Overal na ples

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Frozie_F
Kecalka 109 příspěvků 17.01.18 21:54
Overal na ples

Krásný večer všem :)
Za měsíc jsem zvaná na maturitní ples jako host. A samozřejmě už začínám přemýšlet, co na sebe. Šatů mám ve skříni celkem hodně, takže pokud bych chtěla, tak něco vyberu. Ráda bych ale byla trochu originálnější, proto se chci zeptat, zda se na ples hodí jít k overalu.
Je to maturitní ples na malém městě, kde v dlouhých šatech chodí opravdu jen maturantky. Overal možná není takové to typické oblečení na ples, na druhou stranu mi to přijde lepší než některé kurví kroje všech slečen okolo
Co myslíte vy?

Reklama

Reakce:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2207 příspěvků 17.01.18 22:11

No, jako host asi proc ne. Ale zvaz hlavne to, ze ne kazdymu overal slusi. Jeste jsem se nesetkala s tim, aby v nem zenska vypadala lip jak v satech.

vlcacek01
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 17.01.18 22:14

Myslím, že by,, hvězdami"ten večer měli být maturanti, tak bych nechtěla být výstřední a poutat tím pozornost na sebe..šla bych v šatech

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2265 příspěvků 17.01.18 22:17

Já si myslím, že overal je v pohodě, pokud je tedy trošku „slavnostní“a ne z nějaký teplákoviny :lol:.Jinak to, abych nezastínila maturantky, bych opravdu neřešila.

cilly
Generální žvanilka 21920 příspěvků 17.01.18 22:27
@vlcacek01 píše:
Myslím, že by,, hvězdami"ten večer měli být maturanti, tak bych nechtěla být výstřední a poutat tím pozornost na sebe..šla bych v šatech

Pokud to bude elegantní overal a ne bavlneny s palmama ke kolenum, nikoho nezastini a výstřední to rozhodne nebude. :nevim:

@Frozie_F Úplně v klidu bych v nějakém sik overalu šla. K tomu lodičky a psanicko.

Kskaja
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 17.01.18 22:35

Mám overal a nosím na ples. Černý krajkovy, je krataskovy, vypadá skoro jak šaty. Jestli ty myslíš overal s dlouhými nohavicemi, tak bych do toho taky šla pokud je z dobrého materiálu a kupříkladu černé barvy

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 17.01.18 23:41

Dcera vymete dost maturaku a na vetsinu nosi overal. Takze ano, hodi, letos dokonce frci. Samo, jak psaly holky - slavnostni a aby sel k postave.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1641 příspěvků 27 inzerátů 18.01.18 10:25

Byly jsme u švadleny a ta mi ukazovala černý overal s krajkou, co šila jedné slečně na ples, takže se nosí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama