Co do postýlky pro miminko

Anonymní
29.3.20 17:48

Co do postýlky pro miminko

Zdravím holky.
Mohly byste poslat své postýlky pro miminko pro inspiraci? Byla bych za to moc rada. Nevím si rady co koupit a co ne ????????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1213
29.3.20 17:55

Fotku nemám, ale používala jsem matraci, pogumované prostěradlo, deku a klín

ttt

Svetr

fda 40 Kč
  • 68

Mikina

fda 40 Kč
  • 68
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16072
29.3.20 17:59

Matraci, deku, mantinel, povlečení, vic neni treba. Ja mam treba nebesa, to je desny lapac prachu, kolotoc ho bavil az nekdy po pul roce a spis prekazel kdyz sem ho ukladala, nejake polštáře a plysaky tam nedavej, aby si s tim dite nezakrylo oblicej. Kdyz bys mela blinkaci dite tak muzes koupit ten klin, nekomu misto deky vyhovuje spis pytel, ale to chce zkusit, moje deti v tom být nechtějí. Monitor dechu a kdyz se bonis ze by se procuralo tak gumovou podložku, ale ja nezazila, ze by se mi nektere dite proteklo az na matraci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
29.3.20 18:00
@ElisC píše:
Fotku nemám, ale používala jsem matraci, pogumované prostěradlo, deku a klín

hele a ten klin je nutnost? Ja ho totiz nemam a nevim jestli ho mam poridit nebo ne nez se prcek narodi… A funguje pak monitor dechu vubec?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3676
29.3.20 18:09

Když se narodil, vyházela jsem ty polštáře, byly jen dekorační.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16072
29.3.20 18:10

@Čičorečka a pes tam zustal?? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.20 18:11

Dekuju moc za rady. Ještě premyslim o hnizdecku. Využili jste ho? :)

• Nahlásit
  • Citovat
1213
29.3.20 18:12

@Scara já ho měla už předem a hodil se. Syn se přejídal a zvracel klidně i hodinu po kojení
Monitor to zvládl v pohodě

ttt

Svetr

fda 40 Kč
  • 68

Mikina

fda 40 Kč
  • 68
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2388
29.3.20 18:13
@Kriss Tina píše:

předběhla jsi mě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3676
29.3.20 18:15
@Kriss Tina píše:

Ne, odsunula jsem trochu to křeslo, tak už tam neuměl skočit. Smrad jeden :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2933
29.3.20 18:18

Monitor dechu zvládal fungovat i s klínem. Určitě je dobré mít dítě ve zvýšené poloze proti ublinkávání, snižuješ riziko SIDS - takže buď mít klín nebo podložit něčím na jedné straně nohy postýlky, čímž se hlavová část postýlky zvedne.
Jinak vždy platí, čím víc krámů v postýlce, tím větší riziko pro dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3676
29.3.20 18:19
@Anonymní píše:
Dekuju moc za rady. Ještě premyslim o hnizdecku. Využili jste ho? :)

Já ano, měla jsem drobounkého nedonošence a věřím, že se mu tam spalo líp. Používala jsem ho tak do půl roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6242
29.3.20 18:26

Matraci, prosteradlo, mantinel (placaty, ne ten polstarkovy, ten zabira strasneho mista), hnizdecko, rychlozavinku (plenku pod hlavicku), a deku. Klin take - dobre pri ryme, kasli,..pozdeji hnizdecko rozvazane a deku nebo perinku. Ted spi dcera ve spacim pytli s rozdelenyma nohama, nesnese ten klasicky celkovy, kdyz mi prijde chladneji, prehodim deckou. Na spani mame cca 18-20 stupnu. Kdyz ten pytel vyperu, tak spi i pod perinou, ale hodne se odkopava, tak mame spis na noc tepleji a prikryju dekou.

Kazdemu prijde zbytecne neco jineho. Mne treba nebesa, nekomu hnizdecko, ale ja za nej byla rada, dcera v nem byla spokojena a dlouho :) kolotoc ji taky bral az pozdeji spis…

Jo a monitor dechu. Hlavne ne zadne polstarky, plysaky,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1157
29.3.20 18:34

Hnizdecko se nam opravdu osvedcilo, dceri je 8m a ma ho stale (rozvazane v nohach), rada se do nej vzdy zavrta :). Plus urcite monitor dechu na prvnich 6 mesicu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2087
29.3.20 19:04

Jen mantinely kolem postýlky u obou holek. A pod bavlněným prostěradlem nepropustné prostěradlo. První dcera spala dlouho v rychlozavinovacce. Když ji koukala nohy, dávala jsem přes ni deku. A časem kojící polštář místo hnízdečka. To vyuzijes i pro sebe na spaní, pak na kojení a pak jako hnízdečko. Druhá dcera mi v noci spí od 2m ve spacím pytli, je větší, donosena. Polštářovy klín mám, ale nedávám, i kdyz je malá blinkaci, mě se z toho sune dolů a pak mám strach, aby ji to nedělalo špatně na zádíčka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama