Myslela jsem, že je jen na holky

9
20.3.16 00:33

Co je zač?

Zdravím vsechny, ani nevim, jak začít. Tak to, co nejvíc zkrátim. S pritelem jsem skoro tri roky. Ze zacatku jsem si myslela, ze je jen na holky. Jenze na jedne socialni siti jsem zjistila, co vsechno sleduje - mimo slecen take stranky shemale a gay. Nedalo mi to a zeptala jsem. V minulosti mel sex i smuzi, ted je pry se mnou a tak to nemam resit. Jenze jednoho dne se tak opil, ze z neho vypadlo, ze by chtel i chlapa, a ze je proste bisexualni.
Nejak nevim co si myslet nebo, co delat, kdyz rekne, jdu s kamaradama na pivo. Tohle ted kdyz slysim je horsi nez jdu s kamaradkou nebo tak.
Souziti je jinak v poradku, sex v normalu (az na vyjimky, ze chce jen analni sex). Jsou i vykyvy, ze sex nechce.
Nevim, cobs tim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1387
20.3.16 00:55

@Verunkita ´
co to asi může být zač :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4621
20.3.16 00:58

Ty jo, já nevím, ale snad když tě miluje tak je prostě věrnej a je jedno jestli je hetero nebo bi, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.16 00:59

A nemáš to jedno, co je zač? :mrgreen: Chce i chlapa, tak toho využij a užij si sex se dvěma muži - sen (skoro) každé ženy. 8) Bohužel ten můj zrovna dalšího chlapa v posteli nechce ani omylem. :(

• Citovat
  • Nahlásit
11416
20.3.16 01:00

Jako, že když je někdo bisexuální, tak je automaticky nevěrný, když jde s kámošem na pivo? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1387
20.3.16 01:01
@Anonymní píše:
A nemáš to jedno, co je zač? :mrgreen: Chce i chlapa, tak toho využij a užij si sex se dvěma muži - sen (skoro) každé ženy. 8) Bohužel ten můj zrovna dalšího chlapa v posteli nechce ani omylem. :(
:lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1387
20.3.16 01:02
@Fjodorka píše:
Jako, že když je někdo bisexuální, tak je automaticky nevěrný, když jde s kámošem na pivo? 8o

no :lol: chlapi přece chodí pořád na pivo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
20.3.16 01:25
@Fjodorka píše:
Jako, že když je někdo bisexuální, tak je automaticky nevěrný, když jde s kámošem na pivo? 8o

Asi jsem to blbe napsala, no tak kdyz by sel chlap s bandou holek na pivo, tak by byla asi kazda ve strehu. U me je to asi jedno s kym na to pivo jde. Samozrejme jsem tim hned nemyslela, ze je neverny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
20.3.16 01:28
@Anonymní píše:
A nemáš to jedno, co je zač? :mrgreen: Chce i chlapa, tak toho využij a užij si sex se dvěma muži - sen (skoro) každé ženy. 8) Bohužel ten můj zrovna dalšího chlapa v posteli nechce ani omylem. :(

S tim jsem zacala, kdyz rikal, ze chce trojku. Ale to ne, prej jen dalsi holku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1570
20.3.16 04:48

Tak si kup dildo, pripni si ho a udelej mu to poradne jako chlap :-) nebo co chces slyset?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6059
20.3.16 06:51

No, jako já bych od teď jen viděla, jak si to nechá udělat na pánským WC. :cert: i by mě zarazelo této chce více do zadku…nemilá situace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
838
20.3.16 06:51

Je bi :). Ostatně tu je plno diskuzí, kde je hodně bi žen :). I když..je pro mě přijatelnější ta bi žena, ale co už :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
20.3.16 07:07

No co na to rict. Ze studii na VS mam spousty kamaradu gayu i bisexualu a i transexualu.
Dle meho a nejen meho nazoru je bisexualita mytus. Mohou Te sexualne pritahovat obe pohlavi, ale vzdy budes jedno uprednostnovat…Myslim, ze Tvuj partner ma zcela pro homosexualni muze (a ja beru, ze je homosexual…v opilosti a tedy absolutni otevrenosti mluvi o touze mit muze a vzrusuje ho predevsim analni sex) normalni obdobi, kdy se svou honosexualitu snazi upozadit, mit normalni heterosexualni vztah se zenou (at protoze o jeho skutecne orientaci nikdo nevi a boji se a nebo s touhy mit rodinu a bezny model rodiny)… Ze zkusenosti svych ctyr pratel, kteri to dotahli az ke svatbe a detem to proste nejde, je to stejne jako bys chtela aby reka tekla do kopce. Vsichni ctyri prozili silny coming out a museli s pravdou ven…prisly rozvody, neprijemne pocity jejich zen…stigmatizace jejich zen a deti…„ha to je ta co ma dite s teplousem, to je dite buzika“… Nehlede na to jake peklo si prozivaly deti ve skole. Promluv si s nim a priprav se na konec vztahu…

Příspěvek upraven 20.03.16 v 07:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7532
20.3.16 07:27

Ja na bisexualitu neverim. Tohle by mi vadilo, vztah bych ukoncila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
20.3.16 07:31

@Lumenidas a co kdyz je heterosexual, jen v mladi mel obdobi, kdy ho zajimali i muzi, ted prisel na to, ze chce zenu a jen obsas ma cut na chlapa. Ja zase znam par zen hetero, ktere si rady uziji s zenami, ale zase se vraci k muzum nebo dokonce svym muzum. Proto hned tazatelcin pritel nemusi byt homo, kdyz jen pomysli na muze. Nevim proc by ji mel opoustet.
Naopak si myslim, ze kazdy clovek je trochu bi, nekdo vic (ze dojde i na sex) nekdo min (ze na to jen kouka na videu) a nekdo jen tak malicko (ze jen dokaze ocenit krasu tela stejneho pohlavi).
@Verunkita nedivim se ti, ze mas obavu, kazdy by premyslel nad tim co ty, je to logicke. V zivote muzou prijit i horsi veci, dulezite je, jak se k tomu spolecne postavite. Preju vam, zdarne preklenuti tohoto obdobi a dale stastny zivot :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat