Reklama

Jak obléct kluka do školy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alviola
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 05.12.17 16:13
Jak obléct kluka do školy?

Maminky, jaké oblečení dáváte klukům do školy (1 třída)? A hlavně teď v zimě. Ve škole mají docela teplo navíc on je horkokrevný, nesnese ani tričko s dlouhým rukávem. Jenomže odpoledne jezdí s manželem domů autobusem. Takže to by už něco teplejšího chtělo. Vůbec nevím, jak mám vyřešit kalhoty.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 05.12.17 16:14

Kluk nosí normálně džíny, manšestráky nabo podšité pláťáky. K tomu tričko s krátkým rukávem, mikinu a bundu.

Uživatel je onlineNairol
Echt Kelišová 8813 příspěvků 05.12.17 16:25

Normalni kalhoty staci, ne? V autobusu urcite nezmrzne. Vzdyt jeste neni tak hrozna zima a ani uz to neni mimino.

Taky mam horkokrevne deti, na bezne prechody domov - skolka by se v teplych kalhotach zblaznily I v mrazech.

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 05.12.17 16:26

Teplou bundu a mikinu. A nejake kalhoty - manswstraky treba a na cestu nekaje softsheelove co navlekne navrch?!?

alviola
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 05.12.17 16:36

Bojuju hlavně s kalhotami. Nesnese nic, co je v pase na knoflík. Všechno musí být do gumy. Takže jsem koupila takové ty jogger rifle. Jenomže máme buď pružné, ale ty se mi zdají tenké teď na zimu. Nebo z pevnější i „teplejší“ rifloviny, ale zase jsou pevné a přijde mi, že na hraní v družině pak i nepohodlné. Je totiž takový široký přes boky a přijde mi, že ho všechno táhne :-) A právě sofshelky máme všechny úzké, takže ty přes džíny nenatáhne určitě.

alviola
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 05.12.17 16:36

Všimla jsem si, že někteří kluci chodí do školy i v teplákách (moderně se tomu říká snad jogger kalhoty). Dáváte někdo?

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 05.12.17 16:41

A proč se kluk v družině nepřevleče do tepláků? U nás se to tak teda praktikuje, zvlášť když chodí ven.

alviola
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 05.12.17 16:53

Když jsou ven, tak se převleče, ale jinak ho to nenapadne, i když tepláky má v aktovce. Prostě chlap :-)

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 05.12.17 17:02

Syn chodí do a ze školy cca 15min, má plataky podšité bavlnou. Zatím si nestěžoval, že by mu bylo zima či horko. Minulý rok v mrazu jsem mu dávala přes obyčejné kalhoty oteplovacky do pasu Kugo, ve škole svliknul a nacpal do aktovky.

alviola
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 05.12.17 17:07

No já mám právě obavu, že na něj odteplováky přes kalhoty nenarvu. Většinou je má úzké, takže pod ně dám max. legíny. Musím se podívat, jestli u Vietnamců nemají nějaké širší.

boball
Echt Kelišová 9362 příspěvků 05.12.17 17:15

@alviola Normálně hubený kalhoty a když je velká zima oteplovačky přes ně. Ty si stáhne v šatně a jde do třídy. Pak si je zase natáhne a jde domů. Myslím jen ty oteplovačky bez bundy, tu má zvlášt.

BohunkaP
Extra třída :D 14935 příspěvků 05.12.17 17:44

Džíny, tričko, mikinu - totéž, co nosí manžel (nemusí-li zrovna v obleku).

Ve škole už takovéhle věci u dětí fakt neřeším :) Pokud je mu něco nepohodlné, má možnost se převléknout (tepláky se mu do tašky vejdou)… Pokud se převléknout „zapomene“, asi mu to tak strašně nepohodlné není :)

AnastazieB
Echt Kelišová 8324 příspěvků 05.12.17 17:47

Chodí normálně v kalhotech - džíny, manžestráky, tričko, mikina, bunda. Teplé kalhoty na těch 15 min cesty neřeším.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 05.12.17 19:38
@alviola píše:
Maminky, jaké oblečení dáváte klukům do školy (1 třída)? A hlavně teď v zimě. Ve škole mají docela teplo navíc on je horkokrevný, nesnese ani tričko s dlouhým rukávem. Jenomže odpoledne jezdí s manželem domů autobusem. Takže to by už něco teplejšího chtělo. Vůbec nevím, jak mám vyřešit kalhoty.
:mrgreen: :mrgreen: můj kluk chodí v krátkém tričku, na tom má zimní bundu.. nejradši bych ho odstřelila, ale jemu je vedro.. co na to říct.. jezdí sám, busem, jezdí takhle i na tréninky atd.. takže asi OK.. na bus čeká i 30 minut..

Aliik
Echt Kelišová 8269 příspěvků 05.12.17 21:18

Dcera (tedy celkem zmrzlina) nosí prostě dvoje přes sebe - buď dlouhé leginy, nebo úzké džíny a na ven přes to přetáhne softshellky, které v šatně sundá. Nešlo by to u kluka taky? Nebo má ty kalhoty moc široké, že už přes to softky nepřetáhne?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >