Overal na ples

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Frozie_F
Kecalka 112 příspěvků 17.01.18 21:54
Overal na ples

Krásný večer všem :)
Za měsíc jsem zvaná na maturitní ples jako host. A samozřejmě už začínám přemýšlet, co na sebe. Šatů mám ve skříni celkem hodně, takže pokud bych chtěla, tak něco vyberu. Ráda bych ale byla trochu originálnější, proto se chci zeptat, zda se na ples hodí jít k overalu.
Je to maturitní ples na malém městě, kde v dlouhých šatech chodí opravdu jen maturantky. Overal možná není takové to typické oblečení na ples, na druhou stranu mi to přijde lepší než některé kurví kroje všech slečen okolo
Co myslíte vy?

Reakce:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2381 příspěvků 17.01.18 22:11

No, jako host asi proc ne. Ale zvaz hlavne to, ze ne kazdymu overal slusi. Jeste jsem se nesetkala s tim, aby v nem zenska vypadala lip jak v satech.

vlcacek01
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 17.01.18 22:14

Myslím, že by,, hvězdami"ten večer měli být maturanti, tak bych nechtěla být výstřední a poutat tím pozornost na sebe..šla bych v šatech

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2339 příspěvků 17.01.18 22:17

Já si myslím, že overal je v pohodě, pokud je tedy trošku „slavnostní“a ne z nějaký teplákoviny :lol:.Jinak to, abych nezastínila maturantky, bych opravdu neřešila.

cilly
Generální žvanilka 22005 příspěvků 17.01.18 22:27
@vlcacek01 píše:
Myslím, že by,, hvězdami"ten večer měli být maturanti, tak bych nechtěla být výstřední a poutat tím pozornost na sebe..šla bych v šatech

Pokud to bude elegantní overal a ne bavlneny s palmama ke kolenum, nikoho nezastini a výstřední to rozhodne nebude. :nevim:

@Frozie_F Úplně v klidu bych v nějakém sik overalu šla. K tomu lodičky a psanicko.

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 17.01.18 22:35

Mám overal a nosím na ples. Černý krajkovy, je krataskovy, vypadá skoro jak šaty. Jestli ty myslíš overal s dlouhými nohavicemi, tak bych do toho taky šla pokud je z dobrého materiálu a kupříkladu černé barvy

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 17.01.18 23:41

Dcera vymete dost maturaku a na vetsinu nosi overal. Takze ano, hodi, letos dokonce frci. Samo, jak psaly holky - slavnostni a aby sel k postave.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1754 příspěvků 34 inzerátů 18.01.18 10:25

Byly jsme u švadleny a ta mi ukazovala černý overal s krajkou, co šila jedné slečně na ples, takže se nosí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >