Reklama

Co do divadla na Krause?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barrbucha
Kecalka 390 příspěvků 26.02.18 15:51
Co do divadla na Krause

Ahojte, potřebuji pomoct! Jsem hodně sportovní typ a nemám ráda elegantní oblečení, jako líbí se mi, ale připadám si v něm jak trubka..s manželem jedeme na show jana Krause a já nevím co na sebe :,( můžu jít v riflich a nějakém svetru? Samozřejmě většinu času budeme trajdat po Praze a pak šup do divadla… Než divadlo mi to přijde spíš jako klub, ale tak aby nás tam vůbec pustili.

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 26.02.18 15:55

Jasně…si pust nějakej díl, třeba tam najdeš záběry z hlediště

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 26.02.18 15:58

Kbelík.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10300 příspěvků 26.02.18 15:59
@barrbucha píše:
Ahojte, potřebuji pomoct! Jsem hodně sportovní typ a nemám ráda elegantní oblečení, jako líbí se mi, ale připadám si v něm jak trubka..s manželem jedeme na show jana Krause a já nevím co na sebe :,( můžu jít v riflich a nějakém svetru? Samozřejmě většinu času budeme trajdat po Praze a pak šup do divadla… Než divadlo mi to přijde spíš jako klub, ale tak aby nás tam vůbec pustili.

Jako do divadla slavnostně asi ne, ale vzala bych si látkové kalhoty a halenku nebo nějaký lehký svetřík. Chlapa bych nechala možná v riflích a košili. Nosí je stejně často a sluší mu :mrgreen:

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 26.02.18 16:37

Byla jsem tam pred lety, vsichni chodi v lepsim civilu, mdla jsem uzke dziny, podpatky a sacko

barrbucha
Kecalka 390 příspěvků 26.02.18 18:40

@kterk jo to by šlo… V tom se cítím v pohodě… Rifle, halenka, sako…díky. Manžel půjde v riflich a košili

samá práce
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 26.02.18 18:54
@AlphaOmega píše:
Kbelík.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Asi tak. ;)

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 26.02.18 19:05

@barrbucha urcite bezva volba, uzijte si to, moc se nam to libilo :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama