co dělat předtím, než otěhotním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  19.08.03 12:20

Ahojte, všude čtu jen o těhotenství, porodech a miminkách, je to fajn a zajímá mě to,ale teď je pro mě primární, co si pojistit předtím, než otěhotním? Je mi 25, mám přítele, kterého miluji, máme zařízený byt a pomalu mě „chytají“ rodičovské pudy. Nikdy jsem neměla žádné větší zdravotní obtíže, ani gynekologického rázu, ale nevím, zda bych si před početím miminka neměla nechat udělat celkové vyšetření - játra, krev, moč,…atd. Abych měla jistotu, že je vše OK. a mohla tak zminimalizovat případné budoucí problémy. Chci se na to vše vyptat svého lékaře, ale přece jen, kdo máte s něčím podobným zkušenost, prosím,poraďte! Díky moc Kristýna

Reklama

Reklama

Reakce:

Trinitron
Stálice 61 příspěvků 21.08.03 18:23

Ahojky

mozna ti mych par rad ci pripominek pomuze.Mam je od me kamaradky,ktera se dlouho snazila o mimi a pak se povedlo…

1:prestat kourit (pokud kouris)

2:prestat pit (tvrdy) alkohol (ale sklenicka piva denne nevadi, je lepsi nez byt prisny abstinent)

3:jist hodne zeleniny a ovoce (skratka zlepsit jidelicek)

4:brat nejake vitaminky(pokud chces)

5:A na zaver ve zdravem tele zdravy duch..takze semtam vyvinout nejakou tu telesnou aktivitu (i sex se pocita:))))

Ja sama jsem ve ted ve 29tt.,(u me to nase mimi byla cista nahoda:) a jsem moooc stastna..Mimi vrele doporucuji:)))

Doufam ze jsem malicko pomohla..

paaa

Trinitron

Anonymni  24.08.03 20:53

Teda já osobně si myslím, že když se začneš na těhotenství „připravovat“, tak jen tak neotěhotníš. V případě, jak píšeš, že nemáš zdravotní potíže, tak se radši s přítelem snažte! Chovej se jako doposud a uvidíš, že to přijde raz dva! My jsme se snažili krátce, asi po necelém půlroce to vyšlo, ale rozhodně jsem se ničeho nezříkala (ani alkoholu a občas ani cigaret). Ale samozřejmě, že jiná věc by byla, kdyby to skutečně nešlo, pak je jistě na místě, udělat různá „zdravotní“ opatření. čau a ať to vyjde

katka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Sedm potravin, které mohou hrát roli v prevenci rakoviny

Je to tenký led, na který se vědci pouštějí neradi. Žádné jídlo samozřejmě... číst dále >

Reklama