Porodnice Podolí, registrace

1253
18.2.21 20:03

Porodnice Podolí, registrace

Ahoj holky, tak jsem to úplně zazdila.
Dnes jsem se měla registrovat do porodnice termín porodu dle TP je 19.8. No a já na to zapomněla. Samozřejmě v Podolí je hned plno. Jaké mám teď možnosti? Chci zase Podolí, s prvním jsem tam měsíc ležela na rizikovém nějak si neumím představit, že jsem jinde.
Co když se zaregistruju na termín porodu na 20.8 ale v prukazce bude 19.8.? Prý to budou kontrolovat a nevím jak se k tomu postaví. Máte někdo zkušenosti?
Děkuji mám z toho normálně celý den nervy, jak jsem to mohla vypustit… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
881
18.2.21 20:08

Tak já to měla na pohodu (registrovala jsem se na začátek května) a mám dojem, že tam píší něco o plus mínus pár dnů termín, pokud zbylo volné místo, tak je možné se registrovat tak. Vím, že jsem si to hlídala, že i na svůj den můžu být v klidu, protože některé dny před tam zbývaly volné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1253
18.2.21 20:14

@x.lenulinek.x jojo +- 7 dní. Ale ty tam ještě nejsou vypsané no..
To mě tak štve. U dcery jsem měla budik vše zodpovědně jsem hlídala a dneska jsem měla tolik práce a vzpomněla si v 5 odpo.. Samozřejmě plno.
Musím na to přestat myslet, nebo mě z toho trefí. Jsem z toho normálně v depce :lol: mám sto chutí přepsat datum porodu v prukazce. Ale nrvim zda už to není moc :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
881
18.2.21 20:22

Tak bych hlídala ty dny následující a pokud tam bude zbývat den, tak bych se registrovala. Ale primárně na daný datum nechat registrovat ty, které tam přísluší. Mně právě zbývaly volné dny na dny před, tak jsem byla v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1253
18.2.21 20:37

@x.lenulinek.x to moc nechápu. Protože ty data se tam aktualizují postupně jak si mohla vidět, že je volno? Mě to píše nejbližší volné datum 3.8. a já mám rodit 19.8… No nic zaregistruji se na 20.8 a budu doufat, že při potvrzení registrace nebudou mít řeči, že se to neshoduje s průkazkou. Ale je to +-7 dní… Tak snad to bude v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
837
18.2.21 20:44

Nevím jak je to v Podolí, ale u apolináře se šlo registrovat +- 5 dní k termínu porodu. Takže tam by nevadilo, že se zaregistruješ na toho 20.8.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1253
18.2.21 20:52

@pomme v Podolí píši +-7 dní, ale nevím zda jako můžu hned nebo musím čekat, zda budou ta místa volná až po všech registracich… No nic musím se hodit do klidu svět se nehrouti nějak to dopadne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
18.2.21 21:28

@Deneriss Můžeš se registrovat +/- 7 dní. Neměl by to být problém. Zkusila bych se zítra normálně zaregistrovat na 20.8. a pak si rovnou zavolat a potvrdit registraci, tam by ti to kdyžtak řekli. :) Co vím, tak dříve to nebyl problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1253
18.2.21 22:17

@Yasmina21 jezis to by bylo skvělé. Tak já doufám, že to tak půjde. Díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
837
18.2.21 22:31
@Deneriss píše:
@pomme v Podolí píši +-7 dní, ale nevím zda jako můžu hned nebo musím čekat, zda budou ta místa volná až po všech registracich… No nic musím se hodit do klidu svět se nehrouti nějak to dopadne :mrgreen:
Řekla bych, že můžeš hned zitra jak otevřou registraci na toho 20.8. Minimálně bych to zkusila. U toho Apolináře by to šlo v pohodě a předpokládám, že to bude stejné.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat