Jak zabavit roční dítě

Anonymní
7.1.20 23:27

Jak zabavit roční dítě

Maminky prosím jak zabavit roční dítě které nechodí, neumí paci paci jak jsi velký prostě nic učím ho to ale má k tomu prostě zřejmě svůj názor a kašle na mě ???????????? zkouším s ním stavět kostky ale prostě vše strká do pusy když mu chci ukázat jak si s kterou hračkou má hrát tak se vzteka už si nevím rady a přijdu si totálně neschopná.
Ani neříká pořádně žádné slůvka pořád říká jen bába a teď se Teda naučil říkat papam ale jinak nic… Prosimte poraďte

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2030
8.1.20 00:12

Maji rady veci, co nejsou hracky. Police s nadobim na kramareni, varecka, naberacka, hrnce, poklicky, PET lahev, kelimky od jogurtu a neco(dost velkeho, co nejde spolknout) na presipani. Zapojovat do uklidu-utirani stolu, davani veco do pracky, veseni pradla, hazeni do kose. Kolem roku frcely i hudebni hracky- pianka, aktivni choditko. Spousta zabavy je i s hopikem. Asistovani pri vareni-treba davat oloupane brambory do hrnce, presipat s dopomoci mouku a s dopomoci vubec vse, co je bezpecne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1684
8.1.20 00:25

Máme 14 měsíců s přesně u nás frčí co je napsané v příspěvku. Nejvíc frčí PET láhev ( dala jsem do ní fazole ) a to je panečku hračka. Nebo smetáček a lopatka :lol: A ještě váleček na chlupy. Pořád s nim chodí a válí kde co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
8.1.20 02:00

U nás to bylo přesně tak, jak píšete zakladatelko. Vše se změnilo, doslova ze dne na den, jak mu bylo 2 a čtvrť…zničehonic si začal hrát s hračkami jako o závod a na mě se skoro vykašlal :-). Mozek asi dozrál. V jednom roce řádil bez hraní v chodítku…běhal od zdi ke zdi :-)..pak už sám bez chodítka…všude mě pronásledoval při vaření, praní, uklízení a strhával na sebe věci, trhal, mačkal, sahal do všeho…ale nehrál si. Náročné na hlídání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8427
8.1.20 06:27

Nase deti nejvic bavilo, kdyz jsem prijala jejich zpusob hry a nesnazila jsem se je nutit do toho, aby si s hrackou hrali tak, jak se s ni hrat ma. Konkretni tipy viz vyse - nadobi, prebirani fazoli, kluky bavilo cokoliv s koly, holka si zase rada pored vesi neco na krk, takze j nechavam kramovat mi korale, ale nadsene chodi i s flashkami na snurkach nebo jmenovkami z konferenci. Taky mi rada kramuje penezenku, takze jsem si zalozila jednu ‚falesnou‘, kde mam misto platebnich karet ruzne klubove karticky a misto penez takove ty pametni mince ze ZOO, dinoparku, pripadne nejake vetsi zahranicni kovaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
8.1.20 09:10

Nech se ním vést k tomu, co ho baví. Nějaké ty praktické věci se vždy chytnou. :mrgreen: Našeho braly tou dobou třeba vypínače a ta hra na schovávání - že na něj bafáš spoza plenky a tak. Hlavně to moc neřeš, za týden to může být všechno úplně jinak. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
8.1.20 14:03

Přesně…máme 20mesicniho a je nejstastnejsi, když může sedet na lince a se mnou vařit, všechno míchá :lol: Nebo schválně rozdrobí sušenku a hned si donese smetáček, hodne taky jezdi doma na motorce a vozí plyšaky :D hračky ho baví za celej den tak hodinu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat