Tmavě modrý kabát na pohřeb

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 14:50
Tmavě modrý kabát na pohřeb

Bohužel mě za několik dní čeká pohřeb babičky a nemám vhodny černý kabát. Mám pouze černou delší bundu, která je ale sportovní. Mohu si vzít tmavě modrý kabát? Je celkem elegantního střihu, barvu má téměř stejnou jako kabát na přiložené fotce. Kalhoty i boty budu mít černé.

Reakce:
ProfZav
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 07.12.17 14:51

Můžeš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 14:52

Foto

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 14:52

Foto

elen-ka
Extra třída :D 12754 příspěvků 21 inzerátů 07.12.17 14:53

Můžeš, zvlášť pokud to je taková ta námořnická modrá, skoro nerozeznatelná od černé.

Hoa Mai
Kelišová 5862 příspěvků 20 inzerátů 07.12.17 14:56

Jasně, že můžeš, to je skoro černá. Nikde není psáno, že musíš být od hlavy k patě v černém. Blbé je, když někdo přijde jako papoušek, ale myslím, že stačí, když bude oblečení vypadat smutečně. Já jsem měla na pohřbu babičky kabát šedý, vzala jsem si přes něj černý pléd, černé šaty, punčochy, boty.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 14:58

Je možná ó trošku světlejší než kabát na fotce, ale ne ó moc, zakladatelka.

kve-tinka
Závislačka 4550 příspěvků 6 inzerátů 07.12.17 15:15

Upřímnou soustrast a určitě můžeš.

BloomingGorgeous
Závislačka 2866 příspěvků 07.12.17 15:53

Urcite ano. Podle me ani obleceni nemusi byt nutne cele cerne, staci tmave a bez vzoru, ne sportovni.

Jana206
Nadpozemská drbna 26750 příspěvků 07.12.17 16:51

Ano. Také dle mě lepší než sportovní bunda. Kdyby ses účastnila pohřbu jako nepříbuzná, tak by to bylo celkem jedno, ale takto je lepší ten kabát.

ejhle
Závislačka 2839 příspěvků 07.12.17 17:01

Tmave modry kabat muze byt.

Paola21
Závislačka 3635 příspěvků 07.12.17 18:20

Můžeš. Nevidím v tom problém, šla bych i do tmavě zelené, karmínové, tmavě fialové..černá už podle mě není nutná

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Třešničková ukázala tvář v odraze, byla to náhoda, nebo záměr?

Téměř čtyři měsíce je Týnuš Třešničková, která v Turecku na konci září... číst dále >

Druhý útočník podezřelý z vraždy pumpařky: Ulítával na bitkách a ojetinách

Policisté už zadrželi i druhého muže, který měl přepadnout čerpací stanici u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >