Co do divadla na Krause?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barrbucha
Kecalka 335 příspěvků 26.02.18 15:51
Co do divadla na Krause

Ahojte, potřebuji pomoct! Jsem hodně sportovní typ a nemám ráda elegantní oblečení, jako líbí se mi, ale připadám si v něm jak trubka..s manželem jedeme na show jana Krause a já nevím co na sebe :,( můžu jít v riflich a nějakém svetru? Samozřejmě většinu času budeme trajdat po Praze a pak šup do divadla… Než divadlo mi to přijde spíš jako klub, ale tak aby nás tam vůbec pustili.

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6372 příspěvků 29 inzerátů 26.02.18 15:55

Jasně…si pust nějakej díl, třeba tam najdeš záběry z hlediště

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1423 příspěvků 26.02.18 15:58

Kbelík.

Russet
Echt Kelišová 8226 příspěvků 26.02.18 15:59
@barrbucha píše:
Ahojte, potřebuji pomoct! Jsem hodně sportovní typ a nemám ráda elegantní oblečení, jako líbí se mi, ale připadám si v něm jak trubka..s manželem jedeme na show jana Krause a já nevím co na sebe :,( můžu jít v riflich a nějakém svetru? Samozřejmě většinu času budeme trajdat po Praze a pak šup do divadla… Než divadlo mi to přijde spíš jako klub, ale tak aby nás tam vůbec pustili.

Jako do divadla slavnostně asi ne, ale vzala bych si látkové kalhoty a halenku nebo nějaký lehký svetřík. Chlapa bych nechala možná v riflích a košili. Nosí je stejně často a sluší mu :mrgreen:

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 26.02.18 16:37

Byla jsem tam pred lety, vsichni chodi v lepsim civilu, mdla jsem uzke dziny, podpatky a sacko

barrbucha
Kecalka 335 příspěvků 26.02.18 18:40

@kterk jo to by šlo… V tom se cítím v pohodě… Rifle, halenka, sako…díky. Manžel půjde v riflich a košili

samá práce
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 26.02.18 18:54
@AlphaOmega píše:
Kbelík.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Asi tak. ;)

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 26.02.18 19:05

@barrbucha urcite bezva volba, uzijte si to, moc se nam to libilo :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama