Clostilbegyt a Duphasto - dávkování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

saiimona
Závislačka 3491 příspěvků 01.09.18 18:49
Clostilbegyt a Duphaston- dávkování

Dobrý den, přečetla jsem spoustu diskuzí na mnou zakládané téma, ale nenašla odpověď. Všude se píše, že Clostík se užívá 5 dní. Já jsem dostala Clostík od svého Mudr. s tím, že ho mám užívat 3-10 DC (což je 7 dní) a Duphaston 19-23 DC. Užívám ho první cyklus a 13 DC jsem byla na UZV, bohužel na UZV nebyl vidět žádný folikul, ale aspoň mi narostla sliznice, což jsem předtím neměla. Chtěla bych se zeptat, jestli někdo měl takové dávkování jako já? A kdy cca byla ovulace? Jestli je nějaká šance, že ovulace už proběhla 2 dny před UZV a Mudr. to nepoznal a nebo jestli by ovulace mohla proběhnout ještě později??Všem předem děkuji za odpovědi.

Reakce:

rabulka
Stálice 73 příspěvků 01.09.18 20:09

Já brala Clostík 5 dnů. Lékař byl přesvědčen, že budu mít po tomto léku ovulaci o nějaký den později, než normálně. Folikul dorostl rychleji,o nějaký den dříve, než bych normálně ovu měla. Takže je možné, že u tebe ovu mohla být před UZV.

saiimona
Závislačka 3491 příspěvků 01.09.18 20:14
Tak

@rabulka jsem z toho trochu nešťastná, když jsem brala Clostík před prvním těhotenstvím,tak to vyšlo hned první cyklus a teď toto :? OVU na sobě nepoznám ale je pravda že 2 dny před UZV mně pobolival podbřišek… :think:

rabulka
Stálice 73 příspěvků 01.09.18 20:19

@saiimona Kdyby měla být ovu později,tak tam doktor folikul uvidí (byl by menší,ale viděl by ho). Je opravdu možné, že ovu byla před UZV.

Safrik
Kecalka 201 příspěvků 1 inzerát 01.09.18 21:26

Holky tahle lecba se pouziva v CARu nebo normalne u Vaseho gyn? Muj dr. mi se vsim chce poslat do CAR ale na to neni jeste pripraveny manzel. Snazime se dva roky. Rekli jsme si ze kdyz nic tak po novym roce to zkusime. Diky za rady :nevim:

saiimona
Závislačka 3491 příspěvků 01.09.18 21:57

@Safrik Mně toto dal můj gynekolog , v CAR je myslím „agresivnější“ léčba, protože říkal, že když se nepodaří do 3 měsíců otěhotnět, že by nás poslal do CARu. Tam se myslím dávají silnější hormony…

saiimona
Závislačka 3491 příspěvků 01.09.18 21:59

@rabulka a nebo OVU vubec nebyla :think: :?

Safrik
Kecalka 201 příspěvků 1 inzerát 01.09.18 23:03

@saiimona V terminu ovu jsem jeste nikdy nemela pozitivni ovu test tedy spodni / silnejsi nez kontrolni nebo stejne silnou. Rekla bych ze tam je problem. Ale doktor by to resil jenom CARem, a ja bych chtela zkusit jeste tohle. Myslite ze kdyz zmenim gyn. a reknu ji o tomhle ze by mi to mohla hned zkusit aplikovat? :lol: po dvou letech uz jsem zoufala a s kazdou ms je mi hur. :,( Jeste ze mam uzasneho manzela kterymu se muzu vybrecet jak je svet nespravedlivej.. Dekuji za odpoved, at uz jakoukoli.

saiimona
Závislačka 3491 příspěvků 02.09.18 04:01

@Safrik těžko říct, jak se k tomu staví ostatní gynekologove a záleží co je u vás za problém, na nějakých vyšetřeních jste s manželem byli?Já vlastně OVU nikdy neřešila..ale v prvním těhotenství jsem před taky užívala Clostík, ale je pravda, že jsem otěhotněla hned první cyklus… Proto jsem teď zklamaná,že to nevyšlo. :think:

Safrik
Kecalka 201 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 11:34

@saiimona Tahle lecba je prave aby probehla ovu ne?

saiimona
Závislačka 3491 příspěvků 02.09.18 21:05

@Safrik měla by být,ale ne vždy to musí vyjít,já taky podle UZV neměla tento měsíc OVU i když beru Clostillbegyt :roll:

Safrik
Kecalka 201 příspěvků 1 inzerát 03.09.18 09:54

@saiimona
Nemame to jednoduchy.. :? :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >