Co doporučíte do porodnice?

96
25.2.21 22:58

Co doporučíte do porodnice?

Ahojky, začínám si balit věci do porodnice a tak mě zajímá bez čeho by jste se neobešli v porodnici vy? :P Samozřejmě jsem si přečetla co si mám vzít na stránkách mé vybrané porodnice ale i tak jsem zvědavá jestli je něco “neobvyklého?”? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
217
25.2.21 23:02

Za mě dostatek kvalitních poporodních kalhotek (nešetřit) a nějaké jídlo :) to co nám dávali se za mě vůbec nedalo jíst :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1688
25.2.21 23:05

Hodně vložek, hodně kalhotek, papírové ručníky (nehazet do záchodu!) na utirani spodku (šetrnější a hygienictejsi než běžný ručník) a jídlo. Spoustu jídla :lol: (to nemocniční se jíst dalo, ale zdravý to nebyl ani omylem a po porodu potřebuješ sílu, a ne uho, testoviny a rohlíky)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.2.21 23:05

Tlumené světýlko - takové to na tužkové baterky. Byl problém v noci se svícením a lampička mi chyběla. Světlo na telefonu neni ideální na sviceni na miminko…

Jidlo určitě (mně se osvědčily dětské ovocné kapsičky :D)!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.2.21 23:07

A ještě mě napadla látková plena/pleny, spíš teda starší na vyhození :D
Jsou jemné na umývání/sušení spodku, ale pak jsou totál na vyhození.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
25.2.21 23:07

Jako nebudu vám lhát dámy. Mám připravenou tašku s jídlem a pitím a přítel se mi za to směje, že toho mám strašně moc :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1688
25.2.21 23:16
@Ladenape píše:
Jako nebudu vám lhát dámy. Mám připravenou tašku s jídlem a pitím a přítel se mi za to směje, že toho mám strašně moc :D :D

Ať toho máš jakékoli množství, určitě toho není příliš! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
25.2.21 23:20

@Platanka a stejně mám pořád tendenci jít ještě něco koupit protože mi toho přijde málo :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19754
25.2.21 23:22

Vem si knížku. Já měla spavý dítě a šíleně jsem se tam nudila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
25.2.21 23:31

Dulu, čokoládu a porodní plán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2334
25.2.21 23:56

Ja jsem mela flasku s tim sportovnim vrskem co netece. A po kazdem pouziti wc jsem si nad zachodem ostrikla spodek a utrela..to si beru i ted podruhe. A to jidlo taky, budes prikladat i v noci a do snidane je daleko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.2.21 00:04
@Renca8 píše:
Ja jsem mela flasku s tim sportovnim vrskem co netece. A po kazdem pouziti wc jsem si nad zachodem ostrikla spodek a utrela..to si beru i ted podruhe. A to jidlo taky, budes prikladat i v noci a do snidane je daleko.

Tohle je fakt doporučení století!! Vhodné tak do vlaku na dlouhý čundr:D
Co takhle se důkladně osprchovat? :kytka:

@Ladenape a na to omytí vezměte vhodné mýdlo (třeba pro miminka), ať nezešílíte palem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7754
26.2.21 00:27

Toaletní papír

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2771
26.2.21 00:29

Jidlo mi stacilo a to jsem zrout, mi to pripadlo jak na tabore a kojeni po 3 hodinach uplna bojovka :lol: ale jestli nezapomenu na pripadne priste, tak vlastni hrnek, nemela jsem si do ceho delat caj, protoze hrnky po snidani odnesli a i sklenicku jsem si musela hlidat, abych nepila primo s konvice :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
wei
65
26.2.21 07:02

Ja bych neprezila bez vlhcenych toaletnich ubrousku s dubovou kurou. Mela jsem nastrih hraze a k tomu hemoroid vytlaceny pri porodu. Ne vzdy se clovek ma cas vysprchovat po kazdy potrebe a tohle mi skvele suplovalo sprchu. Vyrabi je Linteo satin a sezenes je v lekarne a nebo je maji, mam dojem, v Kauflandu. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat