Co dáváte do bramborového salátu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NikysekR
Extra třída :D 10375 příspěvků 12 inzerátů 13.12.17 10:41
Co dáváte do bramborového salátu?

Ahoj holky :mavam: Jaký je ten Váš nej bramborový salát na štědrovečerní stůl? :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 10:42

Chápu že jako patronka musíš zakládat další debaty, ale stopadesátá diskuze na téma bramborový salát, proč nějakou neobnovíš?

Heivka
Závislačka 3252 příspěvků 13.12.17 10:44

Brambory, mrkev, hrášek, vajíčko, naložené okurky a kvalitní šunkový salám. Dochucuji nejraději tatarkou nebo olejem a lákem z okurek.

Alyss1
Závislačka 2868 příspěvků 1 inzerát 13.12.17 10:44

Korenova zelenina, hrasek, cibule, okurky, brambory. Majolka, pepr a sul, horcice. A trochu laku z okurek:):) tot vse.

Tarinka
Echt Kelišová 8226 příspěvků 13.12.17 10:44

Brambory - rohlicky, na jemno cibuli, varenou mrkev, petrzel, celer, vajicka, okurky, plnotucnou horcici, trochu laku z domacich okurek, majonezu, sul, ingeredience smicham bez brambor, pak opatrne vmicham brambory. Mam zakazano tam davat hrasek a uzeniny, to nam nechutna :)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 13.12.17 10:45

@NikysekR brambory, hrášek, šunkový salám, mrkev, petržel, celer, kys okurky, vajíčka, cibuli, majolku, sůl, pepř.

NikysekR
Extra třída :D 10375 příspěvků 12 inzerátů 13.12.17 10:49

@Doe_Jane Nemusím, chci. A zakládám zrovna tuto diskuzi, protože mám vánoční náladu :kytka:

NikysekR
Extra třída :D 10375 příspěvků 12 inzerátů 13.12.17 10:54

@Tarinka Taky nedávám uzeninu. Ale hrášek jo. A nedávám hořčici.

marfra
Generální žvanilka 23228 příspěvků 21 inzerátů 13.12.17 10:55

Delame bez majonezy - brambory, paprika, kysela okurka, vajicko na tvrdo a nakonec osmazena cibulka. Samozrejmne sul a pepr. Mnamka :)

NikysekR
Extra třída :D 10375 příspěvků 12 inzerátů 13.12.17 10:57

@marfra Ten dělá moje kamarádka ;). Dělá ho během roku často. Jenom na Vánoce si dají ten s majonézou :).

Paoloska
Echt Kelišová 8139 příspěvků 13.12.17 10:59

Jéžiš, já mám takovou chuť na bramborový salát :jazyk:
U nás klasika, nedáváme uzeninu, dáváme jablko :)

Lentilkaaa83
Závislačka 3080 příspěvků 13.12.17 11:01

Brambory, salam, vejce, mrkev, cibule, okurky. Horcice, majo napul s bilym jogurtem, sul, pepr.

NikysekR
Extra třída :D 10375 příspěvků 12 inzerátů 13.12.17 11:02

@Paoloska :) Mě o něj prcek škemrá pořád. Má ho strašně rád a kdyby bylo na něm, jedl by ho každý víkend. Teď už musí počkat do Vánoc :)

Hanka-L
Ukecaná baba ;) 2093 příspěvků 9 inzerátů 13.12.17 11:12

Brambory, vejce, mrkev, cibule, hrášek, okurky, majonéza, hrášek, sůl, pepř a trochu láku z okurek :jazyk: mňam, už se na něj těším :dance:

kacka52
Závislačka 4184 příspěvků 13.12.17 11:14

Brambory, mrkev, vajíčko, okurku, majonéza napůl s bílým jogurtem, hořčici a trošku láku z okurek. Já nemám ráda v salátu uzeninu a hrášek, manžel zase celer a petržel, tak jsme si to přizpůsobili.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >