Kde kupujete normální džíny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Smitty
Nováček 8 příspěvků 17.02.18 14:45
Normální džíny

Zdravím, rád bych se zeptal kde kupujete nějaký normální džíny? Nikdy jsem s tím neměl problém ale poslední dobou dost. Nechci žádné buzerantský úpnuté ani natahovací. Ná ceně už mi fakt nezáleží protože už jsem z toho zoufalej.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 17.02.18 14:47

Wrangler

Ms.Ragdoll
Závislačka 2552 příspěvků 17.02.18 14:50

Znacka Vigoss je taky super.

cverunka
Závislačka 2556 příspěvků 17.02.18 14:58

Zkusila bych klasické značky Wrangler, Levis.

sepos
Kecalka 123 příspěvků 17.02.18 15:01

@Smitty
Wrangler, Levis, dají se koupit v Reservedu, Zaře, CA, Bershka, MarksSpencer, PullandBear,…

Tichošlápek
Extra třída :D 10146 příspěvků 17.02.18 15:03

Levisky ;)

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 17.02.18 15:33

Muži kupuju v HM rovného střihu, nebo Benetton, Levis

axelina
Ukecaná baba ;) 1969 příspěvků 3 inzeráty 17.02.18 15:39

@Smitty taky by mě to zajímalo!!! to co se ted prodává je uchylný! a to nejen pro chlapy ale i pro ženský! take nemám postavu na to abych si oblekla upnutý džíny ve kterých budu vapadat jak prasátko. chci normální bokový džíny střih rovný… ještě že jsem byla před 10 lety předvídavá a koupila jsem si dvoje stejne džíny od Tommy hilfiger - přesne dle mých predstav. ale po 10 letech neustaleho nošení jsou už v rozkladu… za tech 10 let jsem ale žádne jim podobne nesehnala! katastrofa je to

radkka
Generální žvanilka 20514 příspěvků 17.02.18 15:50

Levis, už se tu prodává asi milion let 8o

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 17.02.18 16:13
@axelina píše:
@Smitty taky by mě to zajímalo!!! to co se ted prodává je uchylný! a to nejen pro chlapy ale i pro ženský! take nemám postavu na to abych si oblekla upnutý džíny ve kterých budu vapadat jak prasátko. chci normální bokový džíny střih rovný… ještě že jsem byla před 10 lety předvídavá a koupila jsem si dvoje stejne džíny od Tommy hilfiger - přesne dle mých predstav. ale po 10 letech neustaleho nošení jsou už v rozkladu… za tech 10 let jsem ale žádne jim podobne nesehnala! katastrofa je to

Já mám třeba upnutý ráda, jenže se mi špatně shání na mojí postavu :zed: :? Buď mi jsou krásně přes zadek a boky, ale nejsou mi přes nohy (úplně festový), nebo mi jsou krásně přes nohy, ale v půlce stehen se rozšiřují a přes horní část stehen/zadek/boky jsou jak na valacha. Tohle prostě nepochopím. Nemám tlustý nohy, ale nemám ani špejličky. Nevím na koho to šijou :?

axelina
Ukecaná baba ;) 1969 příspěvků 3 inzeráty 17.02.18 16:34

@Borůvka1990 přesne tak mame asi podobnou postavu. mám taky zadek spíš menší ale stehna spíš vetsi :-) ale celkove v upnutých si pripadam jak ve šprcce :-) ty fakt jen ke kozačkám a sluší jinak jen ohodne stihlým. no nic…ted se vratila moda zvonáču tak jásám..ale oni zas delaj megazvony…nevim proč neušijou „normální“ džíny hruza. u chlapu to stejny…chtěli jsme koupit chlapovi džíny a ve všech vypadal jak buze.ant.

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 17.02.18 16:49

@Smitty @axelina moje slova! Tezko shanim dziny i pro myho 10letyho kluka :nevim: to co vidim v kramech do toho by dal tak ruku.uzky a upnuty, hruza :roll: a to stejny pro me. kazdy na ty upnuty kalhoty postavu nema

Adrasteia
Závislačka 2724 příspěvků 2 inzeráty 17.02.18 17:24

@Smitty Zkus Bonprix. Jsme s nimi spokojení. Manžel má i jedny Wrangler - čekala jsem za tu cenu trochu jinou kvalitu -nosí je třetí rok a jsou ošoupaný a vytahaný, takže na drahý značky už kašlu. :roll:

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 17.02.18 18:38

@Adrasteia 3 roky je málo? Neřekla bych..nám vydrží džíny v hezkém, reprezentativním stavu - tj i k saku, tak rok (je jedno jestli levné nebo drahé)..nosím samozřejmě déle, ale spíš v neformálních kombinacích…

jessikka
Extra třída :D 10745 příspěvků 17.02.18 19:22

Překvapivě Lidl. teda pro chlapy.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prahu zahltily zelené koloběžky: Rozpadají se a ohrožují všechny kolem!

Ulice Prahy v posledních týdnech zaplavil světový fenomén – zelené... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >