Špatně naplánovaný KET?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 07:39
Špatně naplánovaný KET?

Ahoj holky, chtela bych se zeptat na vas nazor. Chystame se s pritelen na nas posledny Ket v nativu. 12DC v pondeli jsem byla na UZ v caru s tim ze mi rekli ze folikul je 12mm a sliznice nizka at prijdu ve stredu znova. Cyklus mam 30-32dni. Ve stredu uz bylo vse v poradku folik 17 a sliznice 8mm. Naplanovali jsme tedy ket na pristi patek s tim ze ted ve ctvrtek jsem pichala ovitrelle odpoledne a dnes v sobotu zacinam s utrogestanem. Moje otazka zni: ovulace po injekci ma dorazit za 36 hodin ale ja jsem si temer jista ze ovulka mi probehla cca 6 hodin po injekci ( vecer 2hodinova bolest v pravem vajecniku kde byl folik) myslite ze je to mozne? Neni to spatne, myslim jestli jsme neco neposvihli? Protoze jak tak pocitam kdyz byla ovulka ve ctvrtek tak by jsme meli jit na ket driv tedy za 6 dni kdyz budou zavadet 6ti denni blastu coz je ve stredu popripade ve ctvrtek. Nebo myslite ze je to zpravne? Ket vychazi na 23den cyklu coz mi prijde taky dost. Nemela bych zavolat v pondeli radeji do caru?
Omlouvam se za anonym ale mam tady spoustu znamejch a o nicem nevedi.

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 67908 příspěvků 01.09.18 07:55

Zavolat a zeptat se můžeš. Ale nezdá se mi, pokud byl folikul 17mm, druhý den ještě není tak velký a zralý, aby prasknul.
A druhá věc, je otázkou, sice jedeš v nativu, ale luteální fázi už řídí hormonama, jestli ty dva dny hrají až takovou roli. Tělo to neví, tělo jen ví, že má dost hormonů držet sliznici, embryo je narýhované jinde, takže to prostě nezanikne, to nebude mít problém a jestli do té připravené sliznice půjde o dva dny později také nepozná. Myslím si, že to není žádná katastrofa. Že se vlastně nic neděje. Sliznice je, hormony jsou, žluté tělísko po ovulaci je, embryo je v takové fázi, že má padat do takto připravené děložní sliznice, jestli tam jde později pro něj nehraje roli.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 08:55

Moc děkuji za odpověď zkusím pro jistotu zavolat ale asi jen zase zbytečně plaším. Z těch nezdarů už řeším snad každou nesrovnalost kterou nepochopim. Ten utrogestan mi přišel taky zvláštní že ho mám brát takhle před ale u předminulého ketu jsem začala hned po ovulaci špinit tak možná proto ho nasadili už teď, minulý ket byl řízený estrofemem a ted ten poslední se rozhodlo takhle takže ani nemůžu porovnat mezi sebou. Ale tvoje odpověď mě hodně uklidnila. Asi bude nejlepší když na vše přestanu myslet a hodim se do klidu.

terinka4444
Hvězda diskuse 67908 příspěvků 01.09.18 09:16

no, ten utrogestan je správně, je to progesteron, to je hormon, co právě drží děložní sliznici. Normálně ho produkuje žluté tělísko, které vznikne po prasknutí folikulu. A právě dostatek tohoto hormonu je důležitý proto, aby držela děložní sliznice a nepřišla menstruace, která by mohla smést to embryo, které ještě není pevně uhnízděné. Hodit se do klidu je dobrá ráda, ale hůř proveditelná :mrgreen: držím palce

Hearty
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 01.09.18 11:20

Nespoléhej se jen na bolest, folikul ti při 17mm většinou nepraskne. Já měla při posledním KETu folikul 19mm v pátek, v sobotu ráno jsem pichla ovitrelle, v pondělí byla kontrola, jestli folikul prasknul - přísahala bych že ano, a ono ejhle, stále tam byl a měl už 23mm…a fuc byl až další den. Takže jsme nakonec transfer ještě o den posouvali. Cykly mívám 28 dní a KET byl až 24 den… A teď jsem ve 12tt, takže buď v klidu, doktoři snad ví, co dělají ;) držím palce :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 11:46

Ty bláho tak teď koukam jak jelen 8o dobře takže žádnej stres 8) krásné zprávy, moc gratuluji a držím palce ať je vše v pořádku :hug: Holky strašně moc děkuji za pozitivní zprávičky ani netušíte jak moc jste mi pomohli a uklidnili mě :hug: :kytka:

Hearty
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 01.09.18 12:40
@Anonymní píše:
Ty bláho tak teď koukam jak jelen 8o dobře takže žádnej stres 8) krásné zprávy, moc gratuluji a držím palce ať je vše v pořádku :hug: Holky strašně moc děkuji za pozitivní zprávičky ani netušíte jak moc jste mi pomohli a uklidnili mě :hug: :kytka:

Děkuji ;) tak super, buď hezky v klidu, ať se u tebe prckovi líbí potom. A jestli máš ráda čerstvý ananas, tak si ho kup a aspoň 4 dny před transferem ho bašti. Možná náhoda, ale zabralo to :mrgreen: držím palce :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 13:33

Teda děkuju moc moc za tip určitě ho vyzkouším :hug: :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >