IUI po 45

5
25.5.20 17:46

IUI po 45

Dobrý den děvčata, jsem tu nová a chci se zeptat zda je tu některá z Vás, které se podařilo otěhotnět IUI po 45 letech? Pravidelně menstruuji, folikuly mám velmi malé a pravděpodobně v nich nedozrávají vajíčka. Jsem po prvním cyklu léčby Clostilbegytem a čekám na kontrolní UTZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7591
25.5.20 18:02

Zkušenost nemám, díky bohu.. Ale jsi si jistá otěhotnět v tomhle věku? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10405
25.5.20 18:04

Zkušenost nemám. S iui bych v tomto věku nepočítala. Spíš ivf s darovanyma vajíčkama. A za mě je to teda už za hranicí. Prostě ten věk už je na těhotenství moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11324
25.5.20 18:16

@karkarka Lucka Bílá se ted také rozhodla, že bude mít miminko, proti ní je zakladatelka hotový mlíčnák :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54020
25.5.20 18:25

Zcela upřímně, v tomhle věku úspěšnost IUI hraničí se zázrakem. Nejde jenom o to, že vajíčka nedozrávají, ale obecně je jejich kvalita v pětačtyřiceti velmi mizerná a vylosovat si nějaké kvalitní je vzácnost. A pokud už se povede, úspěšnost IUI i na kvalitní vajíčko je kolem 15 %.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4880
25.5.20 18:34

Když už bych šla v tomhle věku do dítěte, zkusila bych minimalku nebo nativ, je tam větší šance.

Příspěvek upraven 25.05.20 v 18:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6547
25.5.20 18:35

Jenze Lucie Bila mluvila o vnoucatku, nikoliv o vlastnim dalsim, priste lepe cist :roll:

Plodne prispevky jsou zde, zadna nema zkusenosti, ale zakladatelka se dozvedela, ze je stara a nejspis se to nepovede. Damy, jste fakt jednicky :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4163
25.5.20 18:36

Neblazni proboha, chudak dite..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4163
25.5.20 18:37
@mackA159 píše:
Zkušenost nemám, díky bohu.. Ale jsi si jistá otěhotnět v tomhle věku? :think:

Ted je to asi moderni, i ve 48 apod. Fakt masakr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11324
25.5.20 18:45

@Jogrr Já četla jen nadpis, to je fakt. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
25.5.20 19:01

@Jogrr… děkuji, ale to je vpořádku, počítala jsem s podobnými reakcemi. Opravdu by mě zajímalo, jestli je tu někdo, komu se to povedlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.20 19:35

@Vetemi je mi jako tobě a miminko mám z IVF, v tomhle věku je IUI opravdu ztráta času. A nech si udělat PDG, ať víš, že bude miminko v pořádku. A pusť uchem ven hloupé řeči především jsou od těch, co otěhotněly jen co se otřely o trencle :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
54020
25.5.20 19:44

Toť ale realita… ve světě asistované reprodukce jsem se motala nějakých 15 let v několika CARech a znám těch příběhů opravdu hromady, ale nevybavuji si někoho, komu by v tomhle věku klaplo IUI. I když to asi bude dost tím, že prostě CARy vědí svoje a ty úspěšnosti znají natolik, že ve věku, kdy se počítá každý měsíc, už doporučují raději IVF, ať už klasická nebo nativy či minimálky, popřípadě rovnou darovaná vajíčka (do těch bych teda šla až ve fázi, kdy bych opakovaně viděla, že to je to s vlastníma beznadějné). Samozřejmě ti moc držím palce, ale pokud by to neklaplo, opravdu bych příště zvolila nějakou radikálnější léčbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.20 20:07

Zakladatelko přeji ti zdravé mimčo, nečti a ne poslouchej tyto rady. Někdo má mimčo ve 20 nebo 30 letech a dávají se tu příspěvky kde vzít peníze, jak uvařit za 100 Kč denně, na jaké příspěvky mám nárok a to je vše v pořádku, že dítě třeba nemá to co ostatní děti a může strádat ale jakmile je tu maminka po 40 už si to musí vyslechnout. Mám vedle sebe 2 maminky po 40, postavou a krásou by strcily do kapsy kdejakou 30 letou a to nemluvím o fyzické aktivitě, zajištěny jsou výborně. Takže hurá do toho :mavam: A co se týče věku nikdo z nás neví dne kdy ho může srazit auto nebo onemocnet vážnou chorobou. Kolem mne už umřelo tolik mladých lidiček a někteří ani to miminko nestihli. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
5
25.5.20 20:19

@ugluk v mém věku IVF asi mus8 schvalovat pojišťovna, nebo už automaticky hradím celé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat