Oblékání po 40

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 16:40
Oblékání po 40

Už delší dobu mám problém s nakupováním oblečení. Málokdy se mi něco líbí a pokud ano, tak je to dražší. Už nejsem žádná mladice, je mi přes 40. Buďto narážím na oblečení pro hodně mladé nebo naopak pro starší a vypadala bych v tom jak bába. Často narážím na oblečení, které se už nosilo a něco podobného jsem již měla - a to mě nenadchne. Oblečení chci mít pohodlné, protože děti mám docela malé - měla jsem je dost pozdě. Kde nakupujete, co nakupujete? Nejsem spokojená se svým oblečením a často se necítím v tom, co mám, dobře - občas nakoupím narychlo, jen abych měla v čem chodit. No a další věc je, že když se podívám na ostatní maminky (nejen maminky) - i o dost mladší, tak mi přijde, že málokterá chodí dle mého názoru hezky oblékaná. Opravdu máloco se mi líbí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18726 příspěvků 15.12.17 16:43

Stačí mát pár základních kvalitních kousků. Ale nevím, co je pro tebe drahé. Třeba Esprit má dobrou kvalitu a rozumnou cenu.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 15.12.17 16:45

Ono záleží i na tom, jestli hledáš oblečení na hřiště, do města nebo do kanceláře.

Verun83
Echt Kelišová 8431 příspěvků 33 inzerátů 15.12.17 16:46

Chodim do espritu. Zacaly se mi libit takove ty volnejsi halenky a tricka. Delsi. K tomu asymetricke svetry, jen na,,zabaleni,,. Ty volny halenky maji vsude. V orsay, camei - asi se to pise jinak.

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 15.12.17 16:49

Já chodím do Spencer a pak Tchibo.

Jana525
Závislačka 4705 příspěvků 15.12.17 16:50

Jsem take po ctyricitce a jsem taky vybirava. Uprednostnuju eleganci a klasiku, kterou proste doplnim nejakym vyraznym doplnkem ( sala, kabelka.boty.), proste francouzsky styl. Mam rada prirodni materialy. Nejradeji nakupuji v Marks Spencer, pak People Tree, Bravissimo, nekdy Next, ale v podstate kdekoliv, kde sezenu kousek, ktery se mi libi a jeste lepe, ktery je zrovna vyhodny a v akci a ladi mi ke zbytku obleceni. Napriklad dnes mi prisli svetrosaty z bavlny a kasmiru, ktery jsem koupila hodne vyhodne v La Redoute v akci. Mam z nich moc radost.

Příspěvek upraven 15.12.17 v 16:52

Verun83
Echt Kelišová 8431 příspěvků 33 inzerátů 15.12.17 16:51

U halenky muzes ohrnout rukavy, se svetrikem to vypada dobre. :palec:

Jana525
Závislačka 4705 příspěvků 15.12.17 17:04

@Verun83 teda ale ten druhy obrazek, to je hruza

debra.morgan
Závislačka 2964 příspěvků 15.12.17 17:07
@Jana525 píše:

vidis, me zas prijde hruza ten prvni :-D

Verun83
Echt Kelišová 8431 příspěvků 33 inzerátů 15.12.17 17:08
@Jana525 píše:

Ten svetr? Mam ho v modrem a vypada opravdu dobre.

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 15.12.17 17:08

@debra.morgan @Verun83 Na doma dobrý oboje.

ivašot.
Kelišová 6002 příspěvků 15.12.17 17:08
@debra.morgan píše:
vidis, me zas prijde hruza ten prvni :-D

Já nesnáším kombinaci tměvě modré a černé

debra.morgan
Závislačka 2964 příspěvků 15.12.17 17:09

Jinak mamka (44) nakupuje prevazne CaA, Tchibo, FaF - tesco a HaM, ale je fakt, že na písek už vážně nechodí :-D

debra.morgan
Závislačka 2964 příspěvků 15.12.17 17:10
@ivašot. píše:
Já nesnáším kombinaci tměvě modré a černé

to mi nevadí, ale ta halenkotričkoidní vec je hrozná…

Jana525
Závislačka 4705 příspěvků 15.12.17 17:11
@Verun83 píše:
Ten svetr? Mam ho v modrem a vypada opravdu dobre.

Myslim celkove, cely ten outfit

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama