Co byste udělaly kdyby …

7
10.6.21 17:41

Co byste udelaly kdyby …

Zdravim Vas,
Mam dilema. 8 dni po ovulaci mi delali krevni testy a hcg bylo 2,5j. Vim ze je to 50:50 a driv nez za tyden nema smysl cokoliv zjistovat, ale zajima me, jak byste se zachovaly vy? Jestli to hodit za hlavu, rict si ze prestanete pit, nebo se zacnete chovat podle vsech pravidel? Nebo jak? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4600
10.6.21 17:46
@Oouk píše:
Zdravim Vas,
Mam dilema. 8 dni po ovulaci mi delali krevni testy a hcg bylo 2,5j. Vim ze je to 50:50 a driv nez za tyden nema smysl cokoliv zjistovat, ale zajima me, jak byste se zachovaly vy? Jestli to hodit za hlavu, rict si ze prestanete pit, nebo se zacnete chovat podle vsech pravidel? Nebo jak? :nevim:

Proc ti nekdo testoval HCG 8 dni po ovulaci?
Podle jakych pravidel? Ted staci nepit alkohol, abych si nevycitala pripadne neuchyceni a vic bych neresila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1108
10.6.21 17:48

Pokud by tam byla nějaká šance a 50 % je na můj vkus docela velká šance, tak bych si pití alkoholu, kouření a případně drogy odpustila. A snažila se v co největším klidu a bez hrocení vyčkat.
Svoje těhotenství jsem zjistila vcelku pozdě (10 tt) a pak mě hodně mrzely ty propařené noci a modlila jsem se, aby bylo všechno ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5541
10.6.21 17:49

@Oouk to je velká perla tento příspěvek. Myslím, že na dítě máš času dost. Pokud neznáš své priority a nedokážeš se rozhodnout, zda a proč ne alkohol, tak by bylo fajn, kdyby se dítě ještě nepovedlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.21 17:49

Ja jela podle svého běžného režimu. Blbnout jsem zacla až po tt

• Citovat
  • Nahlásit
7
10.6.21 18:05
@Trojlístek píše:
@Oouk Myslím, že na dítě máš času dost. Pokud neznáš své priority a nedokážeš se rozhodnout, zda a proč ne alkohol, tak by bylo fajn, kdyby se dítě ještě nepovedlo.

Tak takhle uz se mnou dlouho nikdo nejednal. Jasne, vedela jsem, ze se nekdo takovy ozve. Vsimla sis te gradace od nedelat nic po delat vsechno? Asi ne ze?

Příspěvek upraven 10.06.21 v 18:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9965
10.6.21 18:07
@Anonymní píše:
Ja jela podle svého běžného režimu. Blbnout jsem zacla až po tt
:zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9965
10.6.21 18:08
@Oouk píše:
Tak takhle uz se mnou dlouho nikdo nejednal. Jasne, vedela jsem, ze se nekdo takovy ozve. Vsimla sis te gradace od nedelat nic po delat vsechno? Asi ne ze?Příspěvek upraven 10.06.21 v 18:07

A co chceš slyšet? Chceš placání po ramenou a schvalování pití alkoholu, když jsi těhotná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4600
10.6.21 18:08
@Anonymní píše:
Ja jela podle svého běžného režimu. Blbnout jsem zacla až po tt

No ale tady uz vi, ze teoreticky HCG muze rust, i kdyz 2.50je negativni vysledek. Jen nechapu proc se testovala tak brzy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10496
10.6.21 18:10

Na co se ptas? Jestli mas chlastat, kdyz jsi potencionalne tehotna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
10.6.21 18:12

@Simmcaa ten test byl uplne z jinych zdravotnich duvodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4600
10.6.21 18:14
@Oouk píše:
@Simmcaa ten test byl uplne z jinych zdravotnich duvodu

No tak ted tyden nepij a dalsi test to rozsekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
10.6.21 18:16
Na co se ptas? Jestli mas chlastat, kdyz jsi potencionalne tehotna?

Jezisimarja! Ptam se na to jak byste se zachovaly, jestli byste plasily, doufaly, nebo zustaly v klidu. Ze ja tam nedala jiny priklad :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
10.6.21 18:26

Hcg máš negativní. Tvoje šance na těhotenství není 50:50, ale tak 15%. Pokud se snažíš o dítě a nejsi úplně tupá, tak nepiješ. Pokud jsi měla náhodný nechráněný styk a můžeš být těhotná, tak snad nebudeš pilt, ne? Na to se fakt musíš ptát…? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14352
10.6.21 18:26

Nechovala bych se rizikově ani nezacala vymyslet jmena. Snazila bych se byt co nejvic v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat