Co do divadla na Krause?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
barrbucha
Kecalka 401 příspěvků 26.02.18 15:51
Co do divadla na Krause

Ahojte, potřebuji pomoct! Jsem hodně sportovní typ a nemám ráda elegantní oblečení, jako líbí se mi, ale připadám si v něm jak trubka..s manželem jedeme na show jana Krause a já nevím co na sebe :,( můžu jít v riflich a nějakém svetru? Samozřejmě většinu času budeme trajdat po Praze a pak šup do divadla… Než divadlo mi to přijde spíš jako klub, ale tak aby nás tam vůbec pustili.

Reakce:
pannda
Kelišová 6826 příspěvků 33 inzerátů 26.02.18 15:55

Jasně…si pust nějakej díl, třeba tam najdeš záběry z hlediště

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1771 příspěvků 26.02.18 15:58

Kbelík.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 14331 příspěvků 26.02.18 15:59
@barrbucha píše:
Ahojte, potřebuji pomoct! Jsem hodně sportovní typ a nemám ráda elegantní oblečení, jako líbí se mi, ale připadám si v něm jak trubka..s manželem jedeme na show jana Krause a já nevím co na sebe :,( můžu jít v riflich a nějakém svetru? Samozřejmě většinu času budeme trajdat po Praze a pak šup do divadla… Než divadlo mi to přijde spíš jako klub, ale tak aby nás tam vůbec pustili.

Jako do divadla slavnostně asi ne, ale vzala bych si látkové kalhoty a halenku nebo nějaký lehký svetřík. Chlapa bych nechala možná v riflích a košili. Nosí je stejně často a sluší mu :mrgreen:

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 26.02.18 16:37

Byla jsem tam pred lety, vsichni chodi v lepsim civilu, mdla jsem uzke dziny, podpatky a sacko

barrbucha
Kecalka 401 příspěvků 26.02.18 18:40

@kterk jo to by šlo… V tom se cítím v pohodě… Rifle, halenka, sako…díky. Manžel půjde v riflich a košili

samá práce
Závislačka 2535 příspěvků 26.02.18 18:54
@AlphaOmega píše:
Kbelík.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Asi tak. ;)
kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 26.02.18 19:05

@barrbucha urcite bezva volba, uzijte si to, moc se nam to libilo :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >