Co do divadla na Krause?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barrbucha
Kecalka 325 příspěvků 26.02.18 15:51
Co do divadla na Krause

Ahojte, potřebuji pomoct! Jsem hodně sportovní typ a nemám ráda elegantní oblečení, jako líbí se mi, ale připadám si v něm jak trubka..s manželem jedeme na show jana Krause a já nevím co na sebe :,( můžu jít v riflich a nějakém svetru? Samozřejmě většinu času budeme trajdat po Praze a pak šup do divadla… Než divadlo mi to přijde spíš jako klub, ale tak aby nás tam vůbec pustili.

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6265 příspěvků 31 inzerátů 26.02.18 15:55

Jasně…si pust nějakej díl, třeba tam najdeš záběry z hlediště

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1313 příspěvků 26.02.18 15:58

Kbelík.

Russet
Kelišová 6715 příspěvků 26.02.18 15:59
@barrbucha píše:
Ahojte, potřebuji pomoct! Jsem hodně sportovní typ a nemám ráda elegantní oblečení, jako líbí se mi, ale připadám si v něm jak trubka..s manželem jedeme na show jana Krause a já nevím co na sebe :,( můžu jít v riflich a nějakém svetru? Samozřejmě většinu času budeme trajdat po Praze a pak šup do divadla… Než divadlo mi to přijde spíš jako klub, ale tak aby nás tam vůbec pustili.

Jako do divadla slavnostně asi ne, ale vzala bych si látkové kalhoty a halenku nebo nějaký lehký svetřík. Chlapa bych nechala možná v riflích a košili. Nosí je stejně často a sluší mu :mrgreen:

kterk
Zasloužilá kecalka 946 příspěvků 26.02.18 16:37

Byla jsem tam pred lety, vsichni chodi v lepsim civilu, mdla jsem uzke dziny, podpatky a sacko

barrbucha
Kecalka 325 příspěvků 26.02.18 18:40

@kterk jo to by šlo… V tom se cítím v pohodě… Rifle, halenka, sako…díky. Manžel půjde v riflich a košili

samá práce
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 26.02.18 18:54
@AlphaOmega píše:
Kbelík.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Asi tak. ;)

kterk
Zasloužilá kecalka 946 příspěvků 26.02.18 19:05

@barrbucha urcite bezva volba, uzijte si to, moc se nam to libilo :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytíř Jaromír Jágr: Myšlenky na sex ovládám, peníze si nezasloužíme

Je miláčkem českého národa a na ledě platí za hokejového boha. Jaký je ale... číst dále >

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama