Clostilbegyt bez receptu

Anonymní
25.5.20 21:23

clostilbegyt bez receptu

Zeny vzali by jste si clostik bez receptu? Kamosce zbyli 2 baleni a nabizi mi je, ji pomohl otehotnet, dekuji za nazory :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

50592
25.5.20 21:32
@Anonymní píše:
Zeny vzali by jste si clostik bez receptu? Kamosce zbyli 2 baleni a nabizi mi je, ji pomohl otehotnet, dekuji za nazory :)

Ne, je to dost driák. Pokud máš problémy s otěhotněním tak jistě doktor udělá zákl vyšetření a když to bude potřeba sám ho napíše, včetně ko utz ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72093
25.5.20 21:36
@Anonymní píše:
Zeny vzali by jste si clostik bez receptu? Kamosce zbyli 2 baleni a nabizi mi je, ji pomohl otehotnet, dekuji za nazory :)

No, spousta lidí si kupuje třeba trávu bez receptu… takže se určitě najdou i takový, co si koupí i tohle bez receptu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
26.5.20 16:22

V žádném případě!!! Jestli máš pocit že ho potřebuješ, zajdi k Dr. Jak dlouho se snažíte?

@Anonymní píše:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
26.5.20 16:28

Ne… jestli mas problemy, bez k doktorovi, udela ti vysetreni a doporuci ti lecbu, ktera je vhodna konkretne pro tebe… a kamaradka at leky odevzda lekari, ktery ji je predepsal, nebo v kterekoliv lekarne k likvidaci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
26.5.20 19:49

Ahoj pokud se mohu přidat, je to dost riskantní, má dost vedlejších účinků.. Hlavně tyto prášky jsou na podporu a růst vajíček, takže bych brala jen pokud máš problém s vajíčky (popř. nechat se vyšetřit).. A může se stát že místo těhotenství budeš mít cystu.. Já tyto prášky brala jelikož jsem měla problém s vajíčky hned na poprvé jsem po nich otěhotněla, ale bohužel v 9tt konec.. Po dlouhém snažení jsme je zkusili znovu hrozně jsem věřila že když to vyšlo poprvé tak to vyjde i teď a bohužel cysta a to mi je už doktor znovu dát nechtěl.. A další věc jelikož to pomáhá vajickum je tu i větší pravděpodobnost vicečrat.. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama