Co dát vedoucí diplomky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.17 23:20
Co dát vedoucí diplomky?

Ahoj, holky, co jste studovaly VŠ, dávaly jste něco své vedoucí práce, až jste ji měly hotovou? Já píšu diplomku, mám časté konzultace a má vedoucí je úžasná, rozumíme si i mimo školní témata. V únoru už budeme finišovat, a já bych jí dala ráda dárek. Myslíte, že zlatý náramek je moc? Prosím anonym, kdyby sem náhodou chodila.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 21.11.17 23:29

Když jí chceš takto poděkovat, volila bych spíš něco symboličtějšího, zlatý náramek mi přijde tedy zvláštní… :think: Já jsem měla také úžasného vedoucího, ale je pravda, že pro něj i nadále pracuju, takže je to asi jiná situace. Po tom, co naší pracovní skupině hrozně pomáhal v jedné věci, jsme mu upekli dort, ale šperky by mi přišly opravdu nadstandardní (až bych se možná v její kůži cítila divně). Ale ráda si poslechnu i jiné názory, třeba mám na to zkreslený pohled.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.17 23:34

@klamonožka Jejda to bych nerada, aby se cítila divně. Chci jí ukázat, jak moc si jí vážím a mám ji ráda. Po státnicích už se neuvidíme, takže by to nemělo vadit.

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 21.11.17 23:35

8o Od manžela možná, od studentky fakt ne hele.  :roll:

MaM
Stálice 76 příspěvků 21.11.17 23:36

Já už mám po diplomce hodně dlouho, vedoucí jsem nic nedávala, ale po pravdě jsem snad měla jen jednu jedinou konzultaci a o nějaké pomoci se nedalo mluvit. Pokud byl vedoucí diplomové práce opravdu nápomocný, určitě si nějaký malý dárek zaslouží, ale zlato by mi přišlo také moc, snad nějaká originální kniha (třeba i ze zahraničí), víno?

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 21.11.17 23:37
@Anonymní píše:
@klamonožka Jejda to bych nerada, aby se cítila divně. Chci jí ukázat, jak moc si jí vážím a mám ji ráda. Po státnicích už se neuvidíme, takže by to nemělo vadit.

Jo, tak to je dost podstatně jiná situace, on je můj bývalý školitel teď de facto mým zaměstnavatelem, asi kdybych věděla, že se s ním vidím naposledy, tak bych taky nad nějakým oceněním uvažovala. Ale třeba bych mu napsala nějaký osobní dopis, kolikrát si říkám, že to potěší víc, než hmotné dary.

Příspěvek upraven 21.11.17 v 23:38

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 21.11.17 23:37
@Anonymní píše:
Po státnicích už se neuvidíme, takže by to nemělo vadit.

Knížku s věnováním…? :nevim: Něco osobního, ale zlatý náramek je prostě těžce jiná kategorie. Já bych tohle od studentky ani nepřijala. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.17 23:40

@klamonožka A ty učíš na VŠ nebo děláš nějakou asistentku, že děláš pro svého vedoucího? Bylo by fajn to vidět z pohledu vedoucího, co si myslí o zlatém náramku. Ale samo, že ženy a ne muže. Jestli to už někdo dal nebo je to fakt moc…já osobně nevím, proč by se měla cítit divně. Chtěla bych jí to dát až po obhajobě a státnicích. Pak už se neuvidíme. Tak by se přede mnou nemusela cítit divně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.17 23:43

@LAlezane Ale já netuším, co čte. A teda překvapují mě reakce, že by to někdo až nepřijal? To jsem tedy těžce mimo, nenapadlo mě, že učitelé to berou takto. Na tom přece není nic hrozného. :nevim:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 21.11.17 23:47

Anonymní:
Studuji doktorát a současně jsem zaměstnaná na jeho výzkumném projektu. Tak uvidíme, jestli se vyjádří někdo, kdo je v pozici takovéto vedoucí, ale mně prostě přijde šperk nevhodný, to je podobné, jako kdybych si představila, že bych mého vedoucího chtěla obdarovat třeba hodinkami, to je myslím na podobném levelu u muže. A to si fakt představit nedovedu. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.17 23:50

@klamonožka Tak to mě ani ve snu nenapadlo jí psát. Nevím, co byh jí v tom dopise psala. My si hodně píšem maily i sms, vykáme si, ale říkáme si jménem. Tak mě ani nenapadlo, že by to byl až tak hrozný nápad. Tak ještě, že jsem se zeptala na názor druhých. Spolužaček se neptám. Ty takový vztah s vedoucí nemají.

tulipán
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 21.11.17 23:51

Moje vedouci diplomky byla velmi vazena dama. Koupila jsem ji na rozloucenou veliky puget cervenych ruzi a byla, myslim, prijemne dojata a spokojena.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 21.11.17 23:55
@tulipán píše:
Moje vedouci diplomky byla velmi vazena dama. Koupila jsem ji na rozloucenou veliky puget cervenych ruzi a byla, myslim, prijemne dojata a spokojena.

Ano, tak třeba něco takového mi přijde naprosto vhodné.

tulipán
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 22.11.17 00:01
@klamonožka píše:
Ano, tak třeba něco takového mi přijde naprosto vhodné.

Me se to osvedcilo. :lol:

adresa
Ukecaná baba ;) 2002 příspěvků 22.11.17 00:03
@Anonymní píše:
Ahoj, holky, co jste studovaly VŠ, dávaly jste něco své vedoucí práce, až jste ji měly hotovou? Já píšu diplomku, mám časté konzultace a má vedoucí je úžasná, rozumíme si i mimo školní témata. V únoru už budeme finišovat, a já bych jí dala ráda dárek. Myslíte, že zlatý náramek je moc? Prosím anonym, kdyby sem náhodou chodila.

Myslíš to hezky, ale i mně se zlatý šperk zdá příliš.
Krásnou vkusnou kytici (buď jeden druh květin nebo více druhů v jedné barvě nebo tón v tónu) ji určitě do nepříjemných rozpaků nepřivedeš. Vzhledem k její práci by byla přijatelná i kvalitní psací souprava.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama