16měsíční odmítá nočník

126
6.1.20 17:11

Nočník 16 měsíců

Ahojky maminky, malému je 16 měsíců a absolutně odmítá nočník, jen ho vidí a hrozně pláče, mám mu dát ještě čas a naučit ho později? Moje mamka říkala, že jsem uměla na nočník už v roce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10533
6.1.20 17:14

Synovi jsou dva roky a dva měsíce a nočník odmítá taky. Ty jsi asi na nočník uměla, ale jen proto, že tě maminka pravidelně vysazovala a prostě to vždy odchytla. Nevěřím, že roční dítě vědomě řekne, že chce na nočník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30605
6.1.20 17:15
@StM90 píše:
Ahojky maminky, malému je 16 měsíců a absolutně odmítá nočník, jen ho vidí a hrozně pláče, mám mu dát ještě čas a naučit ho později? Moje mamka říkala, že jsem uměla na nočník už v roce.

Měla jsem syna úpln stejného. Co myslíš. Dnes je mu 5 a naučil se to bez problémů. Akorát ne na roce, jak s oblibou babičky říkají. A bez nehod. Takže vydrž!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
6.1.20 17:19

Já jen, že za měsíc jdeme k doktorce a máme s sebou mít moč a já nevím jak to mám udělat, sama doktorka mě řekla, že to mám vzít z nočníku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
6.1.20 17:20

Ajee, nocnikova soutěž. Vybodni se na to, co ti kdo říká, každé dítě je jiné. Akorát se tím stresujes. Muj syn v životě na nocniku nesedel, prostě ho nechtěl vzít na milost. Casem zacal chodit na normální wc, ma redukci se schudkama. A tvuj syn je ještě i dost malinky na muj vkus.

• Citovat
  • Nahlásit
lebambule
6.1.20 17:21
@StM90 píše:
Já jen, že za měsíc jdeme k doktorce a máme s sebou mít moč a já nevím jak to mám udělat, sama doktorka mě řekla, že to mám vzít z nočníku

Mne dali u doktorky takovej sáček s dírkou, jestli si dobře pamatuju. Strcil se tam pindas a bylo to.

• Citovat
  • Nahlásit
126
6.1.20 17:38

Asi máte pravdu, nechám mu ještě čas a nebudu ho do toho nutit. Jinak děkuji za odpovědi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4098
6.1.20 17:39

Klid, starsi to dala ve 22 mes.bez nehod, behem 3 dnu byla bez plen. Mladsi ted 17 mes.ted je to 14 dni co chodi :P, takze jsem to ani nezkousela. Pocitam ze jaro- leto, stejne jak u starsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
6.1.20 17:43

Ano, přesně - chodili na nočník v roce většinou znamenalo, že ho tam posadili… :roll:
Jinak v lékárně jsem koupila sáček na odchytnutí moči, jak už psal někdo výše. Stálo to snad do 10,–. Strčí se tam pindík a a kolem je to takové lepivé, aby to nesklouzlo. Dávala jsem to nad ránem při přebalení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30605
6.1.20 17:55
@StM90 píše:

Za měsíc to může být jinak. Zkusit to může třeba jen do skleničky. Nebo ti dá doktorka pytlík, nasadíš na pytlík, dáš plenu. A počkáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
6.1.20 19:47

@StM90 na tu moč jsou takové sáčky, dávají se do plinky…koupíte je v lékárně… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
7.1.20 11:41

@StM90 nevím kdo co psal jen reaguji, ale zkuste sedátko na zachod 😊 malá na nocnik taky vubec nechtela ale na sedátko jo protoze videla ze tam chodí i maminka s tatinkem :) jinak na moč jsem jí nechala rozbalenou u pohádek a chytala rovnou do zkumavky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
8.1.20 16:34

Moc děkuji za odpovědi, koupím v lékárně ten sáček a s nočníkem ještě počkám a nebo zkusím rovnou záchod :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1740
12.1.20 08:51

@StM90 jinak na odběr moči funguje postavit nahé dítě do vany, pustit vodu a chytat. :mrgreen: Na odplenkování ma do tří let čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat