Co dát manželovi k 30tinám???

855
1.6.10 13:01

Co dát manželovi k 30tinám???

Ahoj holky,
napadá Vás něco hodně originálního jako dárek k manželovým 30tinám?
Jeho zájmy jsou samosebou sport, hlavně F1 (ale na závodu už jednou byl, tak by to nebylo nic extra), taky má rád přírodu, procházky a našeho syna a mě :-)))
Jde mi spíš o nějaký dárek, který by ho prostě dostal, něco co nečeká, ale co se mu bude líbit :-)
Dejte tipy :-) Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5614
1.6.10 13:18

ahoj, my jsme se den po jeho 30.narozkách brali :-) aspoň si to pamatuje :-) jinak nevím.. potěšily by ho nějaké masáže, nebo skok padákem?? nevím.. tchánovi jsme k 60.narozkám objednali striptérku, ale to nebude asi ten pravý tip na dárek, že?? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5044
1.6.10 13:21

Můj přítel dostal k 30. od jeho tehdejší přítelky seskok padákem a dodneška na to vzpomíná, jaký to byl zážitek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.10 13:24

Co třeba svezení ve formuli? Nebude to levné. ;)
Levnější je třeba kurz golfu - golf je sport (to manžela baví, že?) a v přírodě (tu manžel rád, že?), dost se při tom naprochází ( :lol: ).
Navíc to je docela zážitek. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13657
1.6.10 13:27

Manžel bude mít za rok- tak pokud do té doby zhubnu,tak mu nechám vyfotit nějaké akty- samozřejmě decentní- doufám,že jsem nikoho nepohoršila :nevim: :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5430
1.6.10 13:45

Ahojky,
co nějaký romantický víkendík jen ve dvou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
855
1.6.10 13:56

Holky, díky tohle všechno mě napadlo, ale seskok padákem já bych nikomu nedala, já jsem takový plašan a strašan, že bych si to pak jen vyčítala! :-)
Díky za tipy, tipujte dál :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
891
1.6.10 14:15

ahoj, tak já dala tajnou oslavu, chudák si myslel, že jde s bráchou do tělocvičny cvičit a tam nazdobené stoly všichni, které má rád ustrojení a on v teplákách. :) Byl hodně překvapený, ale naštěstí jsem měla v autě něco na převlečení.

Pak dostal poukaz na zorbing o kterém říkal, že by ho chtěl zkusit.

Ale dobrý dárek je i poukaz pro dva na wellnes (vč. masáží).

Vím, že manžel pořád mluvil o tom, že když byl mladší tak měli doma koně a jak na něm jezdil, tak jsem ho vezla na místo a on se pořád ptal kam jedeme a zavezla jsem ho do hřebčina, kde měl zaplacené svezení na koníkovi.

Jinak byli jsme s manželem i na Tropical Island v Německu a bylo tam moc hezky, vyřádili jsme se tam ale je potřeba tam jet pokud možno přes týden po-čt pak už je tam moc lidí a raději mimo sezonu. Doporučovala bych tam zůstat tak 3dny (2noci) dá se přespat i na lehátku za 10 euro nebo ve stanu či v chatce ale tam už jsou jiné ceny je tam i wellness. Jinak donést dovnitř si můžete co chcete nekontrolují to a když by jste si chtěli dovézt řízky tak vás neukamenují ;), klidně i ledničku :d … Ikdyž my teda využili služeb restaurací co tam byly.
http://www.aquapark-tropical-islands.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1155
1.6.10 14:40

Ahojky, já teďka dala manželovi volant k PC a simulátor F1. A fakt to nečekal, ale prý si to vždycky přál…
Jinak manžel je taky velký fanda F1.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5528
1.6.10 15:19
villa píše:
má rád přírodu, procházky a našeho syna a mě :-)))

To je kráááásné!!!! :-D :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
855
1.6.10 15:25

tak oslavu už máme zařízenou a manžel o ní ví, tak to nepůjde. Jinak víkend ve dvou mě napadl a taky uvažuju nad tím svezení ve formuli, ale kde se tohle dá zjistit? Tak to fakt nevím.
Ale nadchly mě ty koně…to je jeho sen se projet, tak to by zařídit šlo :-))) Díky moc za tip!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
891
1.6.10 17:28

No pokud bys fakt chtěla tu formuli 1 tak by to šlo zařídit jsou firmy, které to dělají ale co jsem se jukala tak to pod 20 tisíc nejde :(
Ale možná by mu stačilo svézt se něčím jiným za menší peníz

http://www.zazitky.cz/…ove-zazitky/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5614
1.6.10 20:18

Idusko, super odkaz :-) hned jsem si ho uložila.. můj už se díval na projíždku s porschem :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
855
2.6.10 09:29

Idus taky moc díky, manžel žere Ferrari, ale dát 11tis. za hodinovou projížďku…to je fakt mazec, co holky? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Gabika
2.6.10 09:54

Villa, na otázku, čo by manžel k narozkám chcel, je u nás odpoveď vždy rovnaká: Sexíka! (niežeby ho pravidelne nemal, ale to vraj chlapa vždy poteší :lol: ) Takže ja hlasujem za sexy prádielko pre teba a nacvičiť striptíz pre manžela. :-) :oops: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama