ms mám co 28 dnů pravidelně od svých 14 let ..... 6DC jsem byla na té gynde. Delalal mi utz a řekla mi “ no je tam napravo “ tak jsem usoudila ze asi teda folikul …delam teď ovulacni testy , zítra jedu na 14 dni na dovolenou tak folikulometrii už nestíhám … nechci promarnit další cyklus snažení jen kvůli tomu ze ovulace bude ale později než 16DC a nasadim utrogestan zbytečně ..jinak prý aby se mi prodloužila LF.

markyska82
Závislačka 2588 příspěvků 40 inzerátů 30.09.18 19:21
@Anonymní píše:
Minuly cyklus jsem měla dle ovulometie ovulaci dva dny před plánovanou ms . Tak mi teď řekla ze to nasadime , ms mám co 28 dnů pravidelně od svých 14 let ..... 6DC jsem byla na té gynde. Delalal mi utz a řekla mi “ no je tam napravo “ tak jsem usoudila ze asi teda folikul …delam teď ovulacni testy , zítra jedu na 14 dni na dovolenou tak folikulometrii už nestíhám … nechci promarnit další cyklus snažení jen kvůli tomu ze ovulace bude ale později než 16DC a nasadim utrogestan zbytečně ..jinak prý aby se mi prodloužila LF.

Nejak tomu nerozumim.tys byla 6 DC na gyndr na folikulometrii a tam ti rekla,ze bude ovulace 2 dny pred planovanou MS pri cyklu dlouhem 28 dni ? To je nejaka blbost.neco si asi napsala spatne. Na folikulometrii se ani tak brzo nechodi.nepopletls si to ?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 07:46

@markyska82 nene , minuly cyklus jsem byla na gynde, (v patek a rekla mi ze budu mit o vikendu ovulaci a ja ze to asi ne ze mam dostat v pondeli MS a ona to asi tezko, jenze ja ji vazne dostala)…a tento cyklus jsem byla na gynde a to bylo 6DC a rekla mi „no je tam napravo“ a predepsala mi utrogestan at beru od 16DC..... promin ze jsem to napsala nsrozumittelne…

markyska82
Závislačka 2588 příspěvků 40 inzerátů 01.10.18 08:34
@Anonymní píše:
@markyska82 nene , minuly cyklus jsem byla na gynde, (v patek a rekla mi ze budu mit o vikendu ovulaci a ja ze to asi ne ze mam dostat v pondeli MS a ona to asi tezko, jenze ja ji vazne dostala)…a tento cyklus jsem byla na gynde a to bylo 6DC a rekla mi „no je tam napravo“ a predepsala mi utrogestan at beru od 16DC..... promin ze jsem to napsala nsrozumittelne…

No,je to nějaké divné,co ti řekla.Jeden cyklus ti dejme tomu 26 DC řekne,že bude ovulace a druhý cyklus vidí ovulaci už 6 DC ? To je nějaká blbost.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 08:37
@markyska82 píše:
No,je to nějaké divné,co ti řekla.Jeden cyklus ti dejme tomu 26 DC řekne,že bude ovulace a druhý cyklus vidí ovulaci už 6 DC ? To je nějaká blbost.

Já vím !!! Pravé proto mě to tak mate .. každopádně jsem testovala a dnes pozitivní clearblue ovulacni test … takže nevím jestli mám teda 16DC nasazovat utros ??? :nevim: :roll:

markyska82
Závislačka 2588 příspěvků 40 inzerátů 01.10.18 10:43

A dnes jsi teda kolikátý den cyklu ?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 10:44
@markyska82 píše:
A dnes jsi teda kolikátý den cyklu ?

14DC

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >