Punčocháče z Lidlu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

u763
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 20.02.18 19:10
Punčocháče z Lidlu

Ahoj maminky,

dnes jsem koupila v Lidlu proužkované slabé punčocháčky, vel. 110/116, ale připadají mi tak o 2 čísla menší, dceři jsem je ještě nedala vyzkoušet, ale spíš je rovnou nějak zabalim a zítra vrátím. Nemáte stejnou zkušenost se stejnými punčochy, že se nějak vytáhnou?

Reklama

Reakce:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 20.02.18 19:22

@u763 mě tedy přijdou vždy vetsi :mrgreen:

myskalucka
Echt Kelišová 8100 příspěvků 20.02.18 19:24

A co je psané na vnitřní cedulce za velikost? Ono při tom množství je klidně možné, že dali blbou velikost. Mě se jednou stalo že jsem kupovala dceři kalhotky po 7 kusech, byly spojené těmi šňůrkami no a 6ks 98/104 a 1ks 110/116 :mrgreen:

Kauree
Závislačka 4560 příspěvků 20.02.18 19:25

Mam zkusenost, ze v lidlu nekdy nesedi cislo se skutecnou velikosti. Stalo se mi to uz dvakrat -jednou u teplaku a jednou u nepromokave bundy. Teplaky mi vymenili, u bundy jsem si toho vsimla az po dlouhy dobe, tak mam smulu..

myskalucka
Echt Kelišová 8100 příspěvků 20.02.18 19:28

@Kauree : na vrácení máš až 3 měsíce

Kauree
Závislačka 4560 příspěvků 20.02.18 19:28

Doplneni - na teplacich i bunde byla velikost blbe i primo na obleceni (kupuju vsechno dvakrat -pro dve deti, takze mam srovnani, ze byl opravdu kazdy kus jinak velky i kdyz cisla byla stejna)

a12
Nadpozemská drbna 28558 příspěvků 20.02.18 19:28

Ja mam teda pocit, ze je tam vsechno naopak hrozne velky.. Mam 5m kluka, kupovala jsem mu tam ted body a pyzamo vel. 74, ma 67cm no a bude mit nejdriv na roce :mrgreen: mi to prijde tak 86 :mrgreen:

Kauree
Závislačka 4560 příspěvků 20.02.18 19:30

@myskalucka tak teoreticky dokonce v zaruce 2 roky kdyz je to vadne -spatne ocislovane. Ale musela bych mit ucet :roll: a ten ja u detskeho obleceni dlouhodobe neschovavam..

Uživatel je onlineiwa83
Kelišová 5517 příspěvků 20.02.18 20:20

Za nas taky vsechno vetsi. Ted ji zacinam kupovat 86/92 a to ji budou za 2 mesice 2 roky…

myskalucka
Echt Kelišová 8100 příspěvků 20.02.18 21:25

@Kauree : otázkou je, jestli je špatné číslování vada k reklamaci :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Sex za léky? „Obvinění jsou nepotvrzená,“ říká zástupce českých Lékařů bez hranic

Nezisková organizace Lékaři bez hranic se již řadu let zasazuje o humanitární... číst dále >

Hvězda Ulice po dlouhé době na veřejnosti: Jak se na ní podepsal čas a drogy?

Herečka Šárka Ullrichová (43) se svého času objevovala na televizních... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Podprsenka? Ne, díky. Celebrity sázejí na přirozenost

Je jedno, jestli máte prsa malá, nebo velká, souměrná, nebo nesouměrná,... číst dále >

Reklama