Tmavě modrý kabát na pohřeb

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 14:50
Tmavě modrý kabát na pohřeb

Bohužel mě za několik dní čeká pohřeb babičky a nemám vhodny černý kabát. Mám pouze černou delší bundu, která je ale sportovní. Mohu si vzít tmavě modrý kabát? Je celkem elegantního střihu, barvu má téměř stejnou jako kabát na přiložené fotce. Kalhoty i boty budu mít černé.

Reklama

Reakce:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 07.12.17 14:51

Můžeš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 14:52

Foto

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 14:52

Foto

elen-ka
Extra třída :D 11857 příspěvků 1 inzerát 07.12.17 14:53

Můžeš, zvlášť pokud to je taková ta námořnická modrá, skoro nerozeznatelná od černé.

Hoa Mai
Kelišová 5454 příspěvků 14 inzerátů 07.12.17 14:56

Jasně, že můžeš, to je skoro černá. Nikde není psáno, že musíš být od hlavy k patě v černém. Blbé je, když někdo přijde jako papoušek, ale myslím, že stačí, když bude oblečení vypadat smutečně. Já jsem měla na pohřbu babičky kabát šedý, vzala jsem si přes něj černý pléd, černé šaty, punčochy, boty.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 14:58

Je možná ó trošku světlejší než kabát na fotce, ale ne ó moc, zakladatelka.

kve-tinka
Závislačka 4325 příspěvků 07.12.17 15:15

Upřímnou soustrast a určitě můžeš.

BloomingGorgeous
Závislačka 2716 příspěvků 07.12.17 15:53

Urcite ano. Podle me ani obleceni nemusi byt nutne cele cerne, staci tmave a bez vzoru, ne sportovni.

Jana206
Nadpozemská drbna 26147 příspěvků 07.12.17 16:51

Ano. Také dle mě lepší než sportovní bunda. Kdyby ses účastnila pohřbu jako nepříbuzná, tak by to bylo celkem jedno, ale takto je lepší ten kabát.

ejhle
Závislačka 2781 příspěvků 07.12.17 17:01

Tmave modry kabat muze byt.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 07.12.17 18:20

Můžeš. Nevidím v tom problém, šla bych i do tmavě zelené, karmínové, tmavě fialové..černá už podle mě není nutná

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama