Názory na Clostik

Anonymní
24.5.20 20:03

Narory na Clostik

Ahoj holky co si myslite o Clostiku? Pomohl nektere z vas k otehotneni? Cetla jsem spousty pozitivnich komentaru, akorat to vetsi riziko vice deti, ale lepsi dve nez zadne ze jo a tak premyslim ze zajdu na gyndu a zeptam se na to, protoze podle svych teplot pravdepodbne nedochazi k ovulaci, jakoby telo se vzdy pripravuje, hlen atd… Ale teploty se nezvysiluji. :)))))) :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.5.20 20:05
@Anonymní píše:
Ahoj holky co si myslite o Clostiku? Pomohl nektere z vas k otehotneni? Cetla jsem spousty pozitivnich komentaru, akorat to vetsi riziko vice deti, ale lepsi dve nez zadne ze jo a tak premyslim ze zajdu na gyndu a zeptam se na to, protoze podle svych teplot pravdepodbne nedochazi k ovulaci, jakoby telo se vzdy pripravuje, hlen atd… Ale teploty se nezvysiluji. :)))))) :srdce:

Ahoj zrovna jsem 6 DC a beru ho. Naštěstí bez vedlejších příznaků. Tak jsem zvědavá, jestli se zadaří.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.20 20:07
@Anonymní píše:
Ahoj zrovna jsem 6 DC a beru ho. Naštěstí bez vedlejších příznaků. Tak jsem zvědavá, jestli se zadaří.

A po jake dobe snazeni ti ho doktor predepsal?? Nebo az zjistil z vysetreni ze neovulujes nebo jak? 🙂 🙂 Drzim moc moc palce

• Citovat
  • Nahlásit
4424
24.5.20 20:44

Můj názor na clostil bude mít 7 let :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.20 20:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky co si myslite o Clostiku? Pomohl nektere z vas k otehotneni? Cetla jsem spousty pozitivnich komentaru, akorat to vetsi riziko vice deti, ale lepsi dve nez zadne ze jo a tak premyslim ze zajdu na gyndu a zeptam se na to, protoze podle svych teplot pravdepodbne nedochazi k ovulaci, jakoby telo se vzdy pripravuje, hlen atd… Ale teploty se nezvysiluji. :)))))) :srdce:

Hele můj názor je takový, že je to první volba většiny gynekologu, když se nedaří. Často ho předepisují bez většího vyšetření obou partnerů. My jsme také měli problémy s početím. Problém byl, že partner neměl ejakulaci a přesto mi ho můj gynekolog napsal, že by mohl pomoct… :roll: šli jsme pak sami do CARu a vše bylo vyřešeno jednou inseminací. Takže za mě, bych nebrala nic bez většího vyšetření na specializované klinice.

• Citovat
  • Nahlásit
321
24.5.20 21:02

V okolí po něm má spoustu známých dvojčata, takže asi funguje :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie