Ovulace a rozházený cyklus

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
179
24.6.22 08:11

Ovulace a rozházený cyklus

Dobré ráno všem.
Měla bych jeden jeden dotaz. Jedná se mi o to, že jsem měla podle ovulačních testů 19.6. pozitvní ovulační test (začala jsem testovat od 17.6). MS jsem měla od 4.6 do 7.6. Poctivě si to zapisuji do kalendáře, abych měla přehled kdy co a jak. No každopádně mi to nějak nevychází. Už 5 den po pozitivním ovulačním testu mě furt pobolívá podbřišek, tak jsem si dnes udělala ovulační test a je tam vidět čárka. Tak bych chtěla vědět jak se to vlastně počítá, abych případně věděla kdy mám testovat. O miminko se snažíme, ale nespěcháme na to.
Díky všem za rady :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2467
24.6.22 08:13

Na ovulační testu je druhá čárka celý cyklus. Pozitivní ovulační test je ten, kde je testovací čárka silnější než kontrolní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
24.6.22 08:22
@Nicole 1234 píše:
Na ovulační testu je druhá čárka celý cyklus. Pozitivní ovulační test je ten, kde je testovací čárka silnější než kontrolní.

To já vím, ale mě to prostě nějak nevychází..podle „kalendáře“ mi měla ovulace skončit v úterý, takže bych už neměla mít dnes žádnou čárku. Proto mě to mate a netuším právě kdy mi má přijít MS a případně pak testovat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1647
24.6.22 08:32
@pelmenka píše:
To já vím, ale mě to prostě nějak nevychází..podle „kalendáře“ mi měla ovulace skončit v úterý, takže bych už neměla mít dnes žádnou čárku. Proto mě to mate a netuším právě kdy mi má přijít MS a případně pak testovat..

Výše ti ale @Nicole123 píše, že na ovulačním testu je čárky CELÝ CYKLUS.
Proč se vůbec trápíš tímto, když na to nespěcháte? Se Ti to akorát dostane do hlavy a půjde to hůř. Prostě se zabav něčím jiným, nemysli na to, užívejte si života a sexu a přijde to samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
24.6.22 08:40
@Suelinda píše:
Výše ti ale @Nicole123 píše, že na ovulačním testu je čárky CELÝ CYKLUS.
Proč se vůbec trápíš tímto, když na to nespěcháte? Se Ti to akorát dostane do hlavy a půjde to hůř. Prostě se zabav něčím jiným, nemysli na to, užívejte si života a sexu a přijde to samo.

Ale mě nejde o to, jestli tam je čárka celý cyklus, TO JÁ VÍM, ale já potřebuji vědět proč mi to nevychází, abych já věděla kdy mám zhruba počítat s MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57170
24.6.22 08:51

Ten den, kdy je nejsilnější - do 48 hodin přijde ovulace. Ovulace nezačíná a nekončí, ovulace je pársekun. dový okamžik uvolnění vajíčka. A dost často na všecky kalendáře kašle. Jak vypadají testy potom, je úplně nepodstatné. Někdo je má sněhobílé, někdo má druhou čárku slabší. Je to dost blbost testovat ještě po ovulaci a ještě větší blbost z tenké čárky vyvozovat jakýkoliv závěr. Prostě orientačně počítej poslední MS 4.6., ovulaci 20.6., MS bych (ne)čekala někdy začátkem prázdnin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
24.6.22 08:57
@ugluk píše:
Ten den, kdy je nejsilnější - do 48 hodin přijde ovulace. Ovulace nezačíná a nekončí, ovulace je pársekun. dový okamžik uvolnění vajíčka. A dost často na všecky kalendáře kašle. Jak vypadají testy potom, je úplně nepodstatné. Někdo je má sněhobílé, někdo má druhou čárku slabší. Je to dost blbost testovat ještě po ovulaci a ještě větší blbost z tenké čárky vyvozovat jakýkoliv závěr. Prostě orientačně počítej poslední MS 4.6., ovulaci 20.6., MS bych (ne)čekala někdy začátkem prázdnin.

Jsem se špatně vyjádřila :D Myslela jsem samozřejmě ovulační cyklus. A přesně toto jsem potřebovala vědět. Díky :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12258
24.6.22 09:08

@Pelmenka-také se říká, že ovulační testy mohou ukázat i těhotenství? Počkala bych zda přijde ms a pak zkusit tt, já mám ovulacikaždý měsíc úplně jinak..hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
24.6.22 09:12
@lucypaja píše: @Pelmenka-také se říká, že ovulační testy mohou ukázat i těhotenství? Počkala bych zda přijde ms a pak zkusit tt, já mám ovulacikaždý měsíc úplně jinak..hodně štěstí

Zajímá myšlenka… :-) Každopádně počkám až mi ne/příjde MS a uvidím. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12258
24.6.22 09:28

@Pelmenka-tak dej pak vědět :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43852
24.6.22 11:02
@pelmenka píše:
Dobré ráno všem.
Měla bych jeden jeden dotaz. Jedná se mi o to, že jsem měla podle ovulačních testů 19.6. pozitvní ovulační test (začala jsem testovat od 17.6). MS jsem měla od 4.6 do 7.6. Poctivě si to zapisuji do kalendáře, abych měla přehled kdy co a jak. No každopádně mi to nějak nevychází. Už 5 den po pozitivním ovulačním testu mě furt pobolívá podbřišek, tak jsem si dnes udělala ovulační test a je tam vidět čárka. Tak bych chtěla vědět jak se to vlastně počítá, abych případně věděla kdy mám testovat. O miminko se snažíme, ale nespěcháme na to.
Díky všem za rady :-)

Jestli si takhle vylepuješ počůrané testy to sešítku, tak si z toho již trochu hrabe. Styk jste asi měli, tak vyčkej do MS nebo se za 4 týdny otestuj těhotenským testem. Nikdy by mě nenapadlo z ovulačního testu vyhodnocovat těhotenství…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
24.6.22 11:15
@Russet píše:
Jestli si takhle vylepuješ počůrané testy to sešítku, tak si z toho již trochu hrabe. Styk jste asi měli, tak vyčkej do MS nebo se za 4 týdny otestuj těhotenským testem. Nikdy by mě nenapadlo z ovulačního testu vyhodnocovat těhotenství

To já ale nenapsala. To napsala @lucypaja. Rozhodně si myslím, že to není ani možné. Jen mě to překvapilo, toť vše.
Já si to zapisuji už od doby co jsem vysadila prášky (cca. 10 let zpátky), abych měla přehled.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43852
24.6.22 11:18
@pelmenka píše:
To já ale nenapsala. To napsala @lucypaja. Rozhodně si myslím, že to není ani možné. Jen mě to překvapilo, toť vše.
Já si to zapisuji už od doby co jsem vysadila prášky (cca. 10 let zpátky), abych měla přehled.

Když jsem se snažila o dítě, pár ovutestů jsem počůrala, ale letěly do koše. Je to hnus to skladovat. Zapisovala jsem si normálně MS, to bylo vše :nevim: A trvalo to pres rok, než se zadařilo. Protože ne vždy proběhl sex v době, kdy to bylo nejvhodnější. Ale bylo to pěkné období :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12258
24.6.22 11:22

@Russet-já také nenapsala, že je těhotná ale co holky zkoušely, těhotné byly tak to ovulační test ukázal, však na tom není nic špatného a žádnou naději nebo sto procentní těhu nikdo nezaručí dokud neudělá tt…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
24.6.22 11:31
@Russet píše:
Když jsem se snažila o dítě, pár ovutestů jsem počůrala, ale letěly do koše. Je to hnus to skladovat. Zapisovala jsem si normálně MS, to bylo vše :nevim: A trvalo to pres rok, než se zadařilo. Protože ne vždy proběhl sex v době, kdy to bylo nejvhodnější. Ale bylo to pěkné období :mrgreen:

Já si je schovávám max. 2 - 3 týdny než přijde MS a pak jdou do koše :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat