Ach to kojící oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 09.02.18 14:16
Ach to kojící oblečení

Holky, kde kupujete? Protože budu kojit ještě dlouho a zároveň chodím mezi lidi, chtěla bych si pořídit nějaké hezké „multifunkční“ šaty a halenky. Ale všechno, co je kojící, je zároveň tehotenske, takže prestrizene pod prsy, v pase beztvare, připadne vytahane…Tak doprcic, pokud kojím, tak je snad jasne, že už nejsem tehotna a ze jsem bez břicha! :jazyk: Nechcete se toho někdo ujmout a vyplnit díru na trhu? :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anna85
Kecalka 374 příspěvků 09.02.18 14:26

Jak pises, kojici byva vetsinou tehotenske. Ja nic specialniho proto nekupovala, jelikoz v těhotenství jsem si vystacila se svym oblecenim az na jedny tehotenske dziny. Vetsinou jsem nosila tilka s vetsim vystrihem a pres to cardigan nebo svetr na zapinani. A slo to. A v Bonprixu jsem poridila saty s takovym prekrizenym veckovym vystrihem, slo to dobre rozhalit :D

chaela
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 2 inzeráty 09.02.18 14:27

Já jsem nikdy žádné speciální kojící věci neměla, až na podprsenky. Ty to opravdu hodně usnadní. Jinak jsem nosila buď pružný tričko, který jsem si na kojení vyhrnula (holý břicho zakrývalo mimino, takže vidět nic nešlo) nebo tričko s větším nebo pružným výstřihem a prso vyndala vrchem. U šatů jeto horší, tam to chce ten výstřih. Nebo se dělá spousta triček a šatů na knoflíky. Speciální kojící věci jsou buď drahý nebo škaredý :)

jary1
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 09.02.18 14:29

Kamarádka si je koupila tady http://mytummy.cz/…ojici-saty/2

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 09.02.18 14:29

Nosila bych tilka nebo kosile nebo veci na zavazovani nebo prave prekrizeny vystrih. Na to svetrik na knofliky. Zadne kojici veci jsem nikdy nekupovala.

Tichošlápek
Extra třída :D 10902 příspěvků 09.02.18 14:31

Kupovala jsem šaty s knoflicky ve vystrihu, pripadne se zavinovanim nebo spagetovymi raminky, košile, nejvíce jsem unosila obyčejná tilka a přes ne svetr. A tedy kojici podprsenky.

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 09.02.18 14:35

Jediné, co mi fakt posloužilo, byla kojící tílka, v zimě pod triko, takže žádné hole břicho či záda při kojení, v horku samostatně. Pak nějaká trička a natelniku s překřížením (aby sis nemyslela, jedno bylo třeba z Nextu, těžce elegantní, pak třeba halenka z Promodu), jedna zavinovací halenka. Šaty jsem teda neměla, ale zavinovacich či košilových najdeš určitě mraky.

Janakatabara
Kecalka 152 příspěvků 09.02.18 14:45

Já krom kojících podprsenek a tílek nic speciálního neměla. Vrstvila jsem oblečení a kojila téměř kdekoli a nic vidět nebylo…zvlášť ty kojící tílka mi moc posloužily.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 1 inzerát 09.02.18 14:59

Doporučuji H&M, mají oblečení na kojení, které není pro těhotné :) já odsud mám pár halenek a šatů a jsou fakt super ;) ale byla tady zmíněna kojící tílka a je pravda, že se těmi si člověk hodně vystačí, nakoupíš pár barev a můžeš to dát pod každé oblečení, já na to většinou hodím jen svetr nebo košili a když je třeba tak svetr sundám, košili rozepnu a je to :)

pufik20
Kecalka 344 příspěvků 09.02.18 15:05

Mám kojící podprsenky. Jinak jak radí holky nosím košile, trička a jen vytáhnu nebo rozepnu. Vše potřebné zakryje hlavička miminka.

dickys
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 09.02.18 16:06

Já tomu taky nerozumím, proč kojící věci jsou zároveň těhotenské :roll: Ja nosila akorát kojící podprdy a košili na zapínání nebo tričko s velkým výstřihem, když hrozilo kojení někde venku…

Ornwen
Závislačka 4683 příspěvků 09.02.18 20:04

Taky jsem nic nekupovala mimo podprdy.
A kdyz byla krize, nakojila jsem i v šatech :mrgreen: (vyhrnula, spodek zakryla bundou, proste byla fakt krize a nedokazala jsem si představit jit jeste asi 20min domu)

Káťa19
Echt Kelišová 7695 příspěvků 19 inzerátů 16.02.18 09:51

Ja mela zas obrovsky problem sehnat bavlnenou kosili na spani, dnes jsem objevila tyto, jsou krasne :palec: https://www.naspani.cz/…e-propinaci/

Káťa19
Echt Kelišová 7695 příspěvků 19 inzerátů 16.02.18 09:53

Tady kvalitni site v Cr https://www.victoriagrace.cz/…magenta.html

Příspěvek upraven 16.02.18 v 10:33

Káťa19
Echt Kelišová 7695 příspěvků 19 inzerátů 16.02.18 10:30

Jak rikaji holky, chce to hledat tricka s knoflicky, vystrihem mezi normalni modou. Specialni veci na kojeni nejsou nic moc :?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >