Co doma s ročním dítětem

64
9.1.20 15:50

Co doma s rocnim ditetem

Vim ze uz tu tohle tema bylo. Ale treba poradite neco jineho. Co delate doma s detmi tomto pocasi, kdyz od rana prsi nebo mrholi. Normalne bych sla ven, ale ted jsme po ockovani Priorixem a tak se mi moc ven nechce v tomto hnusu. Navic nam rostou zuby a uz mi dochazi napady na zabaveni maleho. U vseho vydrzi chvili.coz chapu, ze je normalni. Dekuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2699
9.1.20 16:04

Přesně tak to dnes u nás vypadalo i s tou tatrou, jen já mám holčičku. Jo co by, hrajeme si, uklízíme, tancujeme na písničky prostě to na co má zrovna náladu. Od kostek, přes panenky, pěnové puzzle, míče v bazénu až po tatru a míče. Příležitostně zapojíme i psa když nechrápe :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 16:04

@kolka01 promiň, ale já jsem asi už vysazena na mateřský plurál “nám rostou zuby”, tobě taky?

Každopádně co nějaká hernicka, zrovna jsem s malým v Clovickove… jinak číst knížky, kramovat kuchyň, hrnce a tak… “vařit”, nějaké interaktivní blbiny, auta… takové ty plastové barevné balonky rozhazet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13912
9.1.20 16:07

My byli dopoledne s kočárkem venku, odpoledne utíká, než se najedla, pak přebalit, pomohla mi pověsit prádlo, mezitím jsme povozili novou panenku, koukala na bráchu, jak lítá. Ted kouká na Krtečka a pak si jdem zase hrát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
9.1.20 16:12
@Verurizeckova píše:
@kolka01 promiň, ale já jsem asi už vysazena na mateřský plurál “nám rostou zuby”, tobě taky?Každopádně co nějaká hernicka, zrovna jsem s malým v Clovickove… jinak číst knížky, kramovat kuchyň, hrnce a tak… “vařit”, nějaké interaktivní blbiny, auta… takové ty plastové barevné balonky rozhazet…

Vzdycky se najde nejaky „hnidopich“ale dekuji za radu. Jinak pisu.ze jsme po ockovani, takze herna asi nepripada v uvahu :thumbsup: :dance: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 16:18

Ahoj mám 13-měsíční dceru a jelikož chodí tak teď ťapala 2 hodiny v parku, jinak ráda staví kostky, jezdí s kočárkem a ráda hraboší mezi hrncema. Do herničky bych nešla, je teďka spoustu nemocných dětí a je to akorád o to chytnout nějaký bacil. Jinak jezdím za kamarádkou která má taky dceru a ječej tam a dělaj bordel spolu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 16:24

@kolka01 udělat si kafe dát nohy na stůl a pustit na chvíli pohádku :grin: jinak samo knížky, kostky, máme od Ježíška elektronickou knizku 100 slov a u toho vydrží třeba 15 minut… Nakrájet jablíčko na kousky a nechat ji to jist vydrží taky půl hodiny a pak 10 minut uklid poté

U mě je to jednodušší, že malou zabaví starší sourozenci, ale jeden je ted nemocný, takže taky nikam nemůžeme, jen pro dalsi do školky a zpátky domů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
9.1.20 16:25
@Simonkaa01 píše:
Ahoj mám 13-měsíční dceru a jelikož chodí tak teď ťapala 2 hodiny v parku, jinak ráda staví kostky, jezdí s kočárkem a ráda hraboší mezi hrncema. Do herničky bych nešla, je teďka spoustu nemocných dětí a je to akorád o to chytnout nějaký bacil. Jinak jezdím za kamarádkou která má taky dceru a ječej tam a dělaj bordel spolu :mrgreen:

Jo, ldyby u nas cely den neprselo.tak ho taky necham ťapat venku. Ale tohle pocasi me uz nebavi… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1417
9.1.20 16:42

Chodime ven za kazdeho pocasi. Rika se, neni spatne pocasi, jen spatne obleceni. Takze dnes byli oba v nepromokavem, zimni nepromokave boty a jak si uzili v kaluzich. Bych se s nima doma zblaznila, byt jen jeden den doma. Nastesti nemocni nejsou vubec, takze chodime opravdu denne, i kdyz se mi kolikrat nechce. Deti 5 a 1,5.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22103
9.1.20 17:12

Tak mne malý 2× denně spí, chválabohu. Dopoledne si hrajeme, kramari, zkoumá byt, jí, kojí se, odpoledne taky, vyzvedáváme bráchy ze školy, jdeme na nákup.. Nejradši leze do pokoje brachum. Je to poměrně stereotypní no. Těším se na lepší počasí. Mně to venku v zimě baví tak hodinu. A hlavně když spí doma, dost toho udělám. Když spí venku tak nic že. V hernicce jsem byla zatím jednou. Mám čas jen dopoledne a to obvykle spí. Odpoledne už ho většinu zabavuje táta, já dělám učení se staršími.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
10.1.20 11:47
@andelka83 píše:
Tak mne malý 2× denně spí, chválabohu. Dopoledne si hrajeme, kramari, zkoumá byt, jí, kojí se, odpoledne taky, vyzvedáváme bráchy ze školy, jdeme na nákup.. Nejradši leze do pokoje brachum. Je to poměrně stereotypní no. Těším se na lepší počasí. Mně to venku v zimě baví tak hodinu. A hlavně když spí doma, dost toho udělám. Když spí venku tak nic že. V hernicce jsem byla zatím jednou. Mám čas jen dopoledne a to obvykle spí. Odpoledne už ho většinu zabavuje táta, já dělám učení se staršími.

Me to venku v zime take nebavi, ale to je asi jedno, ze. Ridime se tim, co potrebuji deti a ty ven chodit musi, alespon na ty dve hodinky denne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22103
10.1.20 12:43

@Natt00 no, u staršího jsem chodila poctivě, druhý spával často na balkoně v kočárku, ale se třetím už ne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22103
10.1.20 12:45

V zimě je u nás často blbý vzduch, takže kolikrát to moc na ven ani není. Do sněhu ani nemám teď kočárek. Zatím žádný nebyl, tak nevím jak to bude až víc nasněží a nebudou upravené chodníky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama