Clostilbegyt leky

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
24.6.22 16:56

Clostilbegyt leky

Hoj holky prosím vás snažím se dva roky otěhotnět a pořad nic chodila jsem na veškeré vyšetření měla jsem zvýšený prolaktin ale všechno jse my hodilo do norlmalu přítel byl na spermogramu mysleli jsme si ze třeba toje partnerem ale oba jsme zdravý a počít miminko nám nejde dr mi předepsal Clostilbegyt ale nevím vůbec jak ho užívat
Prý dva krát deně ráno a v noci ale vůbec nevím nachapu lék jsi mám vzít až dostanu menstruaci prvni menstruační cyklus? Nebo tak paty den cyklu jsi mám vzít prášek je na 10 dni ale nerozuměla sem dobře A jestli jse mužů zeptat jak u vás fungoval lék zdarilo jse vám počít miminko? 💖 byla bych rada za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27397
24.6.22 17:44

8o Tobě to lékař nevysvětlil? Tohle je docela dryák…..
Předně, máš prokázané anovulační cykly nebo ovuluješ a máš ho předepsaný jen tak?
Nejlepší bude zavolat znovu lékaři, aby ti znovu užívání vysvětlil a hlavně tě MUSÍ vzít kolem 13 dne cyklu na ultrazvuk, aby se předešlo vedlejším účinkům.
A úplně nejlepší by bylo vybodnout se na gynekologa a jít tenhle problém řešit do CARu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
24.6.22 21:33
@Magdelenka444 píše:
Hoj holky prosím vás snažím se dva roky otěhotnět a pořad nic chodila jsem na veškeré vyšetření měla jsem zvýšený prolaktin ale všechno jse my hodilo do norlmalu přítel byl na spermogramu mysleli jsme si ze třeba toje partnerem ale oba jsme zdravý a počít miminko nám nejde dr mi předepsal Clostilbegyt ale nevím vůbec jak ho užívat
Prý dva krát deně ráno a v noci ale vůbec nevím nachapu lék jsi mám vzít až dostanu menstruaci prvni menstruační cyklus? Nebo tak paty den cyklu jsi mám vzít prášek je na 10 dni ale nerozuměla sem dobře A jestli jse mužů zeptat jak u vás fungoval lék zdarilo jse vám počít miminko? 💖 byla bych rada za odpověď

Pochybuju, ze ti zrovna tyhle prasky doktor nevysvetlil 8o Kdy mas k nemu jit na dalsi kontrolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Maminecka5
24.6.22 21:45

@Magdelenka444 Ahoj,tak mu raději pak zavolej..jinak já mám nepravidelné cykly, bez ovu bez ms(klidně 80dc),musím pak zajít na agolutin…snažíme se od Ledna 2022,kdy ovu proběhla ale nebyl sex a do 14dnu přišla ms..takže mi dr. vzala krev a hormony vše v pořádku. Tak sem se sní domluvila na clostyl a v pohodě mi ho napsala(někdo píše, že po clostylu měl mdloby atd..já teda nic, uplně v pohodě).Ms byla 26.5.od 5-9dc jsem brala tabletku ráno a večer..14dc byl plánovaný utz, kde mi doktorka řekla že už to proběhlo/probíhá a máme mít sex..ten byl 14 a 15dc(8 a 9.6.)no a pak od 16-26dc jsem brala gynprodyl na pdoporu, kdyby se zadařilo..no 10dpo jen slabé dušíky(u všech těhu 8× jsem měla ducha už 10dpo)takže jsem už ani nevěřila…jenže najednou mám mamatest(za mě spolehlivý) a už krásná čárka..dnes jsem tedy 15dpo a i digitál potvrdil :)
Na krabičce to nemáš napsané?

• Citovat
  • Nahlásit
27.6.22 23:35

@Caridina prý po týdnu na kontrolu až doberu léky
Je mám brát dvakrát denně
A az paty menstruační den
vůbec v tom nemám zkušenost tyhle léky beru po prve v životě ale doufám že jse zadaři :srdce: 😒

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
28.6.22 08:55
@Magdelenka444 píše:
@Caridina prý po týdnu na kontrolu až doberu léky
Je mám brát dvakrát denně
A az paty menstruační den
vůbec v tom nemám zkušenost tyhle léky beru po prve v životě ale doufám že jse zadaři :srdce: 😒

Lepsi je se znovu zeptat doktora. Tady to sice holky muzou myslet dobre, ale vice mene ti poradej jejich zkusenost a pritom tobe ta jejich zkusenost muze ublizit. Hlavne tyhle prasky muzou mit dost spatny vedlejsi ucinky, tak je fakt na miste zeptat se doktora jeste jednou. Drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat