Tanga plavky do aquaparku - názor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denca-17
Kecalka 104 příspěvků 02.02.18 15:27
Tanga plavky do aquaparku - názor?

Ahoj všem,
na téma tang už jsem tu jednu diskuzi měla, ale zajímal by mě ještě váš názor na tanga jako plavky. Já jsem si je poprvé pořídila v 16, asi 2 roky zpátky na dovolené v Portugalsku, protože tady nebyly moc k sehnání. Chodím docela ráda plavat a starší bikini, které jsem měla jsem vyhodila minulé léto, už byly spíš pro ostudu. Od té doby nosím tanga i na krytý bazén, plavu jen tak pro kondičku a občas navštívím aquapark s kámoškama nebo přítelem. Za celou dobu s tím neměl nikdo problém, pouze spolužačka, se kterou jsem se setkala teď naposledy v bazénu, nechápala, jaký má prý význam brát si je do kryťáku, prý jestli si myslím, že se tam opálím :D
Já je nosím právě proto (mimo jiné), že jsem do nich od léta opálená, ještě je to trochu znát..
A co vy, nosíte, nenosíte? Líbí se vám, nebo vám to nějak popuzuje?:)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9782 příspěvků 02.02.18 15:31

Proč ne :) nevadí mi to a když ti to nevadí tak bych se na každého vykašlala ;)

Janasas
Závislačka 4993 příspěvků 02.02.18 15:31

Dejme tomu, že mám na to postavu :mrgreen: K moři určitě, patří to k létu, ale do krytého bych volila klasické plavky.. Už proto, že většinou tam chodí rodiny s dětmi
A jeslti mě to pohoršuje? Ne, ale jenom mě tak napadne, že bych asi nechtěla, aby se třeba, cizí děti ptaly, proč má pani holý zadek.. :mrgreen: :)

Marben
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 02.02.18 15:32

Me by to nevadilo a kdybych na to měla postavu (zadek) klidně si je vezmu taky :mrgreen: bohužel nemám :mrgreen:

BloomingGorgeous
Závislačka 2716 příspěvků 02.02.18 15:34

Mne to pripada nevkusny, ale to je jen muj nazor a nijak me to nepohorsuje. Jen bych sama venku tanga nikdy nenosila.

Manhattan
Závislačka 3647 příspěvků 02.02.18 15:35

Já je také nosím a nikdy mě nenapadlo, že by to někomu mělo vadit :lol:

Sany80s
Kelišová 6125 příspěvků 02.02.18 15:36

Já neznám jedinou ženskou, která by si to mohla dovolit a to i ty s hezkou postavou.
Kvalitu photoshopu a krkolomných pozic při focení prostě moc lidí v běžném životě nedosáhne.
Takže by mi to pravděpodobně přišlo nechutné, když tedy odhlédnu od zdravotního hlediska.

Elen8
Extra třída :D 12977 příspěvků 02.02.18 15:36

Prijde mi to nevkusne, ale kdyz se ty citis dobre a vyhovuje Ti to.

nostress
Extra třída :D 12716 příspěvků 02.02.18 15:37
@Denca-17 píše:
Ahoj všem,
na téma tang už jsem tu jednu diskuzi měla, ale zajímal by mě ještě váš názor na tanga jako plavky. Já jsem si je poprvé pořídila v 16, asi 2 roky zpátky na dovolené v Portugalsku, protože tady nebyly moc k sehnání. Chodím docela ráda plavat a starší bikini, které jsem měla jsem vyhodila minulé léto, už byly spíš pro ostudu. Od té doby nosím tanga i na krytý bazén, plavu jen tak pro kondičku a občas navštívím aquapark s kámoškama nebo přítelem. Za celou dobu s tím neměl nikdo problém, pouze spolužačka, se kterou jsem se setkala teď naposledy v bazénu, nechápala, jaký má prý význam brát si je do kryťáku, prý jestli si myslím, že se tam opálím :D
Já je nosím právě proto (mimo jiné), že jsem do nich od léta opálená, ještě je to trochu znát..
A co vy, nosíte, nenosíte? Líbí se vám, nebo vám to nějak popuzuje?:)

Na tanga, a nejenom plavky, musí být postava a zadeček absolutně vymakaný, jinak je to spíše faux pas.

Uživatel je onlineRusset
Echt Kelišová 9245 příspěvků 02.02.18 15:39

Tanga nenosím a nebudu, neb jsem stydlivá a půl zadku fakt ukazovat nechci. Nechápu tu posedlost opálením. Pokud nejdu nahatá, stejně tam něco bílého zůstane. Je asi na tvém uvážení, jak moc se chceš odbalovat, ale na kryťáku jsou snad zakázané jen burky a plavky s dlouhými nohavicemi :nevim:

cecetka
Kelišová 7143 příspěvků 02.02.18 15:40

Je bohuzel velice malo zen, ktere maji zadek a stehna takova, aby si mohly tanga dovolit. Tyto at je nosi, klidne i na kryty bazen. Ty ostatni fakt ne, je to ostuda :?

Uživatel je onlineRusset
Echt Kelišová 9245 příspěvků 02.02.18 15:41
@Sany80s píše:
Já neznám jedinou ženskou, která by si to mohla dovolit a to i ty s hezkou postavou.
Kvalitu photoshopu a krkolomných pozic při focení prostě moc lidí v běžném životě nedosáhne.
Takže by mi to pravděpodobně přišlo nechutné, když tedy odhlédnu od zdravotního hlediska.

Některé patnáctky si to dovolit můžou. Ale já jim na zadky moc nekoukám. Nejobvyklejší jsou kalhotky tanga lezoucí vrchem z bokových kalhot na zadku kyprých tvarů.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9110 příspěvků 02.02.18 15:43

Prijde mi to nevkusne a je úplně fuk jestli je v nich dokonalý zadek nebo povolené půlky

Janasas
Závislačka 4993 příspěvků 02.02.18 15:43

Já přiznám, že jednou jsem zůstala hledět na tanga s otevřenou pusou a opakovaně jsem se zahleděla a to byl teda pán :mrgreen: :) bylo to šílené..

kristyn.g
Závislačka 2732 příspěvků 02.02.18 15:44

Já nevím, měla jsem vždy za to že holky s tangama je nosí aby byly sexy. Ale když vidím tangatou jak se promenáduje a okolo skáčou děcka do vody a puboši se otáčejí tak to ztrácí kouzlo :-D ale nějak moc to neřeším, lepší plavky zařízlé vzadu než vepředu :-D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama