Clostilbegyt a těhotenství

451
17.8.07 13:42

Clostilbegyt a těhotenství

Ahoj holky, už rok se snažíme o miminko a pořád nic. Dnes jsem dostala Clostilbegyt na stimulaci. Chci se zeptat máte některá z Vás zkušenost , že po něm otěhotněla? A ještě jedna otázka- jak vysoká má být sliznice v děloze při těhotenství? Děkuji za odpovědi a všem přeji co nejdříve na testíkách // :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
17.8.07 13:45

Obe 2 moje deti jsou clostilove a obe na prvni pokus!!!!

TAky po roce neuspechu mi byl nasazen a zadarilo se

Sliznice......... byla vysoka, uz po Ovulaci kolem 15mm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15317
17.8.07 13:55

tak ja tiez brala clostil...........a vyslo to na prvy pokus!!!! :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
451
17.8.07 17:40

Holky moc díky za odpovědi a přeji krásné , zdravé miminka :D . Doufám, že Vám budu moci příští měsíc napsat , že jsem taky těhu.

Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1665
23.8.07 17:20

Ahoj MartinkoSK, jestli si dobře pamatuju, tak jsme se tady někde potkaly v jedné diskusi na začátku roku a teď koukám, že jsi v 6. měsíci. Moc blahopřeju!
Holky, já jsem teď brala poprvé Clostilbegyt, 3.-7. DC 1 denně, 14.DC jsem byla na kontrole, ale prý reakce nic moc. Ale měla jsem teď dvoje antibiotika, tak prý to může být tím. A nebo prý můžu mít opožděnou reakci a ovu přijde později než 14.DC. Já vůbec necítím, jestli mám ovu nebo ne, ale bojím se, že zas nic. Ach jo. Prý když to tenhle cyklus nevyjde, budu brát clostík příští cyklus stejně. Ovšem za předpokladu, že mrcha sama přijde, což se mi od vysazení antikoncepce (konec listopadu 2006) zatím povedlo jen jednou :cry: A všichni kolem mě už mají nebo čekají mimi a já z toho mám depinu :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
23.8.07 17:24

Maxino, obvykle se po prvnim neuspesnym cyklu dava 2×1tbl a sleduje se folikulometrii rust folikulu a delozni sliznice........meli by sledovat az do OVU a pak jeste alespon jednou po OVU zda folikuly praskli.

Drzim palce........

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
31.8.07 09:02

Tak jsem dnes byla na kontrole po Clostilu a ejhle mám 3 folíky :D , tak jsem zvědavá , jak to dopadne…Jen by mě zajímalo, jestli praskají postupně nebo najednou.....mám tááákovou radost, po roce snažení.

hanuless

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
31.8.07 15:05

Holky a myslíte že by mi to Dr předepsal i když to u nás rok není?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.10.07 21:44

Pokud ti ms nechodi pravidelne a prokazatelne nemas ovu, tak i driv. Rok je to u zdravych paru :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
30.10.07 20:17

Mě ho doktor napsal hned jak zjistil že neovuluju-dle hormonálních profilů (snažili jsme se krátce-pár měsíců) akorát jsem neměla moc menstruaci..no a hned 2. měsíc se zadařilo…takže super:-)))mám s ním dobré zkušennosti:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
31.10.07 21:46

Ahoj,já bohužel koukám,že jsem první komu clostilbegyt selhat.Po 3.měsících užívání 2×1tabl.denně se bohužel nezadařilo a prý má v těle přetrvat účinek další 3.měs.,ale já zatím nic a teď to bude zrovna půlroku.Měla jsem z něj dost motanice rozdvojený vidění no je to prostě hormon.Tobě přeju ať ti pomůže já čekám dál a bohužel marně již 2.roky.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
15.10.08 12:34

slostilbegyt

Ahoj clostil beru teď už po3 po 2 tablerkách 5-9 den menstruace a pořád nic ani na žádný kontroly po clostilu nechodim jak všichni píšete.

• Nahlásit
  • Citovat
3.5.19 15:31

Zdravím, V neděli nasazuji Clostilbegyt a vůbec nevím co mě čeká… nějaké vedlejší účinky?
Kdy se dostaví ovulace? V průběhu užívání nebo?
Děkuji za odpověď :mavam:
Jsem tu nováček :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama